Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

FB skupina FB skupina 2

Danes je Sr jun 03, 2020 00:05

Čebron plan tekme spomladi 2010

<< x

kai

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 486

Odgovor Pe nov 13, 2009 15:03

ija trac oz maxxbooster pol ure,whey+malto pa pred treningom predn začne?
<< x

iustus

Uporabniški avatar

Pleničar

Vnosov: 74

Kraj: Ljubljana

Odgovor Pe nov 13, 2009 17:31

#ed_op#DIV#ed_cl#Želim ti veliko uspehov pri pripravi na tekme. Se pravi, čim manj&nbsp;prehladov, bolezni in drugih poškodb čez to&nbsp;zimo. Na pripombe nekaterih se pa ne ozirej, rezultati bodo že prišli sami od sebe. In konc koncev, nekdo mora biti tudi z drugim mestom zadovoljen #ed_op#IMG src="/forum/richedit/smileys/smiley14.gif"#ed_cl#&nbsp;&nbsp;#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl##ed_op#/DIV#ed_cl#
<< x

BostjanCebron

Posting Freak

Vnosov: 2756

Kraj: Brje

Odgovor Pe nov 13, 2009 18:29

#ed_op#DIV#ed_cl#iustuse my bro&nbsp;#ed_op#IMG src="/forum/richedit/smileys/smiley20.gif"#ed_cl##ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#kai ja tako kot si napisal, ter trac tudi zjutraj na tešče.#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl##ed_op#/DIV#ed_cl#
http://hl-fitness.net/
HEALTHY LIFE FITNESS & NUTRITION
Goriška cesta 29A, Ajdovščina
GSM: 040417832
eMail: info@hl-fitness.net bostjancebron@gmail.com
<< x

mikson

Uporabniški avatar

Pleničar

Vnosov: 45

Odgovor Pe nov 13, 2009 22:19

#ed_op#DIV#ed_cl#uf...mase kokr hočeš.#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#Se mi zdi, da si "zrastu" odkar smo te nazadnje vidli. #ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#Le tako naprej!!!#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;#ed_op#/DIV#ed_cl#
<< x

BostjanCebron

Posting Freak

Odgovor Pe nov 13, 2009 22:47

mikson je napisal/-a:#ed_op#DIV#ed_cl#uf...mase kokr hočeš.#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#Se mi zdi, da si "zrastu" odkar smo te nazadnje vidli. #ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#Le tako naprej!!!#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;#ed_op#/DIV#ed_cl#
#ed_op#DIV#ed_cl#kako to misliš zrastu? v višino?:))))#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#mam 33let tako da.....:))))))#ed_op#/DIV#ed_cl#
<< x

Bench33

Uporabniški avatar

Senior Member

Vnosov: 559

Odgovor So nov 14, 2009 00:05

Boštjan Čebron je napisal/-a:
mikson je napisal/-a:#ed_op#div#ed_cl#uf...mase kokr hočeš.#ed_op#/div#ed_cl##ed_op#div#ed_cl#&nbsp;#ed_op#/div#ed_cl##ed_op#div#ed_cl#Se mi zdi, da si "zrastu" odkar smo te nazadnje vidli. #ed_op#/div#ed_cl##ed_op#div#ed_cl#Le tako naprej!!!#ed_op#/div#ed_cl##ed_op#div#ed_cl#&nbsp;#ed_op#/div#ed_cl#
#ed_op#div#ed_cl#kako to misliš zrastu? v višino?:))))#ed_op#/div#ed_cl##ed_op#div#ed_cl#mam 33let tako da.....:))))))#ed_op#/div#ed_cl#
#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#V širino :)#ed_op#br#ed_cl#
<< x

jan23

Mlečnozobec

Vnosov: 203

Odgovor So nov 14, 2009 08:31

Boštjan Čebron je napisal/-a:#ed_op#div#ed_cl#poznaš me, če grem v to bom top kar se da v danem trenutku. za vse ostalo se mi pa prav j.... #ed_op#span style="font-weight: bold;"#ed_cl#oz. vse ostalo me dodatno zabava:))))))))#ed_op#/span#ed_cl##ed_op#/div#ed_cl#
#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#haha zmerej se smejem ko postaš #ed_op#br#ed_cl#car , veliko sreče !#ed_op#br#ed_cl#
<< x

BostjanCebron

Posting Freak

Odgovor So nov 14, 2009 10:33

#ed_op#DIV#ed_cl#evo moj cilj je zabavat zato tudi nism športnik ampak striptizer na odru. in za vse je kriv Grom ker me zmeri ponovno prepriča da hodim skor nag na oder. sam ku sm reku če s tem vsaj koga zabavam je super:)))))))) hvala ti Grom da si naredu klovna z mene, če že biuldr ne morm bet:))))))))))) #ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#p.s. da ne bo zdej kdo mislu, da koga jeb.... v glavo, ne ga ne! hahahahhaha vse jeb.... v glavo in pousod drgam:)))))) #ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#ne resno zdej če bi me poznali bi me tud osebno poznali bi vidli, da resno mislim in da me dejansko nč ne užali in sploh briga kaj si kdo misli o meni tem športu itd.... mogoče me je kdaj v mladosti bolj. zdej se bo spet Gromčk name piz... da pišem sam gluposti po forumu:)))))) morm zdej it še v prehrano in dodatke kšno napisat!!!!!!#ed_op#/DIV#ed_cl#
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63980

Odgovor So nov 14, 2009 11:46

zdej še naklada. bomo videl kaj bo februarja na dieti.. Grom a lahko mal zenfa zraven, a lahko mal več čigumov, a lahko ....klasika
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com
<< x

BostjanCebron

Posting Freak

Odgovor So nov 14, 2009 11:56

#ed_op#P#ed_cl#
Grom je napisal/-a:zdej še naklada. bomo videl kaj bo februarja na dieti.. Grom a lahko mal zenfa zraven, a lahko mal več čigumov, a lahko ....klasika
#ed_op#/P#ed_cl##ed_op#P#ed_cl#če je to klasika, se spomni za nazaj. jst nism klasika;) in ja oblubim, da tokrat bom pisal še veče neumnosti tudi od februarja dalje:)))))#ed_op#/P#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl##ed_op#/DIV#ed_cl#
<< x

Moonshadow

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 404

Kraj: Ljubljana

Odgovor So nov 14, 2009 12:25

#ed_op#img src="/forum/richedit/smileys/smiley20.gif"#ed_cl# na tekmi bo itak&nbsp;#ed_op#img src="/forum/richedit/smileys/smiley34.gif"#ed_cl#
Maxximum Team, it's not just a Team, it's a way of life ;)
<< x

DANDO

Odgovor So nov 14, 2009 16:39

Grom je napisal/-a:zdej še naklada. bomo videl kaj bo februarja na dieti.. Grom a lahko mal zenfa zraven, a lahko mal več čigumov, a lahko ....klasika
#ed_op#DIV#ed_cl#pol boš itak od večih poslušal,od jutra do večera...Vsaj ko boš zraven Staše spal, izklopi telefon, za one druge boš pa še večji frajer, ker te bodo ful klical, boš pomemben....#ed_op#/DIV#ed_cl#
<< x

peraz178

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 233

Odgovor So nov 14, 2009 21:31

zakaj ma pa malto namest vitarga? glede na to da je vitargo boljsi #ed_op#br#ed_cl#
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63980

Odgovor So nov 14, 2009 22:56

peraz178 je napisal/-a:zakaj ma pa malto namest vitarga? glede na to da je vitargo boljsi #ed_op#BR#ed_cl#
#ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#pri takih količinah okoli 50 g je vseeno. Že večkrat omenjeno.#ed_op#/DIV#ed_cl#
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com
<< x

Bench33

Uporabniški avatar

Senior Member

Vnosov: 559

Odgovor Ne nov 15, 2009 01:10

#ed_op#br#ed_cl#Čebron je pa itak legenda :))) Haha, boli njega k...., sej prov! Glede tega si mi vzornik, sam mi ne ratuje, zmeri se neki sekeram :)#ed_op#br#ed_cl#
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Dnevniki in fotografije forumašev

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

FB skupina FB skupina 2