Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

Crush Bar FORUM One More razprodaja

Danes je Pe dec 06, 2019 12:16

Moj sistem

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

tinaaa

Mlečnozobec

Vnosov: 117

Odgovor So jan 30, 2016 15:52

Re: Moj sistem

Hvala Uroš.

Masaža je pomagala tako da lahko normalno hodim. Naslednji teden bom šla 4x laufat in 3x na fitnes, če bo regeneracija dopuščala.
Tako sem jedla ta teden, ni idealno ampak grem step by step, male zmage.
Prva sprememba po pregledu jedilnika so arašidi, raje žlico masla. In načrtovanje obrokov.

25.1.2016
0,2 kefir
mandarina
kava smetana
maxx desert, smetana
goveja juha, arašidi, govedina, radič s par žlicami olivnega
papaline, olive z mandlji
ena čokolada 82% (kupla v trgovini, zmazala do avta)
maline-whey-smetana
žlica ghee, bučkina juha

26.1.2016
zjutraj 4 piščančje hrenovke in slanino,vloženi feferoni
kava s smetano
0,1 kefira
špinačna juha s smetano za kuhanje in kislo smetano
par papalin pripravljenih v pečici, dve mandarini
velika pleskavica s kajmakom, pečeno rdečo papriko, svežim paradižnikom, papriko, čebulo ...
0,1 kefirja

27.01.2016
slanina, sir v slanici
2x kava s smetano
mleta govedina, radič olivno
goveja rebra, jušna zelenjava, kava s smetano
0,2 kefira
2 mandarini, jabolko, ene 20 ferrero rocher
solata-tuna-olivno

28.01.2016
kava z mlekom
0,2 kefirja
kuhana govedina iz kostne juhe, solata z olivnim
žlica ječmena
2 mandarini
govedina v juhi, vložena rdeča pesa
10dag pršuta
jabolko
govedina v juhi

29.1.2016
2x kava mleko
0,1 kefir, brie, dve pesti arašidov
juha cvetača, brokoli, kisl. smet., slad. smet, 2 žlički ghee
kostna juha, papaline, arašidi
whey
solata, papaline
<< x

tinaaa

Mlečnozobec

Odgovor Po feb 01, 2016 22:49

Držim se plana glede zmanjšanja arašidov in valjanja mišic, migam zaenkrat še ne ... če bo po sreči (beri: če bo noč vsaj približno prespana) grem jutri na fitnes. Sicer pa večino gospodinjskih opravil opravim z 11kg na rami, tako da si to štejem za trening Slika

IaMG_20160201_101942.jpg

Jem tako, zaenkrat pišem samo izbor živil, nekega lepega dne se mogoče lotim igranja s količinami, zaenkrat je važno da je izbor živil kolko tolko v nekih željenih okvirih.
30.1.2016
2x kava mleko
slanina
meso iz tunke, kisle kumare
juha blitva-cvetača-kisl.smet
kava s smetano, proteinska čok.
govedina
malo čipsa, 0,3 žganice, deci švepsa (na RD)
juha blitva-cvetača-kisl.smet., kos parmezana

31.1.2016
ob 3 zjutraj dve mandarini
kava smetana
svinjska pečenka, ocvirki, solata, kava smetana
0,3 kefir z malinami
arašidi, kava smetana
goveje kosti, govedina, kostna juha

1.2.2016
kava s smetano, meso iz tunke
kava s smetano
pečenka, ovirki
sladica: whey-chia-smetana
ocvirki
kostna juha-muškatna bučka-ohrovt-česen, žlica ghee
solata-leča-sir za žar, 1 čokolatin
kava s smetano
kivi
telečje hrenovke s sirom in kislimi kumaricami
sladica: maslo-kokosovo maslo-Maxx Pure Whey Isolate Natural-kokos-sukrin
meso iz tunke, 0,3 kefir
Nimate dovoljenj za ogled prilog tega prispevka.
<< x

tinaaa

Mlečnozobec

Odgovor Če feb 04, 2016 10:41

Včeraj pa sem spet po šolsko kiksnila, zjutraj spila kavo z mlekom, šla za 3 ure na sprehod, uredila par obveznosti, ko sem prišla domov pa lačna kot volk pojedla ene 30g masla in solato, ki je bila namenjena fantu za kosilo (leča, prosena kaša, čičerika, paradižnik, paprika ....). Ajde, naj bo, saj ni taka stvar ne. Ampak je problem v tem, ker sem si s tem pripravila teren za lakoto, ki je prišla zvečer in sem "morala" maznit tri frutabele in še par čokolatinov, ki jih babica tako vestno nosi ob vsakem obisku. Pa tri kivije in mandarino. Šele potem sem si prepražila tisto srce, ki je bilo planirano za večerjo.
Tako da ja, cel point tega šova je v tem, da si moram vseskozi ustvarjat pogoje v katerih ne bo težko jest pravo hrano: bit naspana, izkoristit tiste minute, ko dete spi, konkretni in par ur vnaprej skuhani obroki ....

Včasih na hitro preletim punce na maxx izzivu, priznam da se čudim kako jim uspe na vseh teh LCHF torticah, oreščkih in enem malem zrezku s solato. Jaz bi bila skozi lačna oz. precej bolj pogosto bi imela napad na sladko ...
<< x

katja1

Mlečnozobec

Vnosov: 211

Odgovor Če feb 04, 2016 21:50

tinaaa je napisal/-a:Včeraj pa sem spet po šolsko kiksnila, zjutraj spila kavo z mlekom, šla za 3 ure na sprehod, uredila par obveznosti, ko sem prišla domov pa lačna kot volk pojedla ene 30g masla in solato, ki je bila namenjena fantu za kosilo (leča, prosena kaša, čičerika, paradižnik, paprika ....). Ajde, naj bo, saj ni taka stvar ne. Ampak je problem v tem, ker sem si s tem pripravila teren za lakoto, ki je prišla zvečer in sem "morala" maznit tri frutabele in še par čokolatinov, ki jih babica tako vestno nosi ob vsakem obisku. Pa tri kivije in mandarino. Šele potem sem si prepražila tisto srce, ki je bilo planirano za večerjo.
Tako da ja, cel point tega šova je v tem, da si moram vseskozi ustvarjat pogoje v katerih ne bo težko jest pravo hrano: bit naspana, izkoristit tiste minute, ko dete spi, konkretni in par ur vnaprej skuhani obroki ....

Včasih na hitro preletim punce na maxx izzivu, priznam da se čudim kako jim uspe na vseh teh LCHF torticah, oreščkih in enem malem zrezku s solato. Jaz bi bila skozi lačna oz. precej bolj pogosto bi imela napad na sladko ...

Tudi jst berem in se čudim...:) zame je to nenormalno malo hrane :)
<< x

Maja85

Mlečnozobec

Vnosov: 142

Odgovor Pe feb 05, 2016 12:48

Se strinjam z vama ... včasih se počutim tako, emmm, ne-žensko, ko primerjam svoje količine in obroke s tipičnimi ženskimi jedilniki. Svaka jim čast, res, jaz bi crknila po enem tednu ob tako malo hrane.
<< x

tinaaa

Mlečnozobec

Odgovor Pe feb 05, 2016 13:11

Jaz recem da sem velika - meter osemdeset - in da rabim dosti hrane Slika
<< x

katja1

Mlečnozobec

Vnosov: 211

Odgovor Pe feb 05, 2016 17:29

tinaaa je napisal/-a:Jaz recem da sem velika - meter osemdeset - in da rabim dosti hrane Slika

Jst pa 1.74 :P pa težke kosti :D
<< x

tinaaa

Mlečnozobec

Odgovor Če feb 11, 2016 12:57

Ne utegnem pisat,se pa drzim kolko tolko .. Jedilnik priblizno tak:
Zjutraj: kava s smetano
Ok. 11h: zelenjavna juha (cvetaca,brokoli,špinača,repa,buča,korenček.. ), kostna juha, kisla smetana, ghee
Kosilo: meso, zelenjava
Popoldne: kefir/ slaniki/ solata /slanina/ arasidi/ mandarina/ jabolko ...

Sem pa vesela da dojencica pri svojih 10mes lepo je meso, ribe, kefir, kislo smetano, pirin kruh, zelenjavo, sadje, kokosovo maslo ... Seveda dokler je hrana v kosckih in lahko sama je, s hranjenjem po zlici se uzali in je hitro konec lakote.
<< x

tinaaa

Mlečnozobec

Odgovor Ne feb 28, 2016 11:03

Vedno mi je hecno, ko se kdo loti 'paleo diete' in prehrano bazira na lchf sladicah in tuni s konzerve. Jaz sem si že v startu rekla,da če se že grem to, ne bom nič fina in bom že zaradi zdravja jedla tudi tiste žile in mozeg, ko si bom zaželela kaj prepovedanega pa si to privoščila brez slabe vesti. No pa sem naletela na problem,ker mi zmanjkuje idej kaj jest za malico, ko nimaš časa za pripravo, ne smeš jajc in nočeš pretiravat z oreščki in siri. Zelenjava me samo zlakotni, pa tudi priprava je časovno problem.
Zato sem včeraj spekla svoj prvi kruh iz oreščkov (mleti mandlji, lešniki, sončnina, laneno, trpotec ...) in takoj mi je bilo žal da se nisem tega spomnila že prej. Za zajtrk sem ga že jedla z maslom. Kupila sem si tudi 85% čokolado, polovica že manjka.
Mala sprememba v prehrani in je že lažje ko me popade želja po OH.
Glede vadbe je fitnes čisto odpadel,ne uspem se spravit,sem pa začela hodit v hrib z malčico ma hrbtu in pa kolesarit na trenažerju,ker ven ne morem v tem vetru.
Napredek je predvsem z vidika manj pregreh pri prehrani in pa kondicija zaradi vec kardia :) po dveh dneh if 10/14 so se poka,ale trebušne. Vedno znova me preseneti kaj lahko naredi že par dni delnega posta.
Prejšnja

Vrni se na Dnevniki in fotografije forumašev

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov

Warrior Solo Bar 35 g Maxx Burner