Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

Warrior Solo Bar 35 g One More razprodaja

Danes je Po okt 14, 2019 12:18

Maxx dnevnik - GymRage

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

UrosS

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 11011

Odgovor So jun 11, 2011 21:54

Re: Maxx dnevnik - GymRage

Slika
Slika

-> recepti ;)
<< x

GymRage

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 4757

Kraj: Na senčni strani Alp - Soča

Odgovor So jun 11, 2011 22:23

Consider it done!Slika
The difference between ordinary and extraordinary is that little extra.
Blogility | Super Human Radio
<< x

GymRage

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor To jun 14, 2011 13:51

Maxx dnevnik - nedelja, ponedeljek, torek(12.-14. junij 2011

NEDELJA:
Lenarjenje. Vsaj v nedeljah si vzamem dan za počivanje, skorajšnje počivanje. Popoldan sem šel na krajši pohod, dobro uro hoje, malo gor, malo dol. Triglav Film snema v Trenti krajši film, pa me je firbec nesel gledat kaj se dogaja. Na žalost nisem kaj dosti zvedel, s fotičem si pa nisem upal posneti kakšne slike.Slika Sem raje naredil par amaterskih posnetkov narave.
Slika Slika

PONEDELJEK:
Vse po starem, trening ram in trebušnih, popoldne služba. Čuti se vpliv prihajajoče polne lune, vsaj sam sem imel tak občutek. Drugih sprememb ni, kardio izpustil, ker so noge čisto uničene od petka. Nadoknadim v prihajajočih dnevih, da mi ne zmanjka kondicije.
Zaključek izziva je bližje kot se zdi.Slika

TOREK:
Danes sem premestil trening hrbta in rok na jutrišnji dan. Razlog, zobar.Slika Hvala onemu zgoraj za najhitreje zamenjano plombo, 10 sekund vrtanja in je bilo mimo. Me zanima kdo mi bo plačal vse ure psihičnih priprav?Slika Zdaj sem vsaj do konca leta rešen vrtanja po ustih in vseh psihičnih naporov.Slika <-- Moj nasmeh po obisku.
Tako, danes me čaka še kuhanje, obrok za pred službo, pa obrok za v službo. Cel Jamie Oliver.

Napisanje jutri, zadnji dan izziva! Over&Out!
<< x

UrosS

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 11011

Odgovor To jun 14, 2011 14:33

Super slike
<< x

radirka8

Uporabniški avatar

Pleničar

Vnosov: 58

Odgovor To jun 14, 2011 17:03

UrosS je napisal/-a:Super slike

+1
<< x

GymRage

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor So jun 18, 2011 19:07

Maxx dnevnik - sreda 15. - sobota 18. junij 2011

Sem rekel jutri, pa je šel cel teden mimo.Slika

SREDA:
Torej, zadnji trening hrbta in bicepsov v tem izzivu. Mogoče malce slabši kot prejšnji teden, ampak kaj hočem, ne more biti vsak trening perfekten. Sem bolj razmišljal o koncu tega izziva kot o samem treningu.Slika V glavnem, trening je uspel prav tako, edina razlika je, da je "musklfiber" trajal kakšen dan manj kot ponavadi.

ČETRTEK:
Četrtkov jutranji križev pot za noge. Opažam da je razlika v treningih zjutraj ali pa popoldan kar precejšnja. Zjutraj gredo bolj s težavo. Uspelo je kar dobro, dokler me noge še par dni bolijo sem zadovoljen. Ostalo življenje ostaja nespremenjeno, služba, spanje, trening, za kaj več pa ima dan premalo ur.Slika

PETEK:
Zadnje premetavanje uteži za ta teden, z veliko muke in pomoči ostalih fantov v fitnesu, sem končno lahko brezskrbno izvajal bench. Zadovoljstvo je bilo na višku.Slika

SOBOTA(danes):
Zdaj pa se že približujemo pravemu koncu izziva, še sreča, da je podaljšan za teh par dni.Slika Vedno sem premišljeval kako bom izpeljal vse pisanje in slikanje med tednom, ko imam najmanj časa. Zdaj lahko v miru napišem obnovo celega tedna, pa še čas za slikanje mi ostane za jutri. KAj bi želel boljšega(razen vremena)?
Danes lenarim, v smislu športnih aktivnosti, vreme je enostavno butasto, veter in dež, človeka kar mine. Naj gre v tri krasne, aprila bi moralo biti takšno, ne pa da je pripekalo kot avgusta.Slika Upam, da bo jutri bolje, ker že lep čas nisem nič za kondicijo delal.Slika

Jutri še tehtanje po 2 mesecih, slikanje in pisanje zadnjega dneva v izzivu. Pestro bo.Slika

Over&Out!
<< x

GymRage

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor Ne jun 19, 2011 21:27

Maxx dnevnik - nedelja, 19.6.2011

SLADKI KONEC:
Ola, zaključek izziva. No ja, to že vsi vedo in ni nič narobe, če to še sam napišem.Slika Prijadrali smo do konca s tole našo jadrnico izziva, eni uspešno, drugi z manjšimi težavami, tretji so nasedli, nekateri pa so imeli brodolom že v začetku. Upam, da popravijo barko za naslednje izzive.

Sam sem zadovoljen s potekom izziva, čeprav nekega napredka ni videti v času enega meseca(kolikor sem na MM). Udeležba tega izziva mi je bila nekakšna odskočna deska za pričetek na pridobivanju MM. Sam vem, da bi imel velike težave s prehodom na MM in bi verjetno celo poletje ostal le na istem, tako pa se bom počasi večal.Slika Ne smem pa pozabit na glavno gonilno silo, ostale udeležence izziva, od katerih sem črpal potrebno motivacijo, ki me je in me bo peljala naprej. Velike pohvale vsem, ki ste prehodili tole pot z menoj.Slika

Danes se je kot nalašč naredil tak lep sončen dan in sem ga z veseljem izkoristil za dolgopričakovani tek. Kako je bil dober.Slika Prejle sem naredil še zadnje dolžnosti izziva in pofotkal mojo malenkost v skorajšnjem Adamovem kostumu(figovih listov nisem našel, pa sem spodnjice obdržal na sebi). Nekih velikih sprememb ni, vsaj meni tako izgleda. Preden dodam še slike pa omenim še trenutno težo, ki sem jo izmeril prvič od začetka izziva(mogoče drugič no, prvič jo pišem) in je trenutno slabih 74kg (na začetku izziva 72,5kg) . Torej +1,5kg v dobrem mesecu na MM, občutek sem imel pa tak da me je zalilo za ene 5kg.Slika

Ekola, za potrditev sem se slikal z novim FHM-jem:
Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Opravičujem se za malce slabšo svetlobo, slikal sem s samosprožilcem in sem šele na koncu opazil, da je malce slabše osvetljeno. Bo pa naslednjič boljše, sploh pa bom dodal še kakšno močnejšo luč.Slika

Za konec pa še kronika mojega telesa. Našel sem sliko iz leta 2005, ko sem se nekaj napenjal in hodil celo en mesec v fitnes, smeh. Potem je tu slika iz začetka letošnjega leta, ko sem se odločil, da obrnem življenje na glavo. Spodaj pa sta sliki iz začetka in konca izziva.

Slika

S tem zaključujem tale izziv. Življenje kot ga imam zdaj se nadaljuje še naprej in počasi bo iz tega nekaj nastalo. Moji plani so dolgoročni in še daleč je do lastnega zadovoljstva, vem pa, da sem ene najtežjih preizkušenj že dal skozi, čaka pa me zagotovo še veliko novih.
Še enkrat se zahvaljujem vsem, ki so me spremljali!

Pozdrav vsem in veselo novim izzivom naproti! Še zadnjič:
OVER&OUT!
<< x

AlexS

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 126

Odgovor Po jun 20, 2011 00:09

Očitno tudi ti nisi počival, čestitke :)
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63848

Odgovor Po jun 20, 2011 09:08

Čestitke
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com
<< x

LoGiQuE

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 1293

Kraj: Koper

Odgovor Po jun 20, 2011 15:36

Bravo! Slika
<< x

Dzezy

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 5271

Odgovor Po jun 20, 2011 20:23

Ne kaže več slik...
Članki, nasveti, recepti in še kaj na: https://www.facebook.com/Zdraviinfit in na:
https://zdraviinfit.wordpress.com/
<< x

GymRage

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor Po jun 20, 2011 20:44

Meni jih.Slika
<< x

Dzezy

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 5271

Odgovor Po jun 20, 2011 21:57

Sedaj jih, čudno.

Čestitke za preobrazbo! Slika
Članki, nasveti, recepti in še kaj na: https://www.facebook.com/Zdraviinfit in na:
https://zdraviinfit.wordpress.com/
<< x

GymRage

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor Če jul 07, 2011 23:39

Prosil bi, če se lahko temo prestavi pod [url=viewforum.php?f=38]Dnevniki članic in članov[/url], da bom kar od tu naprej nadaljeval z dnevnikom.Slika
Hvala!
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63848

Odgovor Pe jul 08, 2011 13:14

bi zadržal to temo kar tu če se strinjaš
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Maxx FIT IZZIV 1