Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

FB skupina FB skupina 2

Danes je Sr jun 03, 2020 01:05

definicija

<< x

A-l-e-x

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 301

Kraj: Petrovče, Graz

Odgovor Po jul 13, 2009 02:18

definicija

Pohvale in graje prosim
Še vedno sem na definiciji, tokrat od februarja.
Slikano danes zjutraj. Obrok spodaj pa je zadnji, preden sem se odpravil na pivo&cvetje (slikano v avtu, jajce pa nekaj zelenjave sem pa že pojedel) :)
Slike so zelo boge - gsm&samosprožilec
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
<< x

RaDIrkA

Uporabniški avatar

Pleničar

Vnosov: 7

Kraj: postojna

Odgovor Po jul 13, 2009 07:12

odlično zgledas #ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63980

Odgovor Po jul 13, 2009 09:45

#ed_op#DIV#ed_cl#presnetljivo dobro.#ed_op#/DIV#ed_cl#
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com
<< x

deleonardis

Pleničar

Vnosov: 1

Odgovor Po jul 13, 2009 15:13

Ulala. A tole ti naredita dva kebaba na pivu in cvetju? #ed_op#img src="/forum/richedit/smileys/smiley32.gif"#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#
<< x

A-l-e-x

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Odgovor Po jul 13, 2009 16:12

Ne, 2 kebaba sta padla v petek zvečer na pivo&cvetju. Sj sta se tko pomešala s proteini prej na tistem simulatorju pijanosti(ringlšpil - naprava, da lahko mama pokaže sinčku kk se fotr ravno počuti) ,, tako da itaq nisem pogrešal alkota oz. mi je blo že tko slabo :) Potem sem šu nasl. jutro v fitnes, potem pa (po dežju) iz Žalca na Celjsko kočo in potem direkt nazaj še 1x fitnes. Sj tam sm se tko začvekal z receptorko :)
Kebab je padu potem v nedeljo zjutraj (pred spanjem) oz. po p&c.
Je pa rekord - 3 dni p&c pa brez kapljice alkota - sj smo že tko preveč nori tudi brez, se pa izplača - ne gre dieta v k in lahk treniraš nasl. dan na polno naprej in brez hangoverja.
<< x

A-l-e-x

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Odgovor Po jul 13, 2009 16:19

Bo pa treba nabavt nov MaxShake pa Hypro z okusom KEBAB :)
Taprvi je z čebulo, prvi pa brez :)
<< x

perfect

Pleničar

Vnosov: 63

Kraj: tržič

Odgovor Po jul 13, 2009 19:27

#ed_op#DIV#ed_cl#Full huda forma#ed_op#/DIV#ed_cl#
<< x

SimiS

Mlečnozobec

Vnosov: 163

Odgovor Po jul 13, 2009 20:38

Super forma. Hard noge. Keep it up! :D
<< x

AlexS

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 126

Odgovor Po jul 13, 2009 21:23

Mega :) Kak dolgo pa še misliš bit na definiciji?
<< x

whey

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 105

Odgovor Po jul 13, 2009 22:47

lepo lepo cuj daj se kako sliko before :smt003
<< x

megamass

Uporabniški avatar

Senior Member

Vnosov: 995

Odgovor To jul 14, 2009 17:07

supr forma--&gt;vredo roba!!! pošli na zs kaj imas..cao
Preveč je glih prav!
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Odgovor To jul 14, 2009 21:52

mega kdaj bomo videl kako fotko?
<< x

shut up and squat!

Uporabniški avatar

Senior Member

Vnosov: 872

Kraj: Celje

Odgovor To jul 14, 2009 22:38

#ed_op#P#ed_cl#
megamass je napisal/-a:supr forma--&gt;vredo roba!!! pošli na zs kaj imas..cao
#ed_op#/P#ed_cl##ed_op#P#ed_cl#&nbsp;#ed_op#/P#ed_cl##ed_op#P#ed_cl#Saj je dal sliko gor kaj ima -&nbsp;ne vidiš?#ed_op#/P#ed_cl##ed_op#DIV#ed_cl##ed_op#/DIV#ed_cl#
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Odgovor Sr jul 15, 2009 00:09

all body. pa da se kaj vidi.
<< x

A-l-e-x

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Odgovor Sr jul 15, 2009 00:44

Hvala vsem, sm kr ponosen, da me je celo Gašper pohvalil :)<br>Dieta je kar dolga, vendar si raje vzamem večkrat day off k si privoščim nagrado (predvsem sladkarije ali kak kebab k drugače med tednom kar črtam na seznamu živil) da s5 dolgoročno ven padem (tako se mi zdi da ostane več mase) . Prav tako sem se dosti naučil iz napak od prejšnjih diet. Tako sem se npr. po prvi dieti (iz 93kg na 69kg) počutil slabše kot prej. Maščevja še zelo zelo dosti(predvsem hrbtni, ledveni del,...), tako da bo še treba denifirat dalje. Večina pravih BB šele začne definirat na takšnem stanju k sm zdj js oz. že ukrepa prej preden bi imeli večji %BF. Je pa sigurno najboljša forma do zdj (pas je šel zlo lepo dol, noge, hrbet, prsni del ostali). Itaq je končno s5 lepo vreme in mi je cool vzunaj delat.<br>Obroke (še) ne tehtam, le gledam da imam dovolj b (in jih imam čibolj 24/7 v krvi) in ostajam nizko z OH ali M (odvisno od stretegije - low carb / low fat) vendar se nekako držim atkinsonovih načel. Čez dan večinoma na nadomestkih obrokov (ponavadi MaxxShake+olje/kosmiči) zvečer in po jutranjem treningu pa trdi obroki (zelenjava/olja+meso+jajca/skuta/kazein) - ponavadi pogledam doma kaj ostane "uporabnega" od kosila in si naredim še kaj po svoje. <br>Od dodatkov pa imam vse živo (kolegi me zajxxx da imam že malo lekarno doma): glutamin, Bcaa, Leucine, L-Carnitine oz. komercialni burnerji-mešanice s sinfrinenom/ephedro, Arginine, lecitin, zel/črni čaj, kofein, vitaminske v 100 oblikah,... NO AS in podobni doping .<br>Niti nisem velik, prav tako se mi zdi žalostno, da folk doseže isto ali slabšo postavo z njimi oz. gre kar mimo pošlihtane (zdrave) prehrane.<br>Pred ca. 2 tedni sem tudi črtal dodatke(kreatin, yohimbe, malto,glukoza,fruktoza oz. NO mešanice), ki povzročajo retencijo vode in dodal takšne, ki delujejo diuretično.<br>Prave mase pravzaprav še nisem imel oz. takrat pač jem kaj mi paše ali pa tak k ponavadi padem iz treningov in potem še pri prehrani totalno. Slike morm poiskat - pred definicijo se ponavadi nisem slikal, saj se mi ni sanjal, če bom zdržal ali ne. Bom dal kakšne stare slike, če ne bom našel kakšnih pred letošnjo def.<br>Nove slike bojo čez kak mesec-2 oz. k odpravim pomanjkljivosti/dosežem vidno spremembo(upam, da se držim dalje urnika). Sem pa videl prvič kk se je težko napenjat k si "manj voden". Predvsem k se slikaš z GSMom s samostrožilcem pa nimaš stojala za fotiča - slikano kr iz okenske police k mi je GSM 100x dol padel oz. se slika premaknila:)<br>Ju3 dalje - bo treba it spat (grem proti koncu z zadnjim obrokom in že zamujam z urnikom)<br><br><br>Dan pa imam ponavadi tako (med obroki se učim oz. delam diplomsko):<br>5h prebujanje<br>6h picikl/rolanje oz. aerobna aktivnost<br>6:30h fitnes - tek, deadlift,...<br>9h obrok1<br>11h obrok2<br>13h obrok3<br>14h picikl/rolanje oz. aerobna aktivnost <br>15h fitnes - trening z utežmi <br>18h obrok4<br>20h obrok5<br>22h obrok6<br>Če je lepo vreme in imam čas pa grem kar med treningoma na picikl za tistih par ur (dosti BCAA v flaško pa gre).
Naslednja

Vrni se na Dnevniki in fotografije forumašev

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

FB skupina FB skupina 2