Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

FB skupina FB skupina 2

Danes je Ne maj 31, 2020 16:23

POMEMBNO OBVESTILO

<< x

UrosS

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 10976

Odgovor Ne jan 29, 2012 12:10

Re: POMEMBNO OBVESTILO

robotek je napisal/-a:
deluje, tudi iskalnik deluje

...

Jaz vedno dobim sporocilo: Oprostite, vendar trenutno iskalnika ne morete uporabljati. Prosimo, poizkusite spet čez nekaj minut.[/quote]

malo osvežuj, iskalnik se vsake toliko (100% utilizacija) izklopi in lahko začneš spet čez cca 10 sekund znova iskat
<< x

tk75

Mlečnozobec

Vnosov: 332

Odgovor Ne jan 29, 2012 12:54

UrosS je napisal/-a:
ZivaA je napisal/-a:Sem hotela naložiti slike, ki jih imam v spletni Picassi, pa mi javi, da ni možno ugotoviti dimenzij.

Ko imaš odprto sliko kopiraj url slike, vstavi sliko pa bo delalo:

Ne dela. Zdaj ko sem citirala tvoj post, mi je tudi napisalo "Ni bilo mogoče ugotoviti dimenzij slike."
<< x

gros23

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 395

Odgovor Ne jan 29, 2012 13:02

Daj prosim, če lahko kdo pove a moramo dnevnike na novo uredit, al se bo porihtalo, da bo tako kot prej?! Zanima me, če se dela na tem, da ne bomo izzivalci zdaj brezveze urejali... Hvala.
<< x

UrosS

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 10976

Odgovor Ne jan 29, 2012 13:07

Kot vidiš delamo non stop da uredimo vse stvari. Slike na starem strežniku so bile na dveh različnih mestih. So v prenosu. Malo potrpljenja prosim.
<< x

h4xk0

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 442

Kraj: Ljubljana

Odgovor Ne jan 29, 2012 13:37

gros23 je napisal/-a:
UrosS je napisal/-a:
h4xk0 je napisal/-a:+1 Tudi mene to zanima. Kje so moje slikice?

Vse slike iz starega portala so bile prenešene, če ste imeli zunanje slike je možno da jih zato ne prikazuje več. Zato so nekatere prikazane, drugih pa ni.

Ravno zunanje slike so še prikazane (shrani.si), tiste ko sem jih pa preko foruma naložil, jih pa ni. Poglej mojo temo v izzivu.

+1 ..
Če so vse slike prenešene, še ne pomeni, da novi provider enako tretira folderje (pravice na OS ipd.) kot stari. Predvidevam, da ste šli iz Linux na Linux in dobili tudi novi user+pass za dostop do serverja, kar pomeni, da imajo slike verjetno še vedno "pravice" starega strežnika in jih zato novi ne prikazuje. Been there, done that.
http://bodyspace.bodybuilding.com/h4xk0/| [URL]http://missionsuperbody-sl.blogspot.com/[/URL]
<< x

Stasa

Uporabniški avatar

Sugar Free

Vnosov: 4233

Odgovor Ne jan 29, 2012 15:53

Prosim, če lahko nadaljujete TUKAJ, da ne bo na različnih koncih to glede napak in težav ... hvala Slika
"You are what you eat." "I need to eat a skinny person" ;)

Facebook: FIT KUHINJA
Prejšnja

Vrni se na Mi obveščamo vas

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

FB skupina FB skupina 2