Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

FB skupina FB skupina 2

Danes je Sr jun 03, 2020 00:23

Pa začnimo... :)

<< x

DANDO

Odgovor Sr dec 16, 2009 10:38

Re: Pa začnimo... :)

glede kalorij mislim da ob GIBANJU-TRENINGU ni premalo.Kar se pa banane v skuto tiče, pa raje opusti to misel.je pa res, da b olj, ko se boš potrudila jest <čisto> hrano, večji in hitrejši bo uspeh.imam doma tudi eno podobno deklico, ki pa premalo je in jo je ne treningih čedalje manj, niso pasali proteini, niso pasali kosmiči,ni pasala skuta.vendar, če si želiš doseči rezultat,MORAŠ jesti tisto, kar je za to najboljše, brez nekih improvizacij dodanih okusov in arom.No skratka, ko je punca razčistila pri sebi je vse tako, kot je predpisano.pa na začetku ni in ni šlo...bo šlo...če ne lepo pa na silo.ha,a.
<< x

DANDO

Odgovor Sr dec 16, 2009 10:48

Da ti bo lažje, ko se enkrat navadiš, bo šlo.Ima skor vsak mal problemov, ker vse vsakemu ne paše, pa še starih razvad se je težko znebit.
<< x

meduza

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 1563

Kraj: Ljubljana

Odgovor Sr dec 16, 2009 18:49

Kamot daš notri banano, jaz dam tudi jabolko, hruško... lahko daš cimet, natren, da je sladko, lahko pa narediš slano verzijo npr. tuna+zelenjava+začimbe.
<< x

miranda

Pleničar

Vnosov: 26

Odgovor So jan 02, 2010 14:22

Danes sem se stehtala, in imam 2 kg manj kot ob začetku "hujšanja". Obseg trebuha je kar za 4 cm manjši kot na začetku; in se mi zdi da je šlo malo špeha že stran.

Tako da nek napredek je, če prav sem se sedaj čez praznike kar malo spozabila in jedla tudi sladkarije.

Imam pa še eno vprašanje. A ti v fitnesih na začetku razložijo kako se uporablja naprave itd? Ker jaz še nisem bila redno vpisana v fitnes, in ne vem točno kako naj se lotim tega projekta.

Kateri fitnes v Ljubljani mi priporočate?
<< x

Dzezy

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 5270

Odgovor So jan 02, 2010 15:00

miranda je napisal/-a:Imam pa še eno vprašanje. A ti v fitnesih na začetku razložijo kako se uporablja naprave itd? Ker jaz še nisem bila redno vpisana v fitnes, in ne vem točno kako naj se lotim tega projekta.

Seveda ti razložijo, 1. ura je ponavadi zastonj.
Prejšnja

Vrni se na Dnevniki in fotografije forumašev

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

FB skupina FB skupina 2