Izšla je dvajseta številka revije POSTANI Fit

Revija PostaniFit

Crush Bar FORUM Komplet knjig Bemumast

Danes je Pe dec 13, 2019 22:07

Andreja K. Vezjak

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63916

Odgovor To mar 31, 2015 15:50

Re: Andreja K. Vezjak

Preveč dviguje katabolne hormone kar preprečuje izgubo maščobe
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com
<< x

Just_me

Uporabniški avatar

Pleničar

Vnosov: 21

Odgovor To mar 31, 2015 16:22

ampak katabolne dviguje prevec aerobne vadbe, ali? Utezi par x na teden ohranjajo misicno maso. Se motim? :)
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Odgovor To mar 31, 2015 16:51

da jasno. v določeni količini. ampak preveč je tudi katabolno. predvsem preveč kakega tipa cross fit itd ki te potegne not
<< x

AndrejaV

Uporabniški avatar

Pleničar

Vnosov: 79

Kraj: Maribor

Odgovor Sr apr 01, 2015 12:08

Just_me hvala :D

Savr hvala tudi tebi :D

Kakšni strahovi zaradi treninga Gašper, ne me strašit!
V prejšnjem tednu nisem imela niti enega treninga (če odštejem lahkoten izlet do trikotne jase v tempu 4-letnika, ki je tempo narekoval in verjemi, moj otrok ni niti slučajno hiter), teden pred tem sem imela točno EN trening z utežmi. Dva tedna nazaj sem imela točno DVA treninga v celem tednu. Strahu, da bi prišlo do kakšnega kontra efekta pri meni torej ni. Tudi karte za crossfit si zaenkrat ne nameravam podaljšati, tako da tudi strahu pred takšno vadbo ni.
Je pa res, priznam, da trening močno pogrešam (sploh tehniko oz. uteži). Če se nič ne gibam, se počutim kot da mi nekaj manjka, postanem tečna, razdražena in nasploh nemogoča (kar ni ok, konec koncev morajo trije ljudje živeti z mano).
In res mi ni jasno, ko gledam lansko zmagovalko MaxxFit izziva - ona je trenirala 2x dnevno, na hard, na koncu pa imela takšno ritko da stoj pa glej :P

Slika

Sem pa včeraj, ker sem imela dovolj pasivnosti, naredila (Grom, zatisni oči) TRENING! Slika

Sama, doma, nekaj malega (do včeraj zelo prašne) opreme imam. kakšne pol urce prej spila 10g BioTech BCAA (mmm kako so dobri), pojedla BioTech Super Fat Burner in gremo.
Ker se mi je v tistem trenutku dopadla številka 50, je bil trening torej po navdihu 50-ke.

Za ogrevanje je bilo 100 jumping jacks (2x50 torej)

Vaje:
1. 50x alternate lunges z dumbbelli 2x3,5kg v rokah (50x vsaka noga, se razume)
2. 50x calf raises (še vedno 2x3,5kg db v rokah)
3. 50x thrusters z 6kg in 9kg kettlebellom, vsakega v eni roki (kb-ja sem iz roke v roko menjavala na vsakih 10 ponovitev, neenakomerna teža na vsaki strani se mi je zdela super za večji dodatek stabilizacije trupa. Ti thrusterji so bili res ubijalski, huh)
4. 50x side lunges z 3,5kg db v rokah (tokrat 25 each leg)
5. 50x pull up (assisted) - trudila sem se s počasnim spuščanjem, saj tako pridobivam moč za kasnejše samostojne. Delala sem 10-5-5-5-5-5-5-5-5.
6. 50xKB OH swing 9kg

Po treningu sem naredila nekaj razteznih vaj, šla pod tuš in presenetljivo, čez nekaj minut bila kot nova. Vedela sem, da bom noge kasneje hudičevo čutila, ampak energije sem imela toliko, da bi en tak trening še komot opravila. Hecno, ponavadi so me treningi precej bolj izčrpali..

Zato pa danes čutim celo telo. Noge, rit, hrbet, rame. Bo že minilo.

Slika

Slika

Dan 44/120

JedilniK:

Obrok 1: 30g lešnikov, 2 jajci,[FONT=Arial] BioTech VitaminC, BioTech One-a-day, BioTech Super Fat Burner,omega3[/FONT]
[FONT=Arial]
Obrok 2: 150g čevapov, 175g bučke+paprike, žlica olivca

Obrok 3:30g BioTech casein,30g makadamij

Obrok 4: 100g schwarchwaldske šunke, 150g zelja, 150g sladkega krompirja, žlica olivca, omega3,BioTech VitaminC

Obrok 4: ker sem možu ravno delala zeljne krpice, sem tudi sama jedla dušeno zelje, dodala za spremembo sladek krompir, v hladilniku pa ni bilo kaj dosti izbire, zato je padla zraven prekajena šunka. Njami!

Slika[/FONT]
If there are no ups and downs in your life, it means you are dead.
<< x

AndrejaV

Uporabniški avatar

Pleničar

Odgovor Sr apr 01, 2015 12:35

Ah ja, še ena slikica. Da ne bo kdo mislil, da dejansko hodim takšna po svetu, ne, slika je posneta včeraj direkt po treningu, zato so zadeve malo (konkretno) bolj vidne, mišice sem seveda še dodatno napela.
Me pa izjemno veseli vsak napredek in glede na to, da sta malo več kot dva meseca še do konca, se v meni potiho poraja upanje, da bodo poleti vidni moji abs-i oz. vsaj zgornja dva Slika

Slika
<< x

blossom

Uporabniški avatar

Senior Member

Vnosov: 503

Odgovor Sr apr 01, 2015 12:59

waw!Slika bravoSlika
<< x

elliejelly

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 464

Odgovor Sr apr 01, 2015 17:52

Slika
Strength does not come from winning. Your struggles develop your strengths. When you go through hardships and decide not to surrender, that is strength.
<< x

AndrejaV

Uporabniški avatar

Pleničar

Odgovor Če apr 02, 2015 09:06

elliejelly in blossom, Hvala obema Slika

Včeraj sem tudi sinu (4,5let) pokazala sliko od mojega trebuha in ga vprašala kako se mu zdi. Gleda sliko in pravi: "kot neki superjunak". Ahhh, srce moje zlato <3

Dan 45/120 (1.4.2015)
Običajen dan, počutje super, pošteno že čutim mišice od treninga, kar je dobro, saj pomeni, da sem nekaj delala.
Kupila sem ketchup s stevio in ga malo dodala zraven tretjega obroka (da ne jem nenehno dijonske) in moram povedati, da je zelo dober, meni osebno boljši od navadnega ketchupa. Za večerjo sem si pripravila tunine polpete z rižem in bučkami, kar dvojno porcijo, da mi danes ni potrebno posebej pripravljati večerje.

Jedilnik:

Obrok 1: 2x jajce, 30g lešnikov, BioTech VitaminC, BioTech One-a-day, BioTech Super Fat Burner, omega3

Obrok 2: 30g casein, 60g sladke smetane

Obrok3: 140g čevapčičev (mešanica svinjskega in govejega mesa z začimbami), 150g jajčevca, mlada čebula, žlica olivca

Obrok 4: 120g tune, 150g bučke, 50g riža, 1 jajce, 2x žlica olivca, omega3, BioTech VitaminC

Še info za vse mariborčane: 7.4.2015 ZD dr. Adolfa Drolca ob svetovnem dnevu zdravja nudi med 8.00 in 11.00 brezplačne meritve sladkorja v krvi in holesterola. Istega dne tudi nudijo 30% popust na vse laboratorijske storitve, tako da če ima kdo kaj za preveriti, se izplača.

In ravnokar me je ob pisanju posta presenetil šofer gls-a, ki mi je pripeljal nov paket dodatkov BioTecha in Sukrina, woohoo Slika

Slika

Dobila sem:

- BioTech Casein Fusion z okusom Double Chocolate, komaj čakam da ga sprobam :)
- BioTech Omega3

Slika

- Sukrin Brodmix
- Sukrin Cakemix
- Sukrin eritritol sladilo v priročnih pakiranjih

Slika

- Maxximum majčko (to sem v bistvu dobila že zadnjič, ampak ful preveliko, tokrat je številka kot naročena)

Komaj komaj KOMAJ čakam, da pripravim kakšno keto sladico Slika

In ko se že tako lep dan polepša, lahko rečem samo: (slika je iz najine poroke lani)

Slika
<< x

Barbarina

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 359

Odgovor Pe apr 03, 2015 08:47

Wow, super napredek!
Poročna slika mi je pa tudi ful všeč! :)
<< x

frutabela

Mlečnozobec

Vnosov: 114

Odgovor Pe apr 03, 2015 21:17

wawww
<< x

AndrejaV

Uporabniški avatar

Pleničar

Odgovor To apr 07, 2015 11:36

Barbarina hvala :) Tudi za komentar o poročni sliki. Sva imela takšno sproščeno gasilsko poroko (v allstarkah) in res vrhunsko fotografinjo, ki je naredila kar nekaj top slik. Nekaj jih ima celo javno dostopnih na njeni spletni strani, če koga firbecklik

frutabela tnx :)

Današnja objava bo kar obširna, ker sem dolžna poročanje za nazaj..

Najprej naj povem, da sem Gašperja prosila, če mi lahko pošlje ponovno BioTechov Casein z okusom vanilije, ker mi je ful dober. Ni me poslušal, poslal mi je BioTech Casein Double Chocolate. In niti malo mi ni žal, ker je res vrhunskega okusa!! mmmm, odličen je! Slika

Slika

Dan 46/120

Jedilnik:

Obrok 1: 2x jajce, 30g lešnikov, BioTec Super Fat Burner, BioTech VitaminC, BioTech One-a-day, BioTech Omega3

Obrok 2: 30g BioTech Casein, 60g sladke smetane

Obrok 3: 120g govedine, 150g jajčevca+rukola, žlica olivca

Obrok 4: 120g tune, 150g bučke, 50g riža, 1x jajce, 2x žlica olivca, BioTech Omega3, BioTech VitaminC

Obrok 1 (borovničke so samo za okus):
Slika

Obrok 3:
Slika

Slika

Dan 47/120

Jedilnik:

Obrok 1: 2x jajce, 30g lešnikov, BioTec Super Fat Burner, BioTech VitaminC, BioTech One-a-day, BioTech Omega3

Obrok 2: 30g BioTech Casein, 60g sladke smetane

Obrok 3: 130g svinjske ribice, 150g jajčevca+bučke,2x žlica olivca

Obrok 4: 250g jeter, 100g krompirja, 200g cvetače, 60g kisle smetane, žlica olivca, BioTech Omega3, BioTech VitaminC

Obrok 4:
Slika

Dan 48/120

Obrok 2: 120g lososa, 150g paradižnika, žlica olivca

Obrok 3: 30g BioTech Casein, 30g makadamij

Obrok 4: 250g jeter, 100g krompirja, 200g cvetače, 60g kisle smetane, žlica olivca, BioTech Omega3, BioTech VitaminC

Obrok 2:
Slika

Trening:

Ker je zunaj bilo ponovno obupno mrzlo+strašen veter, sem trening naredila v varnem zavetju doma. Delala sem ga na tešče, izgledal je takole:

Pred treningom 1x BioTech Super Fat Burner + 10g BioTech BCAA (z okusom jabolka so tako dobri, da bi imela vsak dan treninge samo da spijem to čudovito zadevo haha)

1. 100x air squat z 12kg kettlebellom (25+25+15+20+15)
2. 10x burpee
3. 100x alt.lunge z 3,5kg db v vsaki roki (30+30+20+20)
4. 10x burpee
5. 30 sec plank
6. 50x 12kg kettlebell oh swing (25+25)
7. 10x burpee
8. 30 sec plank
9. 30x chair dips
10. 10x burpee
11. 30 sec plank
12. 1 min smučarska drža (definitivno ni vaja za na konec, kako mi je pretreslo noge hahaha)

Tašča me je razveselila s čisto svežim domačim maslom, mmmm, božansko! (verjetno ena redkih, ki se lahko pohvali z res kul taščo:P)

Slika

Dan 49/120 (5.4.2015)

Prišel je dan, ko so bile na vrsti velikonočne dobrote, dan, ko si nisem na gram merila mojih obrokov in dan, ko sem se kar tresla od veselja, ker sem v jedilnik lahko dodala SUKRINOVE dobrote!!! Slika

Obrok 1: 2x jajce, šunka, hren, 2x Sukrin brodmix, maslo, BioTec Super Fat Burner, BioTech VitaminC, BioTech One-a-day, BioTech Omega3

Obrok 2: 120g govedine, 150g bučk, žlica olivca

Obrok 3: 30g BioTech Casein, 60g sladke smetane, 2x Sukrin Cakemix muffin <3

Obrok 4: 1xjajce, hren, 120g šunke, maslo, 1x Sukrin Brodmix, 2x Sukrin Cakemix muffin <3, BioTech Omega3, BioTech VitaminC

Obrok1:
Slika

Večer prej sem se spravila k izdelavi sukrinovih dobrot in se radovedno spraševala kakšen okus bodo imele.

Radovedno sem odprla Sukrin Brodmix, ugotovila, da je kar zraven priložen priročen pekač, v katerem spečeš kruhec in da je priprava izjemno enostavna. Kaj češ lepšega :) In to še ni vse, še zelo dober je po vrhu vsega. Brodmix je res kul :)

Slika

Slika

Tudi navodila za Sukrin Cakemix niso nič kaj bolj komplicirana. Vzela sem polovico vsebine in se odločila, da bom naredila muffine. Ampak da ne bo dolgočasno, sem se malo poigrala. Iz mase sem dobila 8 lepih muffinov. Dva sem naredila čisto navadna-po receptu. Dvema sem dodala surov kakav (ponavadi uporabljam 100% kakav od planetbio, pa sem ga zdaj prvič vzela v roke in prebrala deklaracijo. Vsebnost hidratov nekje 50g/100g! Je to možno?? Ker imamo doma še hoferjev surov kakav, preberem deklaracijo še tam, hidrati nekje 10g/100g. Seveda sem uporabila hoferjevega, ki je ene 5x cenejši in očitno moji dieti dosti bolj ustreza). Enemu sem dodala malo malin. Enega sem naredila mešanega - temno in svetlo maso. V celotno maso sem dodala še 10g Sukrin eritritola (5g bi bilo čisto dovolj, ker so res bili sladki). Kaj naj rečem? Enostavno - božanski so bili. <3 Še zdaj se mi cedijo sline če samo pomislim na njih Slika

Slika

Slika

Slika

Dan 50/120

Nedeljsko pretiravanje s hrano sem obžalovala v trenutku, ko se je bilo treba zjutraj postaviti na tehtnico.

Masa: 57,8kg
Obsegi so bili enaki kot prejšnji teden.
Pokazalo je torej več kg kot teden prej :) (Pa nič hudega, danes je kazalo že 57,3kg, tisti višek hrane se pač pozna kak dan)

Ker smo bili povabljeni na kosilo k moji priči, mere zelenjave niso stehtane, jetrno pašteto pa sem si nesla zraven, ker je priča vege in ni bilo izbire hehe.

Obrok 1: 2x jajce, hren, 30g masla, BioTec Super Fat Burner, BioTech VitaminC, BioTech One-a-day, BioTech Omega3

Obrok 2: 200g jetrc, 60g kisle smetane, radič, bučka, 1x jajce, pečena zelena, 1x žlica bučnega olja

Obrok 3: 30g BioTech Casein, 60g sladke smetane

Obrok 4: 120g govedine, 200g solate+paradižnika, žlica olivca, BioTech Omega3, BioTech VitaminC

Zadnja dva dni sem na račun večjih zaužitih količin hrane izpustila večerne hidrate.

Maxximum majica je res kul, hvala Gašper :)

Slika

Slika
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Odgovor Sr apr 08, 2015 05:16

Slika
Slika

Slika
<< x

AndrejaV

Uporabniški avatar

Pleničar

Odgovor Sr apr 08, 2015 08:52

Slikice, ki jih je dodal Gašper so before-after 7 tednov (desna slika nastala v ponedeljek, ko je od začetka preobrazbe minilo 7 tednov). Napredek ni več tako velik in opazen kot prve 4 tedne, se pa stvari počasi pomikajo naprej..

Dan 51/120 (7.4.2015)

Včeraj sem se na tešče odpravila v zdravstveni dom na meritve holesterola in krvnega sladkorja ter krvnega tlaka. Pridirjam po stopnicah v 3.nadstropje, me ženska s taprve posadi na stol in opravi meritev krvnega tlaka. 142/71. Malo imate previsokega, gospa. Eh ne, ker nisem ravno peš pritekla v tretje nadstropje. Čez 15 sekund ponovi meritev, tokrat pokaže 131/62. V mejah normale, čeprav je običajno moj tlak nekje 112/60.
Sledi meritev KS in holesterola s hitrim testom (tiste male mašine). Sladkor mi pokaže 6,2mmol/L. Normalna meja je do 6,1mmol/L. Hmh, povišan sladkor?? Mašinca za holesterol pa je pokazala samo "LOW" brez rezultata :)
Ker s tem nisem bila zadovoljna, sem skočila nadstropje nižje, v pravi laboratorij in dala kri tako kot treba. Izvidi so pokazali naslednje:
Holesterol je od prejšnjega odvzema zrasel, predvsem LDL, ki sem ga imela 0,5. Trigliceridi so še vedno "pod mejo", kar je pa itak super. Sladkor pa povišan. Ampak z Gašperjevo razlago mi je jasno zakaj je tako in nič ni narobe.

Slika

Obrok 1: 2x jajce, 30g masla, hren, BioTech Super Fat Burner, BioTech Omega3, BioTech One-a-day, BioTech VitaminC

Obrok 2: 120g lososa, špicača+rukola, žlica olivca

Obrok 3: 30g BioTech casein, 60g sladke smetane

Obrok 4: 120g lososa+tune, 200g zelene solate+paprike, 2x žlica bučnega, 150g krompirja, BioTech Omega3, BioTech VitaminC
<< x

AndrejaV

Uporabniški avatar

Pleničar

Odgovor Če apr 16, 2015 11:26

Dnevi so čudoviti in kar malo nepošteno je do vremena, da bi preživljala čas za računalnikom, to bo nekako razlog za moje nejavljanje.. Ampak poročilo za nazaj sledi..

Počutje je super, nobene brain-fog, kot sem bila vajena na hidratni hrani, energije mi ne manjka, lakote ne čutim (zakaj bi jo, hrana-količina in obroki so super), in kar je najboj pomembno - vedno bolj zadovoljna sem sama s seboj :)
Treningov ne izvajam. Prejšnji teden sem 2x šla na Piramido, kar bom štela kot izi kardio.

Dan 52/120 (8.4.2015)

Obrok 1: 2x jajce, 30g lešnikov, BioTech Super Fat Burner, BioTech One-a-day, Biotech Omega3, Biotech VitaminC

Obrok 4: 120g svinjske ribice, 150g sladkega krompirja, zelena solata+paprika, 2x žlica olivca, Biotech Omega3, Biotech VitaminC

Dan 53/120

Obrok 1: 2x jajce, 30g lešnikov, BioTech Super Fat Burner, BioTech One-a-day, Biotech Omega3, Biotech VitaminC

Obrok 4: 120g svinjske ribice, 150g krompirja, solata, jajce, 2x žlica olivca, Biotech Omega3, Biotech VitaminC

Dan 54/120

Obrok 2: 30g BioTech casein, 60g sladke smetane

Obrok 3: 120g govedine, 150g jajčevca, žlica olivca

Obrok 4: 100g slanine, 100g krompirja, motovilec, 1x jajce, 1žl.bučnega olja, Biotech Omega3, Biotech VitaminC

Obrok 4: slanino sem popekla in jo nato narezala v solato, prelila seveda z maščobo, ki jo je slanina spustila. Njaaaam! :P

Slika

Dan 55/120

Obrok 2: 120g govedine, paradižnik, kisla smetana

Obrok 4: 120g govedine, 150g paprike, kisla smetana, Biotech Omega3, Biotech VitaminC

Obrok 4:
Slika

Dan 56/120

Obrok 2: 120g govedine, zelenjava, žlica olivca

Obrok 3: 30g BioTech casein, 30g maslae

Obrok 4: 250g jetrc, 150g krompirja, 200g regrata, 1xjajce, 60g kisle smetane, Biotech Omega3, Biotech VitaminC

Dan 57/120 (13.4.2015)

Dan za meritve!
Masa. 57,2kg
Trebuh: 66cm
Stegno: 55,5cm

Obrok 2: 30g BioTech casein, 30g masla

Obrok 3: 120g govedine,200g gobic, žlica olivca

Obrok 4: 120g govedine, 150g bučk, 1x jajce, 1žl.olivca, 150g krompirja, Biotech Omega3, Biotech VitaminC

Dan 58/120

Obrok 2: 30g BioTech casein, 60g sladke smetane

Obrok 3: 120g slanine, 150g bučk

Obrok 4: 200g jetrc, 150g svetače, 60g k.smetane, 1žl.olivca, 150g krompirja, Biotech Omega3, Biotech VitaminC

Dan 59/120 (15.4.2015)

Obrok 1: 2x jajce, 15g lešnikov, 60g kisle smetane, okr. 40g malin, Sukrin sladilo, BioTech Super Fat Burner, BioTech One-a-day, Biotech Omega3, Biotech VitaminC

Obrok 2: 120g lososa, 150g korenja in graha, 30g masla

Obrok 3: 30g BioTech casein, 30g makadamij

Obrok 4: 120g slanine, 200g motovilca, 1žl.bučnega, 1x jajce, 150g krompirja, Biotech Omega3, Biotech VitaminC

"izumila" sem nov zajtrk! V maso za palačinko dodam nekaj jagodičevja (v tem primeru malin) in pol manj mletih lešnikov. Ko je palačinka pečena, jo nadevam s kislo smetano, slajeno s Sukrinom (eritritol). Nom-nom-nom kako je dobro, mehko, puhasto, sladko in okusno :P

Slika

Obrok 2:
Slika

Obrok 4:
Slika
<< x

AndrejaV

Uporabniški avatar

Pleničar

Odgovor Če apr 16, 2015 21:21

DAN 60/120 (16.4.2015)

Točno polovica izziva je za nama. Huh. Minilo je presenetljivo hitro, brez težav. Zdaj sem že tako v tej prehrani, da mi je že popolnoma samoumevno, da ne posegam po cukru in sladkarijah (in verjemite mi, da imam tega pri dveh otrocih in pri vsej družbi vedno na razpolago), da ne občutim lakote, raznih food-cravings. Ne občutim nihanja sladkorja, kot sem ga včasih (ko ti pade cuker in se kar treseš, ker je pač treba nujno nekaj pojesti). Sama sebi se čudim kako dobro se počutim. In da je tako preprosto biti sugar-free, gluten-free in brez procesirane hrane. vau. Pogrešam edino treninge (pač poslušam Gašperja, čeprav ne vem kako dolgo bom še vzdržala hehe). Ampak ostalega mi pa ne manjka. Fino je, res je fino. Sploh ko si po več kot pol leta lahko oblečem stare hlače :)

Obrok 1: 2x jajce, 15g lešnikov, 60g kisle smetane, borovnice, Sukrin (eritritol), BioTech Super Fat Burner, BioTech One-a-day, BioTech Omega3, BioTech VitaminC

Obrok 2: 30g BioTech Casein, 30g masla

Obrok 3: 120g govedine, 150g bučk in rjavih šampinjonov, žlica olivca

Obrok 4: 120g slanine, 150g radiča, 150g krompirja, žlica bučnega olja, BioTech Omega3, BioTech VitaminC

Slik obrokov danes nimam. Imam pa nekaj pomladnih, ker je zunaj res lepo.

Slika

Slika

Slika
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Preobrazba z Gašperjem Gromom in Biotechom

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Crush Bar FORUM One More razprodaja