Odgovor Sr sep 02, 2009 22:09

BooMbAsTiC je napisal/-a:Mad max, kako kej s tvojo formo? Še kej na oder?
#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Forma je kar vredu oz. nekje 80% tekmovalne, no zdej sem šel že na maso, tko da sem že malo bolj voden :), vendar hočem ostati tudi čez maso fit-tisto kar sem včasih počel ( +15kg )ni več zame, nekako mi ne potegne več tisti videz, ampak mislim raje ostati ves čas v neki dobri formi...#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#Oder bo skoraj ziher še kdaj v roku 3h let recimo, vendar nebo to v SLO., ker mi preostane samo še kat. BB ( junior nisem več, da bi šel pa pod 80kg za fitness kat. pa ni šans, ker bi zraven pušnil še toliko mišic da je brez veze oz. ni vredno truda ), verjetno npr. kakšna tekma v tujini kjer imaš več kat. po teži, masivnosti itd., drugače pa odkrito povedano nisem ravno tip, ki bi se vsako leto pripravljal na tekmo, pomoje zato ne, ker zadevo preresno vzamem in potem ni več tistega pravega užitka do tega športa-vsaj zame, raje treniram zase, enako trdo kot prej, ampak brez tiste obveznosti...#ed_op#br#ed_cl##ed_op#br#ed_cl#LP#ed_op#br#ed_cl#