Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

FB skupina FB skupina 2

Danes je Sr jun 03, 2020 00:33

Kako začeti?

<< x

Gerko

Pleničar

Vnosov: 5

Odgovor Če okt 22, 2009 12:39

Kako začeti?

.
Zadnjič spremenil Gerko, dne To feb 22, 2011 17:46, skupaj popravljeno 2 krat.
<< x

Lares

Pleničar

Vnosov: 16

Odgovor So okt 24, 2009 19:53

Ni važno kako začeti, važno je začeti :D#ed_op#br#ed_cl#Jaz osebno sem rabil 2 leti da sem se zraven spravil. Začel sem s kolesarjenjem 4x na teden, čez kaka 2 meseca začel še s fitnesom in potem še porihtal jedilnik pa je to to.#ed_op#br#ed_cl#Najboljše je če začneš kar z vsem naenkrat, malo si poglej na forumu jedilnike in treninge od ostalih, preberi par člankov in začni. Če boš zdravo in pravilno jedel 5x na dan, zraven še tekal in hodil na fitnes napredek ziher bo :)#ed_op#br#ed_cl#
<< x

mulccc

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 1046

Odgovor Sr okt 28, 2009 23:14

Jst ti lahko le svetujem, da ne začet z vsem kar naenrkat in drastično.#ed_op#br#ed_cl#Če si jedu sladkarije celo življenje (veliko), jih ni potrebno zdej čist skenslat. Pač, zmanjšaš na minimum, potem pa pošlihtaš še ostalo prehrano.#ed_op#br#ed_cl#Na forumu je zelo veliko koristnih informacij, tudi jedilnikov, gurmanske užitke pa bo potrebno ob dieti žal postavit na stran (to govori nekdo, ki je jedu pico danes). #ed_op#img src="/forum/richedit/smileys/smiley22.gif"#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Pa srečno!#ed_op#br#ed_cl#
<< x

Bench33

Uporabniški avatar

Senior Member

Vnosov: 559

Odgovor Sr nov 04, 2009 23:43

#ed_op#br#ed_cl#Ok tega se moraš lotit skrajno resno ... brez cilja in trdne volje ne bo nič.#ed_op#br#ed_cl#Po forumu pobrskaj kaj in koliko moraš pojesti, ciljaj za zdaj na zdrave diete in ne na skrajnosti ... imej hranila v enakem ravnovesju (b:m:oh = 1:1:1 v kalorijah). Izloči vse kar se ne vključuje v zdravo prehrano ... torej sladkane pijače, sladkarije, fast food, domačo zelo mastno hrano (recimo ocvrt krompir, kar je pečeno v olju (dobesedno v olju, kot pomfri))#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Obroke si razdeli na 5-6 enakovrednih (ni nujno,da je vsak dan ravno 6 obrokov, lahko so tudi 4, če tko pride), pij zelo veliko vode, brez dodatkov seveda :)))#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Trening z utežmi je obvezen, še posebaj na začetku, ker telo za regeneracijo porabi veliko energije, če je trening konkreten. Recimo 3krat tedensko uteži in vsak dan 30 min kolesa, zmernega teka itd itd ...#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Treningi z utežmi naj bojo sprva za celo telo ... osnovne vaje naj ti obrazloži vaditelj v fitnessu ... počep, bench press, veslanja, deadlift itd itd#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Nekaj sm napisu, če bodo nejasne stvari vpraši :))) Pa srečno :)))#ed_op#br#ed_cl#

Vrni se na Dnevniki in fotografije forumašev

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov

FB skupina FB skupina 2