Izšla je dvajseta številka revije POSTANI Fit

Revija PostaniFit

FB skupina FB skupina 2

Danes je Po avg 03, 2020 21:10

l-carnitine

<< x

Hudl

Pleničar

Vnosov: 16

Odgovor Po okt 04, 2004 15:19

L-carnitin pomaga zelo - ampak SAMO pri aerobnem treningu (30min+). Za kvihtat je pa to res stran metanje denarja.
Hudl
<< x

maja

Pleničar

Vnosov: 89

Odgovor Če okt 07, 2004 19:08

Sej pravim, da niti nism mislila z ec kr takoj zacet in vidim, da sem torej razmisljala prav(no, tut to se je moral 1x zgodit:D ). Tko da se drug teden spet veselo lotim fitnesa, omenjena prehrana pa vidim da mi zaenkrat tut ful ustreza in da se velik boljs pocutim kot ob nizkohidratni dieti, tko da sicer nocem hvaliti dneva pred vecerom, ampak nekako se mi zdi, da sem tokrat na pravi poti. Me pa se nekaj zanima: Gasper, koliko casa pa po tvojih izkusnjah rabi povprecna zenska, da ob 3 aerobnih in 3 anaerobnih treningih tedensko doseze opazne spremembe na postavi in koliko casa, da pride do tiste faze, ko pride v postev le se ec in yohimbin oz. ko dosezes najmanjso se zdravo raven mascobe(ker sem brala tvoje komentarje pri men's health izzivu, da z zenskami kaj takega v tako kratkem casu,t.j 3 mesece, ni mozno doseci)?Sej vem, da je to odvisno od posameznika, ampak nekaksno povprecje pa mora obstajati, a ne? Pa tut to mi ni jasn, kako so to dosegle v 3 mesecih tiste zenske na BFL challengu?A se tebi to zdi realen rezultat, ali gre morda za fotomontazo?
<< x

pitbull

Mlečnozobec

Vnosov: 225

Kraj: ljubljana

Odgovor Če okt 07, 2004 19:32

nihče nerad podaja čas kdaj boš dosegla željene cilje. žal ni &quot;povrečja&quot; po katerem bi se lahko ravnali ali bo +-5%. sem počel enako ;). kot si že ugotovila smo si ljudje različni. ko ti nekdo pokaže primer: &quot;poglejte kaj se da naredit v dveh treh ali šestih mesecih&quot; nikoli ne veš pravega ozadja ;). 3 mesce je fajn mera za uvidenje, če so rezultati. stvari začneš dodajat, ko se ti zdi, da nikamor več ne gre. potem dodaš blagi dodatek. puf! majhna izboljšava. količino povečaš ali dodaš še kaj..puf! se maščoba kuri še malo bolje...sledi še zadnja faza, ko misliš da je edina rešitev EC+kofein (recimo kofein ni pa mus) in to držiš do konca. meni je recimo najbolj ustrezalo zadnjih 21 dni (novost za telo, močan dodatek in je bilo ok - ec+kofein seveda).

ne pozabi na : zeleni čaj (meni je sicer ogaben), vitamine, minerale (res velike količine), laneno olje, pa še kakšne &quot;detaljčke&quot; :D

to je moje skromno mnenje...pa sem prepričan, da bom sredi naslednje diete spet kaj novega zvedel... ti milu mater :D (vsaj tako je bilo vedno do zdaj)

sicer se bom pa od zdaj naprej izogibal EC, ker se mi zdi, da bom z voljo že skuril špeh do konca. je ec vseeno malo vplival name
<< x

maja

Pleničar

Odgovor Če okt 07, 2004 20:24

No, mam sreco, ka meni je zeleni caj odlicen:D:D:D. Sicer pa se zavedam, da je taksne casovne napovedi tezko podajati, samo malo mi je vzelo pogum, ko sem se lani jeseni(novembra) vpisala v fitnes, pa mi je trener rekel, da do poletja ne bom imela postave, kot si jo zelim(t.j. priti iz 55 na 50 kg, predvsam pa zozati in ucvrstiti spodnji del; btw imela sem 25% bf, kar pa me sploh ni vprasal niti kako drugace izmeril, ampak sem potem izmerila drugje). Sicer mi to potem res ni uspelo, ampak po mojem predvsem zato, ker sem ravno zaradi tega vzela fitnes tko bol na easy, pa tut hrana ni bla najbolj ok, ka sm skoz mela v mislih to, da mi do tega poletja tako in tako ne bo uspelo in torej lahko delam vse skupi mal bolj pocasi(ja sej vem, da sm ga lomla, ni mi zdej treba tega se posebej razlagat, ka se ze sama krizam, ko se spomnim). Zdejle pa mislim, kot sem ze omenila, vso stvar vzeti precej resno, ampak me muci dejstvo, da je del poti do uspesnega rezultata tudi vera v to, da je kaj takega mogoce doseci, katere pa jaz nimam, saj me nenehno obdajajo dvomi ob spominu na trenerjeve besede. In tako potem, ko vidim rezultate BFL challenga, valda mislim, da je kaj takega nemogoce, namesto da bi se potrudila po najboljsih moceh in morda celo res tudi sama dosegla kaj podobnega. Ne,jaz raje ze na zacetku obupam, ker si enostavno ne zelim biti spet razocarana. Vglavnem kar hocem povedati je to, da rabim nekasno realno predstavo o tem, kaj dejansko je moc doseci recimo do naslednjega poletja, pa magari le grob priblizek tega, saj v trenerjeve besede ne zelim vec verjeti ker tokrat nocem obupati ampak hocem koncno priti do cilja, nocem pa si pri tem zadati nerealnih ciljev, kar bi spet vodilo v razne frustracije. Pitbull, jaz se zavedam, da do cilja mora priti vsak sam s preizkusanjem in nacrtnim delom na sebi, ampak kar jaz sprasujem je to,kako naj si sploh zastavim cilj, da si ga ne bom zastavila previsoko in se potem ubijala s treningi in dieto da bi ga dosegla, na koncu pa spet obupala, ker ne bo zeljenih rezultatov?
<< x

pitbull

Mlečnozobec

Odgovor Pe okt 08, 2004 07:05

moje mnenje. če mi nekdo reče, da nekaj ne bom dosegel se bom dvakrat bolj potrudil da to dosežem še pred rokom ;). ne vem zakaj si izbrala metodo da nekaj ni izvedljivo. ampak ok. ne bomo solili pameti :D. jaz si vedno zastavim nerealne (beri: previsoke cilje). tako nikoli nisem zadovoljen in vztrajam. čim boš ti enkrat &quot;zadvoljna&quot; se bo napredek začel zmanjševat. v nasprotnem primeru ti volje ne bo zmanjkalo. sicer je odvisno tudi koliko si samokritičen. nekateri se imajo res radi in so zadovoljni, če jim tehtnica po dveh dneh pokaže pol kg manj (pa je zgubil samo vodo) drugi niso zadovoljni nikoli.

drži se tega da je fino, če na teden zgubiš okoli 0,5kg (kar bi po recimo v treh mesecih lahko dalo zelo super rezultat, celih 6kg!) pa boš hitro videla napredek.
seveda kakšno prehrano imaš (in) ali je le ta dovolj učinkovito skombinirana za doseg dobrih rezultatov, veš samo ti

:10;
<< x

maja

Pleničar

Odgovor Pe okt 08, 2004 10:27

Jah, ko bi jst mela tako motivacijo kot ti bi blo tut fajn :D . Sam sem pa pac vzela za sveto to, kar mi je rekel trener, ker sem si pac mislila, da ker se on ukvarja s tem, bo pa ja bolj vedel od mene. PA pustimo zdej to-kot sm rekla, vem, da to ni blo prav, zato se ne bom vec obremenjevala s tem, kar je blo, in se bom potrudila po najboljsih moceh. Samo glede nerealnih ciljev se pa ne bi popolnoma strinjala s tabo, ker mam obcutek, da bi meni prej zmanjkalo volje, ce nikakor ne bi mogla doseci zeljenega, kot pa ce bi to dosegla in potem le se vzdrzevala rezultat(ker vecno napredovati po mojem ni mogoce, ali pac?). Jst namrec nimam nekaksnih velikih tekmovalnih in podobnih ambicij, ampak si zgolj zelim doseci postavo, s katero bom zadovoljna, in to,da se ne bom vec obremenjevala s tem, kdaj in kaj dati v usta in kako vaditi, ampak mi bo to postalo rutina, s katero bom vzdrzevala dosezeno, hkrati pa se bom lahko posvetila se drugim stvarem v zivljenju, ne pa da skoz studiram o tem, kako lahko izgubim se kaksen procent mascobe, kaksno novo vajo si se lahko izmislim in podobno. In mislim, da se mi ob taksnem nacinu zivljenja napredek ne bi smel zmanjsevati, ampak bi ostala nekje na istem,t.j.s postavo, kot si jo zelim in hkrati neobremenja z njo(za razliko od zdaj, ko je to v mojih mislih topic no1). Se motim?
<< x

maja

Pleničar

Odgovor Pe okt 08, 2004 17:01

Lej, sej jst nism rekla, da mislim v luft gledat, ampak bi rada prisla do tega, da mi pravilen nacin prehrane in treninga preide v kri, da mi ne bo treba do konca zivljenja pred vsakim grizljajem studirati, kaj dajem v usta oz. se siliti k treningu, ampak bo to postalo nekaj samoumnevnega in sestavni del mojega zivljenja, ne pa da se cel cas okupiram z mislimi o teh stvareh in ob tem zanemarjam druge stvari v svojem zivljenju. In mislim da je ta moj cilj kr dalec od gledanja v luft, se ne strinjas?;)
<< x

mad max

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 2362

Odgovor Pe okt 08, 2004 18:13

Pri meni je trajalo nekje 1 leto in še mal, da mi je tak način treninga in predvsem prehrane prišlo v kri. Tudi tebi bo, samo trmasta morš bit, to je edina pot, in hitro se pojavijo dobri rezultati na tvojem body-u in pol ti je vse skupaj malo lažje, pa še kakšna + pohvala tu in tam .... saj bo;)
<< x

pitbull

Mlečnozobec

Odgovor Pe okt 08, 2004 18:16

najtežje je dosešt nek nivo (nivo s katerim smo zadovoljni). vzdrževanje je lažje ;)
ka bi rekli naši ljudi ča se mora se mora ;)
<< x

mad max

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor Pe okt 08, 2004 20:10

Problem je v tem ali sploh bom kdaj zadovoljen sam s sabo.
<< x

burek

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 306

Kraj: SPB domžale-cvet slovenske domovine

Odgovor So okt 09, 2004 00:21

jap jest tud ne vem a bi šel na def ali maso ali ostaju pr moči sam pol ko vidm
130 kilskega pujska na šihtu si rečem ah bom še mal na masi pa moči:)
prodam deko,iščem povštr
041 861638
<< x

Hudl

Pleničar

Vnosov: 16

Odgovor So okt 09, 2004 11:00

Originally posted by veliki
recimo vceraj je bilo pestro pri meni... v enem dnevu iz 97kg na 103kg ...

bah... voda...
Hudl
<< x

mad max

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor So okt 09, 2004 12:36

Fitness je definitivno DROGA!!! Jst sm že not.
<< x

maja

Pleničar

Odgovor So okt 09, 2004 18:12

No vidte, to jst rabim!!! :handclap; :handclap; :handclap;
Take pozitivne in optimisticne ljudi kot ste vi, da tut jst ful padem not ze sam s tem ko berem vase izjave!!! :yo; :yo; :yo; Zdej pa res ze kumi cakam, da v pon. spet zacnem redno s fitnesom in upam, da bo tut mene kmal tko zasvojil! Pa da ne bom spet na kake zamorjene ljudi naletela, da mi bojo voljo zbijal.NE, tokrat se jim pa ne dam!!! Ce bo pa treba kazga prebutat, pa vas poklicem, ok?Sej po tolkem gvihtanju to za vas ne bi smel bit problem. :D:D:D:D:D
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Prehranska dopolnila in prehrana za aktivne

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 11 gostov

FB skupina FB skupina 2