Izšla je dvajseta številka revije POSTANI Fit

Revija PostaniFit

FB skupina FB skupina 2

Danes je Sr jun 03, 2020 00:51

definicija

<< x

Bench33

Uporabniški avatar

Senior Member

Vnosov: 559

Odgovor Sr jul 15, 2009 06:10

#ed_op#br#ed_cl#Uf, very very goood :D :D#ed_op#br#ed_cl#
<< x

mad max

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 2362

Odgovor Če jul 16, 2009 00:53

Pohvale za super telo ( še kakšno fotko iz zadnje strani bi lahko napopal, da se vidi še hrbet ), noge so mi še posebej hud, le tako naprej!#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#
<< x

ronnie

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 2696

Kraj: Nova Gorica

Odgovor Če jul 16, 2009 16:18

Čestitke,keep it doin.
<< x

dejk7

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 312

Odgovor Če jul 23, 2009 10:33

A-l-e-x je napisal/-a:Hvala vsem, sm kr ponosen, da me je celo Gašper pohvalil :)&lt;br&gt;Dieta je kar dolga, vendar si raje vzamem večkrat day off k si privoščim nagrado (predvsem sladkarije ali kak kebab k drugače med tednom kar črtam na seznamu živil) da s5 dolgoročno ven padem (tako se mi zdi da ostane več mase) . Prav tako sem se dosti naučil iz napak od prejšnjih diet. Tako sem se npr. po prvi dieti (iz 93kg na 69kg) počutil slabše kot prej. Maščevja še zelo zelo dosti(predvsem hrbtni, ledveni del,...), tako da bo še treba denifirat dalje. Večina pravih BB šele začne definirat na takšnem stanju k sm zdj js oz. že ukrepa prej preden bi imeli večji %BF. Je pa sigurno najboljša forma do zdj (pas je šel zlo lepo dol, noge, hrbet, prsni del ostali). Itaq je končno s5 lepo vreme in mi je cool vzunaj delat.&lt;br&gt;Obroke (še) ne tehtam, le gledam da imam dovolj b (in jih imam čibolj 24/7 v krvi) in ostajam nizko z OH ali M (odvisno od stretegije - low carb / low fat) vendar se nekako držim atkinsonovih načel. Čez dan večinoma na nadomestkih obrokov (ponavadi MaxxShake+olje/kosmiči) zvečer in po jutranjem treningu pa trdi obroki (zelenjava/olja+meso+jajca/skuta/kazein) - ponavadi pogledam doma kaj ostane "uporabnega" od kosila in si naredim še kaj po svoje. &lt;br&gt;Od dodatkov pa imam vse živo (kolegi me zajxxx da imam že malo lekarno doma): glutamin, Bcaa, Leucine, L-Carnitine oz. komercialni burnerji-mešanice s sinfrinenom/ephedro, Arginine, lecitin, zel/črni čaj, kofein, vitaminske v 100 oblikah,... NO AS in podobni doping .&lt;br&gt;Niti nisem velik, prav tako se mi zdi žalostno, da folk doseže isto ali slabšo postavo z njimi oz. gre kar mimo pošlihtane (zdrave) prehrane.&lt;br&gt;Pred ca. 2 tedni sem tudi črtal dodatke(kreatin, yohimbe, malto,glukoza,fruktoza oz. NO mešanice), ki povzročajo retencijo vode in dodal takšne, ki delujejo diuretično.&lt;br&gt;Prave mase pravzaprav še nisem imel oz. takrat pač jem kaj mi paše ali pa tak k ponavadi padem iz treningov in potem še pri prehrani totalno. Slike morm poiskat - pred definicijo se ponavadi nisem slikal, saj se mi ni sanjal, če bom zdržal ali ne. Bom dal kakšne stare slike, če ne bom našel kakšnih pred letošnjo def.&lt;br&gt;Nove slike bojo čez kak mesec-2 oz. k odpravim pomanjkljivosti/dosežem vidno spremembo(upam, da se držim dalje urnika). Sem pa videl prvič kk se je težko napenjat k si "manj voden". Predvsem k se slikaš z GSMom s samostrožilcem pa nimaš stojala za fotiča - slikano kr iz okenske police k mi je GSM 100x dol padel oz. se slika premaknila:)&lt;br&gt;Ju3 dalje - bo treba it spat (grem proti koncu z zadnjim obrokom in že zamujam z urnikom)&lt;br&gt;&lt;br&gt;&lt;br&gt;Dan pa imam ponavadi tako (med obroki se učim oz. delam diplomsko):&lt;br&gt;5h prebujanje&lt;br&gt;6h picikl/rolanje oz. aerobna aktivnost&lt;br&gt;6:30h fitnes - tek, deadlift,...&lt;br&gt;9h obrok1&lt;br&gt;11h obrok2&lt;br&gt;13h obrok3&lt;br&gt;14h picikl/rolanje oz. aerobna aktivnost &lt;br&gt;15h fitnes - trening z utežmi &lt;br&gt;18h obrok4&lt;br&gt;20h obrok5&lt;br&gt;22h obrok6&lt;br&gt;Če je lepo vreme in imam čas pa grem kar med treningoma na picikl za tistih par ur (dosti BCAA v flaško pa gre).
#ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#dobra forma#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#&nbsp;#ed_op#/DIV#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl#PS:si se že kdaj srečal z Maxx adminom?#ed_op#/DIV#ed_cl#
<< x

A-l-e-x

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 301

Kraj: Petrovče, Graz

Odgovor Če jul 23, 2009 10:58

z Gašperjem?
Prejšnja

Vrni se na Dnevniki in fotografije forumašev

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov