Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

FB skupina FB skupina 2

Danes je To sep 22, 2020 17:33

Gromove dogodivščine Arnold USA 2016

<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63980

Odgovor So mar 05, 2016 03:55

Gromove dogodivščine Arnold USA 2016

Iz Colorada direktno v Ohio. Tokrat malo na relax... Čeprav se najdejo tudi obveznosti :) V nedeljo direkt iz USA na brnik in na faks na laboratorijske vaje. Mislim, da imava 2 uri vmes časa..

Na račun revije MaxxFitness&BB sva ponovno dobila novinarske karte. Tudi za pro tekme jutri..

Slika

Slika

Slika
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Odgovor So mar 05, 2016 04:05

Re: Gromove dogodivščine Arnold USA 2016

Po prevzemu kart sva šla malo pozdravit kolege sodnike, tekmovalce itd

Wolfgang predsednik IFBB Avstrija. Z njimi odlično sodelujemo. V času Maxximum opna je bil tudi moj gost v Ljubljani. Danes je tekmoval med masterski preko 50 let in osvojil odlično drugo mesto. Lahko pa bi tudi zmagal..

Slika

Hrvaški kolega Antoni Furič. Verjetno najboljši cro bb vseh časov. Defitivno po številu zmag in nastopov. Danes v kategoriji do 100 kg ni prišel v finale.. Se pa več vidimo drugi teden na sejmu Fitnessa in wellnesa v Zagrebu.

Slika

Še dva odlična Srba. Bakič in Milenkovič. Bakič na sliki odličen drugi v srednji Classic BB. Lahko bi tudi zmagal prvi je bil bolj trd. Vendar srbi rojeni z classic strukturami. Milenkovič na katerega žal nisem naletel in sem ga videl le na odru top. Bil je tretji ampak za moje pojme prvi. Lansko leto sem bil pri njemu gost v gymu na Mahatanu v NY. Super dečko..

Slika

Dr. Wolfgang drugi iz leve

Slika

Toza Milenković v sredi

Slika

Bakić v sredi.

Slika
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Odgovor So mar 05, 2016 04:08

Potem obisk sejma.. in nekaj zanivmosti..

Tole bolje, da ne pričnete jest.

Slika

Slika

Novi Fit Elite bar na desni. Ko sem želel slikati mi je tip navdušeno rekel high fat low carb. Zdaj ne vem ali je to ratalo popularno tudi v bb publiki ali pa me je prepoznal :)

Slika

Slika
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Odgovor So mar 05, 2016 04:11

Mogoče še ena zanimivost. Na Quest štantu sem želel Staši zrihtat vzorce keto proizvodov. Pa ni bilo nič. Tako, da sem potem v hotelu kar vstopil v njihovo sobo za sestanke. In padla je daljša debata, ko smo začeli debatirat o LCHF. Dali so nama kup vzorcev in tudi novih verzij starih čokoladic.

Torej prihaja nova serija teh starih čokoladic, ki je najboljša doslej. Zamenjali so proizvajalca in zadevo ne samo popravili na staro reven ampak celo izboljšali.. Res so dobre.
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Odgovor So mar 05, 2016 04:14

Jutri je zjutraj v planu hiter obisk expota. Zmenjeni smo na Quest štantu. Potem se dobim z enim od KetoOSovcem in mi prinese večjo zalogo zame..

Potem na pro tekme predtekmoanja. Če bodo zanimive še zvečer na finale. Gledat mislim BB in physique.

Slika
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Odgovor So mar 05, 2016 04:17

Mogoče še kot zanimivost, da zelo znani Sergi Constance med amaterji Physique ni prišel v finale. Primerjan je bil šele v zadnji skupini. Izstopal v 0 ampak očitno preveč masiven za glavnega sodnika in tisto, kar želijo, da predstavlja Physique. Verjetno so mu želeli povedati naj gre raje v Classic Physique

Slika
<< x

sikazoid

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 400

Kraj: Ljubljana

Odgovor So mar 05, 2016 13:21

Super vama dogaja in se dobro da se je revija obudila Slika
NO PAIN NO GAIN
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Odgovor Ne mar 06, 2016 00:25

Še en fantastičen dan v ZDA. Zjutraj spoznal is se pogovarjal s samim izumiteljem keto soli Patrick Arnoldom. Drugače poznan kod največji biokemik v performance namene. Na trg je tudi spravil tudi androstendione , kot prekurzorje testosterona, ki so jih kasneje prepovedali.. Seveda sem dobil nekaj za testirati!

Slika

Slika

Po kavici in hitrem še zadnjem ogledu sejma sva se dobila z Tozo, ki je lani arnolda zmagal letos pa je bil tretji. Vendar bo moral za moje pojme biti prvi. To kar on predstavlja je pravi Classic bb. Bil in bolj spucan in bolj napolnjen kot lani. Živi v NY kjer dela v hudem gymu in kadar grem v NY ga obiščem. Res ok dečko..

Slika

Skupaj sva si ogledala pro tekmo in debatirala o bodybuilidngu ter planih. Želi prejeti pro card v novi kategoriji vendar mu na žalost preostaja le Arnold usa. Torej da zmaga overall in dobi karto. Glede na strukturo verjamem, da mu bo uspelo..

Slika

Oba sva mnenja, da je Kai prvi. Čeprav je bila to Cedricova najboljša forma. Ampak Kai je ko vesolec zraven vseh.

Slika

Slika
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Odgovor Ne mar 06, 2016 00:29

Popoldne sva se dobila še z predstavnikom Keto OS in imela dve urno debato. Od kar dela za njih je na keto in izgubul v dveh mesecih 30 kg. Seveda sem se oborožil z večjo zalogo Keto OSa tako da bom sedaj kar nekaj časa ketonar. Celo razmišljam da bi kak teden ali 2 naredil keto post, da vidim kaj se s telesom zgodi.

Slika
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Odgovor Ne mar 06, 2016 00:32

Jutri zjutraj grem še tu v trgovski center na trening ( v zadnjem mesecu sem treniral kake 3x tako da moram spet malo več :) ) in potem via Ljubljana in direkt iz letališča na faks v Izolo in potem 3 dni treningi na primorskem. Potem v petek zjutraj na sejem Fitnessa in wellnesa kjer imamo Sukrin stant preko prihodnjega vikenda.
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Odgovor Ne mar 06, 2016 00:56

Keto eksperiment se lahko prične! :)

Slika

Vrni se na Arnold Classic USA 2016