Izšla je dvajseta številka revije POSTANI Fit

Revija PostaniFit

Warrior Solo Bar 35 g Postani Fit

Danes je Po okt 14, 2019 12:13

Postani Fit št. 10 - naslovnica, kazalo

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

armani.lj

Mlečnozobec

Vnosov: 137

Odgovor Ne jun 02, 2013 22:16

Re: Postani Fit št. 10 - naslovnica, kazalo

MBrando je napisal/-a:O pje. Samo od kod bi vedel??? Kakorkoli, sedaj ga bom obvestil in povabil. NI DA NI. Sladica in piškoti bodo sicer kvalitetni in delani za diabetike, a to še vedno ni čisto po njegovem zdravem življenju. A mislim da bo naš UrosS eno pijačo in tistih 100g sladkega že preneselSlika.
Bo pol hitro šel tečt, pa bo!Slika

Prav tako sta GYM in AndrejT vabljena, ko bosta kaj na tej strani Trojan. Pa krofa z vanilijevo polnitvijo ne pozabit!! (mmmm NAJJAČI od vseh krofov)

Današnja večerja že splanirana: MaxxDessert + loška skuta (nekje 60g; oz koliko skute gre na eno merico? Nočem pa preveč ker pol se bo okus izgubil + malo moram redčit ker je skuta suha kot se šika) + malo mleka.
Zraven pa dva zadnja koščka skutino-jogurtovega peciva.

Kako pogosto pa ješ samo MaxxDessert z dodatki ;) za večerjo?
<< x

MBrando

Uporabniški avatar

Senior Member

Vnosov: 758

Odgovor Po jun 03, 2013 04:40

Re: Postani Fit št. 10 - naslovnica, kazalo

arman"či": DEFINITIVNO mi paše za večerjo. Drugi obroki so normalni, sveži in sproti pripravljeni. To pa je za SLADKOSNEDA v meni, za otroka kateri je še vedno v meni, za sweet tooth-a in meSlika.
Najlepše je, ker je nekaj tako dobrega in gostega, hranilno ŠPICA in ko zajemam dobroto z čajno žličko, me ob vsakem njam njam niti približno ne boli glava oz. skrbi da vnašam kaj slabega v mene. Popolni užitek v "pregrehu" kateri pa to dejansko ni. Pa še okus je TOP **** in ČETUDI bi jedel standardne trgovinske pudinge, se TEGA okusa ne da dobit. Vsaj od VINDIJA ne, kateri pa je ITAK edini puding katerega 1x letno snedem, če žeSlika
Prejšnja

Vrni se na Mi obveščamo vas

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Warrior Solo Bar 35 g Komplet knjig Bemumast