Izšla je dvajseta številka revije POSTANI Fit

Revija PostaniFit

FB skupina FB skupina 2

Danes je Sr jun 03, 2020 01:30

misija nemogoce=mogoce

<< x

rose22

Pleničar

Vnosov: 43

Odgovor Če feb 04, 2010 12:37

misija nemogoce=mogoce

Hja bom se pa jaz mal podebatirala,k vidim,da vas je ze tolk!
Okrog 15.decembra sem se odlocila,da zdaj je pa res dost tega heca in da je treba neki narest,ampak ni mi blo cist jasno kako.
Kaj me je predramlo? Na miklavzu sem dobila eno karto za fitnes in zacela razmisljat o tem,da bi blo pa fino mal pomigat.
Malo sem vprasala okrog ljudi,ki so shujsali in dobila dieto.Najprej sem dvomla v sebe,to pa jaz ne bom zmogla....jesti 5 ali vec obrokov na dan,vsake 3 ure?Kako naj to kombiniram v sluzbi,ko vcasih nimam casa da bi na wc skocla,dokler mi ze skor ne uide.
No pa sem zacela.....Najprej nabavla en kup purana+piscanca,solate,skute,oresckov,olivca sem imela ze doma,zamenjala navadn riz za rjavga,navadne testenine za polnozrnate,bel kruh za polnozrnatga,sok za vodo,sladkarije mi ze tko niso delale problemov,ampak sem strogo rekla nic vec sladkarij,mleko sicer se vedno uporabljam 1,5,ampak ko ga zmanjka kupim 0,5.
In sem zacela........pisala vsak dan kaj pojem,koliko pojem,koliko tekocine,v svoj dan vnesla tud kardio,ki pa mi je in mi se delal probleme......skakanje po orbitreku mi je blo dolgocasno,pa se ropota ko hudic in sosedi vedno vejo da gonim :D
Nato spremenila taktiko,zacela hodit,pocasi zacela tect,kupla nove tekacice :D,kupla merilc pulza,ampak zdaj mi vse skupaj stoji,ker me je vmes ustavil prehlad,zdaj bolecine v nartu........pizdim sto na uro,jezna na vse.......ampak sem zadnjic,ko je bil tak lep soncek obula tekacice,dala uro gor,nastavla alarm na uri 120-140 pulza in prehodila 10km.......pocutje fenomenalno......
Ves cas so mi govorili,da kg niso merilo,pa vseeno mi tehtnica se vedno dela probleme........ mi rezultat ki ga pokaze ni vsec,seveda mi se nekaj casa ne bo,ampak je napredek,da me stevilka na tehtnici ne ustavi,se vec,da mi voljo za nadaljevanje :D
no po enenm mescu diete,smo imel sluzbeno kosilo,takrat jedla normalno,potem pa presaltala na low carb......mogoce bi celo se mal oklestla OH,ker od enga do drugega obroka sploh ne postanem nic lacna.......res pa je,da verjetno tudi zato,ker trenutno nic ne migam.........
Vceraj sem prvic nardila polnjenje OH,za zajtrk jedla sadje,za kosilo krompir,repo,krvavice,kruh,za malico testenine in solato,za vecerjo skuto in ovsene kosmice.....cel dan bla samo za na kavc in za spat,k temu je verjetno tudi doprinesla moja nenaspanost,ampak sem uspesno zakljucila dan......danes pa lacna kot volk,na wc-ju sem ves cas,pocutje odlicno.....
In komaj cakam,da bom nabrala dnar skup,da bo padu se fitnes,do takrat pa bom nafilala 2 1,5 litrsk steklenice in delala mal vaje za roke,pocasi bom poskusla spet tect,odvisno od bolecin v nogi,ce pa ze to ne,bom pa hodila ta cas :D
<< x

meduza

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 1563

Kraj: Ljubljana

Odgovor Če feb 04, 2010 12:57

Re: misija nemogoce=mogoce

Pridna, lifestyle je pomemben, kilogrami NISO merilo, izguba maščobe je pa dolgotrajen proces, tako da take it easy, pa bo vse ok.
Drži se low carb jedilnika in izbiraj v redu živila, pa čim več migat!
<< x

rose22

Pleničar

Odgovor Če feb 04, 2010 13:06

meduza je napisal/-a:Pridna, lifestyle je pomemben, kilogrami NISO merilo, izguba maščobe je pa dolgotrajen proces, tako da take it easy, pa bo vse ok.
Drži se low carb jedilnika in izbiraj v redu živila, pa čim več migat!

Meduza vem,da niso merilo,se na hlacah pozna. In vem,da bo kar nekaj casa trajalo,da bom tole mascobo,ki sem jo dolga leta nabirala kar nekaj casa topila :D
<< x

rose22

Pleničar

Odgovor Ne feb 07, 2010 14:32

No tkole......vceraj razmisljam,kaj za vraga bi si nardila za popoldansko malco,da ne bojo na sporedu kar naprej ribe al pa jajca.......pa zacnem metat skup:
500g skute
40g mandlji
3 majhna jabolka
2 jajci
cimet
rozine

Vse skupaj sem zmiksala v tekoco maso,pekac namazala s kokosovim maslom,dala maso v pekac in pekla 1h na 200 stopinj......morem priznat,da sem mislila,da ne bo tolk dobro izpadlo.......ampak je fino socno pa se za danes mi je ostal :D
<< x

rose22

Pleničar

Odgovor To feb 16, 2010 20:32

No danes sem se pa odlocla,da bom poskusla nardit porovo juho po maxx receptu........kaj naj recem......njami........bo se jutr za malco v sluzbi,pa en trd kuhan jajcek noter za vec beljakovin.
No pol sem se pa odlocla,da se malo posladkam in sem si nardila palacinke z ovsenimi kosmici..........morem rect,da disi nesramno dobro,kaksen je pa okus bom pa zvedla ko se malo ohladijo.........ampak vse dobro ima tudi svoje slabe strani........ko ti vmes crkne tehtnica,pol ti crkne se palicni mesalnik in mores pod nujno v trgovino in zapravit se zadnje evre za tele zelo pogresljive pripomocke.....ampak se je splacal....zdaj lahk spet tehtam in miksam obroke :D

Vrni se na Dnevniki in fotografije forumašev

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

FB skupina FB skupina 2