Odgovor Sr apr 03, 2019 07:38

Live Q&A z Mitjo Gaborjem

Leto nazaj sem imel izredno uspešne in poučne live Q&A Facebook pogovore z gosti, kot so najboljši slovenski bodybuilder, Miha Zupan (www.facebook.com/GasperGromAthlete/videos/187416711757136/) ter večkratni zmagovalec Maxximum open Boštjan Renko ( https://www.facebook.com/GasperGromAthlete/videos/190372821461525/)
Torej pogovarjal sem se z gosti, ki nimajo le teoretičnega znanja, temveč predvsem izkušnje in rezultate.
Tokrat sem v goste povabil večkratnega juniorskega prvaka
, večkratnega skupnega zmagovalca kategorije classic bodybuilding mednarodnega tekmovanja Maxximum Open ter enega naših najuspešnejših tekmovalcev v classic bodybuildingu in sedaj tudi uspešnega trenerja in mednarodnega sodnika, Mitja Gaborja.

Debatirala bova o njegovem pristopu k prehrani, dodatkih in treningu. Ter tudi njegovem povratku na tekmovalni oder.
Pogovor bo v nedeljo 14.4.2019 ob 20.00 na Facebooku.
Nekaj vprašanj bom imel že pripravljenih, vendar mi lahko kljub temu pomagate z vprašanji, ki jih pošljete vnaprej na e-mail: grom@maxximum.si. Lahko pa boste kaj vprašali tudi ob samem facebook javljanju v živo. Če bova le lahko, bova odgovorila na vsa vprašanja.

Slika
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com