Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

Crush Bar FORUM Yamamoto Raden + GRATIS Keel

Danes je So dec 14, 2019 01:48

Mat_Mat: Moj dnevnik

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

Mat_Mat

Pleničar

Vnosov: 16

Odgovor Če jan 15, 2015 15:27

Mat_Mat: Moj dnevnik

Živjo!

Sem nova na forumu in tudi jaz sem se odločila, da vodim svoj dnevnik prehrane in vadbe. Začela bom sočasno z maxx izzivom, torej v ponedeljek. Poskušala bom kar se da pogosto zapisovati svoj dnevni jedilnik in trening, ki ga bom opravila. Ne želim se časovno omejiti pri tej stvari, saj želim dolgoročno spremeniti pogled in navade pri tem, predvsem pri prehrani, ker tu dostikrat odpovem Slika vem, da bo težko in da bo potrebno veliko discipline, vendar tudi vem da se mi bo trud kasneje obrestoval.

Če bo kdorkoli prebiral moje zapiske, bom zelo vesela njegovih komentarjev in nasvetov Slika več v ponedeljek.

Lp
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63916

Odgovor Če jan 15, 2015 15:32

Re: Mat_Mat: Moj dnevnik

Pametno :)
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com
<< x

Mat_Mat

Pleničar

Odgovor Po jan 19, 2015 17:34

Prišel je ponedeljek in z njim začetek vodenja mojega dnevnika. Naj povem nekaj o sebi. Stara sem 21 let. V otroštvu pa do 18 leta sem se aktivno ukvarjala s športom (5x na teden treningi, med vikendi tekme), nisem se toliko obremenjevala s svojo postavo in posledično nisem pazila na prehrano. Že od vedno zelo rada jem in hrana je moja šibka točka. Na živce si grem, ker zelo niham v kilogramih in temu želim narediti konec. Pred 2 leti sem občutno shujšala (cc. 12 kg), vendar sem se tega napačno lotila in šlo je predvsem za izgubo mišične mase kot pa maščobe Slika Bilo je obdobje ko sem se spet zredila, vendar ne tako občutno (cc. 5 kg), vendar dovolj da sem sama opazila. Kasneje sem spet shujšala in tako vedno znova pristanem v začaranem krogu. Sedaj sem se odločila temu narediti konec. Ne želim si časovno omejene diete, želim si spremeniti svoj način prehranjevanja. Glede vadbe naj še povem, da cc. 1 mesec obiskujem fitnes, sem pa prej že 1 leto dvigovala uteži doma. Odkar sem nehala trenirati tudi pogosto tečem, zato mislim da mi vadba ne bo povzročala težav. Že nekaj časa se trudim zdravo prehranjevati in bili so že vidni določeni rezultati, vendar vedno nastopi tisti "trenutek slabosti" in vse pokvarim. Veliko discipline bo potrebne pri prehrani. Tu bom objavljala svoj jedilnik in program vadbe. Vesela bom kakršnihkoli komentarjev in nasvetov. Žal nisem zbrala toliko poguma za maxx izziv. Mogoče pa naslednje leto Slika

Moji podatki:
Starost: 21 let
Višina: 166 cm
Teža: 62,5 kg

Tehtala se bom 1x tedensko, obsegom in slikam pa bom pustila več prostega časa
Trenirala bom 4x na teden v fitnesu, 3x na teden bom imela kardio, pogosto bom izvajala vaje z lastno težo (trebuh, rit). Ob nedeljah bom počivala.

Zvečer pa več o današnjem dnevu.
<< x

Mat_Mat

Pleničar

Odgovor Po jan 19, 2015 20:32

"Poročilo" današnjega dne Slika

ZAJTRK: 40g ovsenih kosmičev, 170g gršega jogurta, 100g jagodičevja, 1 žlica kokosove moke
MALICA: 2 umešani jajčki na kokosovi maščobi, 70g skute
PO TRENINGU: 30g whey
KOSILO: 200g puranji zrezek, 40g rjavi riž, malce kuhanega brokolija in cvetače, solata z žlico olivnega olja
MALICA: pest mandljev
VEČERJA: zelena solata, 80g tune, 1 kuhano jajce, 2 žlici skute

nisem posebej računala. Jedla sem dokaj podobno jedilniku, ki sem si ga napisala in izračunala, tako da bi tu okvirno bilo 1650kcal

Po zajtrku sem opravila vaje za ritko: donkey kick, bridges, forward lunge, squat, sumo squat, side lunge (vse 2x po 15)

V fitnesu sem danes delala biceps, hrbet in prsa. Prvo 10 min. kolo, raztezanje, 3x12 trebušnjaki na napravi. Nato pa:
3x10 upogib komolcev z ročkami (5kg)
3x8 upogib komolcev na napravi (15kg)
3x8 upogib komolcev z ukrivljeno palico (4kg+palica)
3x8 priteg na prsi na LAT napravi (?)
3x8 veslanje na napravi sede (25kg)
3x10 chest press (20kg)
3x8 metuljček na napravi (15kg)
15min. hoje (10min. hoje po klancu)

zvečer sem opravila tudi kardio: 5km teka in pa 1km intervalno (100m šprint, 100m lahkotni tek)

zaenkrat mi čas le dopušča da imam fitnes in kardio isti dan (pon, sre, pet). Ob priliki bom to spremenila.

Lp Slika

Vrni se na Dnevniki in fotografije forumašev

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

Warrior Solo Bar 35 g Sukrin december - forum