Izšla je dvajseta številka revije POSTANI Fit

Revija PostaniFit

FB skupina FB skupina 2

Danes je Sr jun 03, 2020 01:41

Evelinnov dnevnik

<< x

benk

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 1231

Kraj: Ljubljana

Odgovor Če jan 19, 2012 21:13

Re: Evelinnov dnevnik

Evelinn je napisal/-a:. In potem vidim tiste anorexične sošolke ki brez slabe vesti pobašejo celo Milko pa še pico povrh...svet ni pravičen :(.

calories in - calories out ! :)
Keep it simple! Slika
<< x

Evelinn

Uporabniški avatar

Senior Member

Vnosov: 510

Odgovor Pe jan 20, 2012 19:39

Opazil sem, da ni kriv maltodextrin za napihnjenost po treningu. Danes nisem direktno po treningu nič spil in sem vseeno imel nekako napokan želodec. Sem se prvo stuširal in preoblekel ter popil shake šele 10 minut po treningu, ko se mi je telo umirilo - in ni bilo nobenega problema več :). Bom odslej tako prakticiral.
Slika
<< x

Evelinn

Uporabniški avatar

Senior Member

Odgovor So jan 21, 2012 17:12

Danes je dan ajdove kaše. Mati so skuhali skoraj kilo kaše za celo družino, in se že cel dan bašem z ostanki drugih :D. Do večera imam še celo skledo za pojest. Neverjetno kako mi je dobra. Boljše od kakšrnegakoli off obroka.
Slika
<< x

Evelinn

Uporabniški avatar

Senior Member

Odgovor Ne jan 22, 2012 20:59

Nedelja: ta vikend imam off kar se tiče obrokov. To pomeni da jem samo zdravo, ampak ne gledam na količine. Nafilal sem se z OH in počutje je odlično.

Pravzaprav sem bil danes tako poln energije, da sem z treningom začel že kar danes v nedeljo in ne jutri. Trening je bil super. Pred vadbo sem jedel metovo potico, po treningu pa maltodekstrin in proteine, 1h zatem pa še: ajdovo kašo, pršut, kruh, papriko, kumarce, 2 piščančji bedri.

Za večerjo pa že imam pripravljena trdo kuhana jajca in sveže domače zelje ki smo ga ravno pred eno uro dobili na dom. To bo še pojedina Slika .

Edina slaba stvar je ta, da me danes še čaka kuhanje 1kg riža :( za sledeči teden. Res se mi ne ljubi, ampak če se danes ne spravim, bo jutri že prepozno.
Slika
<< x

Evelinn

Uporabniški avatar

Senior Member

Odgovor Sr feb 01, 2012 13:19

V času izpitov bolj redko pišem semle, bo treba počakati da mine ta naval :).

Sem pa vedno pred preverjanji šel zjutraj na 45 min kardia in zatem imel močan obrok z OH - kar se je izkazalo za zmagovito kombinacijo.

Na izpite sem se odpravil preveč utrujen, da bi lahko bil živčen kot ponavadi, in lepe ocene so potem z lahkoto padle Slika .

Ponavadi sem imel problem da me je kar zvijalo v želodcu zaradi nervoze. Če se pa dobro prešvicam prej pa ni teh težav.
Slika
<< x

Evelinn

Uporabniški avatar

Senior Member

Odgovor Če feb 02, 2012 15:07

Štrudlomanija se nadaljuje! Priznam, da sam nisem ne vem kako sposoben v kuhinji... ker namesto da bi jaz kaj spekel vedno vse dobim Slika . Danes sem postal ponosen lastnik dveh plastičnih posod dveh vrst jabolčnega štrudlja. Eden je jabolčni drugi pa skutin z cimetom.

Seveda sem jih moral slikati kajti do zvečer ne vem če ju bo še kaj - imam ravno danes spet napad lakote. Taka volčja lakota me prime na vsakih 10 dni...sklepam da takrat, ko kompletno izčrpam glikogenske zaloge. Vredu, štrudelj ni ravno najboljši za polnjenje, ampak zadnji OFF obrok je bil za novo leto, tako da sem si danes privoščil Slika . Pa še za po fitnesu bo, komaj čakam. Primerna nagrada za po treningu nog.

Nog nisem treniral že več kot dva tedna zaradi njih prenatreniranosti. Sem v nekem obdobju pretiraval in hodil potem tri tedne kot pocestnica in klecal na vsakem vogalu Slika .

-------------------------------------------------------------------------------

Kar se tiče napredka v fitnesu. Trenutno sem na dieti z 3300 kcal od tega...približno 400g OH dnevno, 250g B in okoli 70g M. Problem je, da mi redko uspe tako malo pojesti zaradi nenehne lakote. Ene 10 dni gre, potem pa sledi en dan nažiranja - samo kompleksnih OH. Ponavadi kosmičev ali pa riža. Takrat pojem...no, na vsake dve ure 100g OH čez cel dan, dokler nisem sit.

Napredujem k svojemu cilju, čeprav počasi. Težava je v tem da nekako ne upam tako veliko pojesti in še vedno velikokrat stradam, kljub temu da vem da to ni dobro. Ampak ker pojem tako veliko kcal na dieti, več kot marsikdo na masi, kar ne upam jesti. V zadnjem času se tega odvajam. Trenutno stagniram na 79,6 kcal. Teža ostaja ista, napredek pa vseeno opažam čeprav malenkosten.

V fitnesu se poskušam ne naprezati preveč, kajti če se zašvicam ali pa dvignem samo kako kilo več, se sredi noči zbudim ker sem lačen. Kljub temu da imam 2h pred spanjem 150g testenin in 200g piščanca - direktno po treningu. Za večerjo pa še 5 jajc in 200g zelenjave (30 min pred spanjem).

-------------------------------------------------------------------------------

Sledi še slika štrudlja:

Slika

In ena izmed mojih malic:
250g brokolija, 4g omega3 in 25g kazeina ki sem ga potem vmešal v skledo z 150g kuhanimi ovsenimi kosmiči. Nastala je slastna kaša :).

Slikacom/forum/richedit/smileys/YahooIM/62
Slika
<< x

Evelinn

Uporabniški avatar

Senior Member

Odgovor Pe feb 17, 2012 20:26

Pristni trojanski krofi za pusta hrusta! Ostali krofi zame niso krofi. Ampak to so samo moja merila :D. Kaj je pasal marmeladni danes po treningu...

Ps. V živo so še večji. Bi rekel da za najmanj 2 običajna trgovinska.

Slika

Slika

Pa še domače mamine miške:

Slika
Slika
Prejšnja

Vrni se na Dnevniki in fotografije forumašev

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

FB skupina FB skupina 2