Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

FB skupina FB skupina 2

Danes je Sr jun 03, 2020 01:59

Se moj zacetek

<< x

arfog

Pleničar

Vnosov: 62

Odgovor So feb 06, 2010 15:06

Re: Se moj zacetek

Se tole bi vprasal, ko ravno govorimo o kvaliteti - ko si sestavljam obrok, ali lahko stejem beljakovine tudi iz nezivalskih virov? Recimo Naturally more maslo ali pa rzen kruh? Enako me zanima za mascobe in OH. Jaz enostavno sestejem nutri. vrednosti vseh zvili skupaj, ki so v obroku...

Lp
<< x

kovi

Uporabniški avatar

Senior Member

Vnosov: 784

Kraj: Šmartno ob Paki

Odgovor So feb 06, 2010 15:15

B iz beljakovinskih živil, (meso, jajca, tuna, whey...)
OH iz hidratnih živil, (ovseni, riž, zelenjava, malta...)
M iz maščobnih živil, (olje, oreški, maslo, rumenjak, omega3...)

ne rabiš zdej seštevat na decimalke, itd, ker tud skuhaš bol teško na decimalke...
<< x

arfog

Pleničar

Odgovor So feb 06, 2010 15:31

Hvala!
<< x

DANDO

Odgovor Ne feb 07, 2010 00:40

Prvič in zadnjič, da ne boš tudi ti eden izmed osmoljencev na podoben način:medtem, ko te draga čaka v postelji ti pa računaš v zvežčiču, se bo kaj hitro lahko zgodilo, da boš v ta isti zvežčič jokal, pisal pesmi itd, da bi bla spet skup.Poznam kar nekaj fantov, ki so zelo uspešni v fitnesu, a vedno imajo težave v zvezi.Upam da imata pošlihtano glede tvoje prehrane in treningov-da te podpira in ji ne gre na živce, pol gre samo še dol , jaz imam to srečo, da naju s tamalo oba zanima fitnes.Predvsem pa se reši ne vem kakega računanja, ker te bo to samo dodatno obremenjevalo za nič.Imej neko osnovo in se je drži, to je to.Men se zdi nekaj računat v tej fazi popoln brezveze, razern pri fantih, ki se pripravljajo na tekmovanje.Tako , da 10% gor ali dol...raje se drži kvalitetne hrane beljakovine, hidratov in maščob, predvsem pa ne spuščaj obrokov, jej na 2,5 do 3 ure, okoli 6 obrokov na dan.
Če kaj ne boš vedu, vprašaj, če ti bo kdo izmed nas kaj nehote narobe svetoval, bo drugi popravil.To je to, zdaj pa nared kaj pa čim manj govort.Začneš lahko v svoji glavi, od tam rastejo korenine vsega.da uspeš al pa da pušneš, po domače rečeno.
<< x

arfog

Pleničar

Odgovor Ne feb 07, 2010 11:54

DANDO hvala za spodbudne besede!
<< x

john rambo

Uporabniški avatar

Senior Member

Vnosov: 503

Kraj: Žalec, Celje

Odgovor Ne feb 07, 2010 18:54

Lp delaj tako kot ti je svetovav dando , poslušaj svoje telo , predvsem pa ne obupat za fitness je potrebna železna volja in potem se pokažejo rezultati z vztrajnostjo in pridnim delo , želim ti veliko uspeha.Slika
<< x

Tenki

Uporabniški avatar

Pleničar

Vnosov: 84

Odgovor So feb 13, 2010 17:36

DANDO je napisal/-a:Prvič in zadnjič, da ne boš tudi ti eden izmed osmoljencev na podoben način:medtem, ko te draga čaka v postelji ti pa računaš v zvežčiču, se bo kaj hitro lahko zgodilo, da boš v ta isti zvežčič jokal, pisal pesmi itd, da bi bla spet skup.Poznam kar nekaj fantov, ki so zelo uspešni v fitnesu, a vedno imajo težave v zvezi.Upam da imata pošlihtano glede tvoje prehrane in treningov-da te podpira in ji ne gre na živce, pol gre samo še dol , jaz imam to srečo, da naju s tamalo oba zanima fitnes.Predvsem pa se reši ne vem kakega računanja, ker te bo to samo dodatno obremenjevalo za nič.Imej neko osnovo in se je drži, to je to.Men se zdi nekaj računat v tej fazi popoln brezveze, razern pri fantih, ki se pripravljajo na tekmovanje.Tako , da 10% gor ali dol...raje se drži kvalitetne hrane beljakovine, hidratov in maščob, predvsem pa ne spuščaj obrokov, jej na 2,5 do 3 ure, okoli 6 obrokov na dan.
Če kaj ne boš vedu, vprašaj, če ti bo kdo izmed nas kaj nehote narobe svetoval, bo drugi popravil.To je to, zdaj pa nared kaj pa čim manj govort.Začneš lahko v svoji glavi, od tam rastejo korenine vsega.da uspeš al pa da pušneš, po domače rečeno.

Jaz sem pa mnenja, če te partnerca ne podpira v tem kar si sam želiš je boljše da se takšna zveza kr konča še preden so otroci.
Pa si najdi eno bolj razumevajočo dobro srčno punco. :)
SlikaSlika
<< x

arfog

Pleničar

Odgovor Ne feb 14, 2010 16:33

:)

Vse to je res - ampak eno je teorija in drugo vsakdnja praksa. Treba je najt skupen kompromis pa je ;)

Sicer pa, da ne bomo prevec offtopic:

Iz 82,2 kg (popravil tezo, odslej se tehtam samo zjutraj na tesce po opravljeni potrebi :) )prisel na 85 kg - z vajami napredujem, videz zaenkrat brez opaznejsih sprememb (obseg bicepsa pa resda + 1,5 cm), pocutje bistveno boljse kot prej. Slikce pa bom dodal proti veceru!

Lp
<< x

vesolc

Uporabniški avatar

Pleničar

Vnosov: 47

Odgovor Ne feb 14, 2010 19:09

can't wait to see the progress :-)
*** to grass
<< x

arfog

Pleničar

Odgovor Ne feb 14, 2010 21:29

Evo, se slikce - slikano pred treningom seveda:

Slika

Slika

Slika

Kot pravim, nekega ocitnega napredka se ni videt - morda me je za dlako vec okoli pasu :/
Upam, da bo ob naslednjem fotkanju ze kaj opaznega :)

Lp
<< x

arfog

Pleničar

Odgovor Ne feb 14, 2010 22:56

Uffa, je bil pa danes hudicevo tezak trening - verjetno, ker sem si privoscil en dan pavze vec kot sicer (zastrupitev s hrano :/) ?

Lp
<< x

Bencho

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 297

Odgovor Po feb 15, 2010 23:57

več pavze pomeni boljši nasledni trening, vsaj pri meni .. edino če si imel prebavne motnje ( zarad zastrupitve), potem ti loh vzame dovolj energije, da je trening težji ...
Fights to the end!
<< x

arfog

Pleničar

Odgovor To feb 16, 2010 08:57

Se bojim, da je bilo to zadnje + cel predhodni dan sem bil prakticno na caju in prepecencu...
<< x

Bencho

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 297

Odgovor Sr feb 17, 2010 16:14

arfog je napisal/-a:Se bojim, da je bilo to zadnje + cel predhodni dan sem bil prakticno na caju in prepecencu...

ob takih prigodah, je tut bolje spustit kakšen trening, narediš bolje, kot če bi treniral.
Fights to the end!
<< x

arfog

Pleničar

Odgovor So feb 20, 2010 13:11

Groza...

Padel na 84.7 - tudi opazno se mi zdi, kot bi se malce posusil v osrednjem delu :(

Ne razumem, jem bistveno vec kot prej, zauzijem dovolj beljakovin in mascob (na OH ne pazim toliko - morda jih je premalo?), pijem tudi dovolj (3-4 L / dan) vaje izvajam kot je treba. Skok iz 82 na 85 je bil prakticno nenaden, zdaj pa ze dva tedna ista zgodba. Edina razlika do prej je dejstvo, da si ne pisem vec kaloricnih zivil vsega kar zmecem vase v zvezcic ampak delam bolj preprosto, racunam na pamet.

Bo treba ocitno zamenjat taktiko - da bi jedel ŠE več, si ta hip tezko predstavljam. Morda bom poskusil z vec tekocimi obroki vmes...

:(

Lp
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Dnevniki in fotografije forumašev

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

FB skupina FB skupina 2