Izšla je dvajseta številka revije POSTANI Fit

Revija PostaniFit

Warrior Solo Bar 35 g One More razprodaja

Danes je To sep 17, 2019 13:42

MaXXimum Portal - KRAJA VSEBIN

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

Stasa

Uporabniški avatar

Sugar Free

Vnosov: 4235

Odgovor To apr 03, 2007 14:12

elle, še vedno dopuščam, da si se šalil-a, če pa misliš resno, pa ti naj pojasnim, da je velika razlika, če nekdo ukrade avtorske ČLANKE, jih preoblikuje in jih nato uporabi kot svoje delo na svoji spletni strani z namenom komercialnega ponujanja svojih storitev trenerstva.

Kopiranje REKLAME, ki obiskovalce tega foruma obvešča o poteku neke prireditve in je dejansko reklama za organizatorja sejma in potencialni večji obisk le-tega, je pa nekaj drugega, se ti ne zdi? Tukaj ne gre za kitenje s tujim perjem, ampak za hvaljenje tujega perja.

Upam, da je sedaj jasna razlika med enim in drugim ;-)
"You are what you eat." "I need to eat a skinny person" ;)

Facebook: FIT KUHINJA
<< x

yaxo11

Uporabniški avatar

Pleničar

Vnosov: 3

Odgovor So nov 03, 2007 18:41

#ed_op#DIV#ed_cl#take bi blo treba zapret !!!#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl##ed_op#/DIV#ed_cl#
<< x

Stasa

Uporabniški avatar

Sugar Free

Vnosov: 4235

Odgovor To feb 17, 2009 02:44

#ed_op#br#ed_cl##ed_op#div style="text-align: justify;"#ed_cl#Danes uletim na nek slovenski portal in kaj me pričaka na naslovki? V nebo vpijujoča predelava mojega članka Vitke do poletja (prvi odstavek). Za nameček avtor napoveduje naslednji del članka, ki bo govoril o tem, kaksna zivila izbirati pri hujsanju in bo glede na to zelo verjetno predelava drugega dela izmed mojih člankov te serije - Kaj naj jem na dieti - ki govori točno o tem. Zdaj imam pa tega res počasi dovolj. #ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Glede na fotko pri clanku in malo guglanja sem prišla do ugotovitve, da je mojster predelave eden izmed slovenskih osebnih trenerjev v Sloveniji. Zatorej, dragi osebni trener, lepo, da redno spremljaš naš portal, bi te pa prosila, da si denar služiš z lastnim trudom in se ne šlepaš na delo drugih! Mene bi bilo sram. Osebni trener, pa nesposoben en "iz glave" članek sam napisat? Slaba referenca #ed_op#img src="/forum/richedit/smileys/smiley21.gif"#ed_cl#
#ed_op#/div#ed_cl#
"You are what you eat." "I need to eat a skinny person" ;)

Facebook: FIT KUHINJA
Prejšnja

Vrni se na Mi obveščamo vas

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Warrior Solo Bar 35 g Komplet knjig Bemumast