Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

Warrior Solo Bar 35 g Promocije Activlab

Danes je To avg 20, 2019 20:01

Andreja K. Vezjak

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

AndrejaV

Uporabniški avatar

Pleničar

Vnosov: 79

Kraj: Maribor

Odgovor To mar 17, 2015 14:28

Re: Andreja K. Vezjak

Barbarina hvala za pohvale in recept :)

Mikel hvala tudi tebi! A veš da sem na koncu naredila to tvojo varianto tortice na zadnjem linku :)

Torej, ker je imel mož včeraj rojstni dan in ni bilo časa za računalnik, dolgujem poročilo za včeraj..

Dan 29/120

Štirje tedni preobrazbe z BioTechom so uradno minili, včeraj zjutraj je bil čas za meritve. Bila sem prijetno presenečena nad rezultatom moram povedat, sploh, ker že celo večnost nisem videla cifre 58 na tehtnici :)

Meritve:

Masa: 58,3kg (začetek 61,6kg, v štirih tednih torej minus 3,3kg)

Trebuh: 69cm (na začetku 71cm, torej -2cm)

Stegno: 57cm (na začetku 59cm, torej -2cm)

Še slike napredka (leva slika posneta ob prijavi na preobrazbo, desna po štirih tednih preobrazbe z BioTechom. Svetloba ni ravno enaka, se pa vseeno upam da kaj opazi):

Slika

Slika

Slika
To so torej slike. Še veliko dela me čaka, ampak pred mano so še trije meseci in verjamem, da mi bo uspelo.

Dan včeraj je bil super (saj pravim - hubbyjev r.d.). Dopoldan je bil na vrsti šoping. Treba je bilo nabaviti to čudo od sladila - Sukrin. Vsi smo bili radovedni kako to izgleda (do zdaj smo uporabljali samo stevio), pa še nujno so bile potrebne tri žlice tega za tiramisu, ki je nastajal :)

Slika

Odločila sem se, da bom naredila tisto panna cota tortico, ki sta jo predlagala Barbarina in Mikel. Vzela sem drugo različico (osnova iz lešnikov). In ker to malo traja, da se plast za plastjo strdi, tamali pa je bil zelo neučakan, je dobil pač košček s prelivom namesto trdno plastjo haha. Danes torta izgleda že veliko lepše, ampak se mi ni ljubilo ponovno slikati.
Jo pa moram pohvaliti, je zelo okusna (sem probala en grižljaj, ups), bom jo zagotovo še delala. Sem pa recimo namesto sredice vanilijevega stroka dala vanilijev prah, namesto grškega jogurta, ki sem ga predhodno porabila za Greek truffles pa enako mero mascarponeja. Pa je bilo vseeno kul. :)

Priprave:
Slika

Torta, utopljena v "prelivu" :)

Slika

Naredila sem tudi Greek truffles. Zgodba s temi "trafli" je naslednja.. Enkrat so v BP Gym v Mb Sandi Bitenc in Aleš Potrč organizirali predavanje o zdravi prehrani otrok. In na koncu predavanja je bilo mogoče degustirati zdrave sladice, ki jih lahko ponudiš otrokom. Bilo je marsikaj - od čokoladnih in jabolčnih brownijev, do rafaelo kroglic in pa tile greek truffles, ki so bili nooooro dobri. Zapisala sem si sestavine in potem poskusila doma poustvariti recept. Uspelo v nulo, božanski so. Sicer ne spadajo med high fat sladice (bi se dalo spremeniti z dodatkom masla), so pa low carb&gluten free, kar nam je čisto ustrezalo. Za izdelavo rabiš samo temno čokolado, grški jogurt, merico vanilijevega wheya in kokosovo moko. Če kdo želi recept, naj reče.

Slika

S tem ustvarjanja še ni bilo konec. Naredila sem še tiramisu po receptu Mikela. Ni izpadel najlepše, je pa zelo dober, moram priznati (spet sem grešila in poskusila grižljaj!).

Slika

Za kosilo sem nama s svakinjo naredila "pizzo". V testo sem zraven cvetače in jajca dodala še zvrhano žlico indijskega trpotca. (p.s. ono s Stuttgarterjem je svakinja, jaz imam pred sabo Cocto Easy - seveda sem grešila če pa je bil rojstni dan:))

Slika

Možek je zraven ostalega od mene dobil še eno kul majčko :P

Slika

Za večerjo sem si v pečico vrgla krompir in papriko, dodala tuno iz kozarčka in dneva je bilo že konec, šmrk.

Slika

Trening: seveda off.

Jedilnik:

Obrok 1: 2 jajci, 30g lešnikov, omega 3, BioTech Super Fat Burner, BioTech VitaminC, BioTech one-a-day

Obrok 2: 120g govedine, 200g cvetače, zvrhana žlica indijskega trpotca, žlica olivca

Obrok 3: 30g BioTech casein, 60g sladke smetane

Obrok 4: 120g tune, 150g krompirja, 150g paprike, 2xžlica olivca, omega3, BioTech VitaminC

lp, A.
If there are no ups and downs in your life, it means you are dead.
<< x

MiKeL

Uporabniški avatar

Senior Member

Vnosov: 576

Odgovor To mar 17, 2015 15:04

Lepo, da so ti prišli recepti v pomoč. Pa tudi če si si privoščila malo panna cotte in tiramisuja, bo Gašper že pogledal skoz prste ali pa zamižal eno oko Slika Pa napredek je že tudi viden, kar tako naprej.
If it doesn't challenge you it doesnt change you
<< x

Lovro L

Pleničar

Vnosov: 2

Odgovor To mar 17, 2015 16:19

Bravo! Ful dobr zgledaš iz čist vseh kotov :). Drugače pa če ti je dolgčas lahko tudi meni kaj skuhaš oziroma pošlješ na dom :). Se strinjam z vsem ki so napisali da maš zelo lep dnevnik in se jim pridružujem!
Ti pa res nimaš več veliko, da se bodo zadeve res dobro videle. Čestitke!
<< x

tequila_sunrise

Uporabniški avatar

Pleničar

Vnosov: 54

Odgovor Sr mar 18, 2015 09:43

Kakšen napredek v tako malo časa... Bravo! Slika

Lahko prosim dobim recept za tiste kokosove kroglice? Zgledajo super. :)
<< x

AndrejaV

Uporabniški avatar

Pleničar

Odgovor Sr mar 18, 2015 10:48

Lovro L hvala :) Če se ne motim, sva itak someščana, tako da če ne prej, ko končava s to preobrazbo, naredim eno kul sladico, ki si jo bova takrat že lahko privoščila, pa proslaviva te najine 4 mesece, deal? :)

tequila_sunrise hvala tudi tebi :)
Recept za greek truffles: Potrebuješ 1 merico vanilija whey, 1 grški jogurt (mislim da je 170g oni tamali v šparu), temno čokolado (ponavadi dam 85% iz hoferja), pa kokosovo moko. Čokolado stopiš, še v toplo vmešaš proteine in grški jogurt, v tem trenutku se začne masa malo bolj strjevati. S čajno žličko previdno zajemaš maso in jo spuščaš v kokosovo moko, kjer jo previdno povaljaš (v tej fazi je masa še precej mehka) in daš v minjonček. Ko končaš, daš kroglice za kakšne pol ure v hladilnik (če jih že prej ne zmažeš haha), kjer se strdijo in potem uživaš v njih :)

Dan 30/120 (17.3.2015)

Običajen dan, počutje kul. Med stranskimi učinki diete opažam tudi, da imam lepšo kožo na obrazu. Vesela.

Na jedilniku nič novega, dan je postal popoln zvečer, ko sem si za večerjo naredila skledo regrata in motovilca z vročim krompirjem, jajcem in bučnim oljem seveda. Obožujem regrat!

Slika

Trening: off

Jedilnik:

Obrok 1: 2 jajci, 30g lešnikov, BioTech Super Fat Burner*, BioTech VitaminC, BioTech One-a-day, omega3

*FatBurner vzamem vedno zjutraj na tešče, ampak ga pač napišem k zajtrku, ker ga nimam kam drugam.

Obrok 2: 120g govedine, 150g bučk, 1 žlica olivca

Obrok 3: 30g BioTech casein, 60g sladke smetane

Obrok 4: 150 g regrata in motovilca, 150g krompirja, 100g piščanca, žlica olivca, žlica bučnega olja, omega3, BioTech VitaminC
<< x

AndrejaV

Uporabniški avatar

Pleničar

Odgovor Sr mar 18, 2015 22:06

Dan 31/120

Dan se je začel s klasično palačinko (jajce+mleti lešniki) in nadaljeval s čudovito malico, katere recept sem včeraj izvedela (hvala Marjetka, super je!). In sicer sem pripravila maščobno-proteinske kroglice. Zmešala maslo (imamo domače maslo, kravice so hranjene izključno s svežo travo ali senom izven sezone, mleko in vsi produkti-skuta, maslo itd so čudoviti) in whey, imela sem še vrečko BioTech Nitro Pure Whey Gold Capucino-Caramel, njami :)

Slika

Slika

Ker nisem uspela do trgovine v nabavo, sem nato doma zgroženo ugotovila, da sploh nimam doma hrane, ki jo imam na jedilniku. In glede na to, da imam doma enega otroka na bolniški zaradi kašlja in drugega urgentno doma, ker so klicali iz šole, da mu je slabo, do najbližje trgovine pa imam ene 6km, sem se odločila, pa se bom pač znašla s tem kar je na voljo. Pregledala hladilnik in ugotovila, da najbolj ustrezajo eko goveje hrenovke iz pohorje beef, katerih sestavni deli znašajo 80%govejega eko mesa in 20% mastnega tkiva. Bo kar ok. Zato so za kosilo padle hrenovke.

Slika

Zaradi totalno kul vremena in ker sem imela v varstvu še kolegovega stafforda, je bilo treba malo na zrak, da sta se psa znorela, jaz pa na travnik v inšpekcijo, če so že na plano pokukale moje užitne rastlinice. Ne preveč čudno gledat, ampak sem totalni frik na užitne plevele, ki jih najdemo v naravi. In z velikim veseljem sem ugotovila, da regačica že pridno poganja, našla sem tudi dlakavo penušo, pozobala nekaj marjetic in se razveselila nad mladimi poganjki rmana.

Slika

Slika

Z nabranimi divjimi rastlinicami sem si tudi okrasila večerno rižoto.

Slika

Tista tortica izgleda še vedno noro dobro, pa jo še vedno samo gledam :)

Slika

Sem se pa včeraj osrečila z novo odbojkarsko žogo. Sezona se lahko uradno prične!

Slika

Jedilnik:

Obrok 1: 2x jajce, 30g lešnikov, BioTech Super Fat Burner, BioTech VitaminC, BioTech one-a-day, Omega3

Obrok 2: 30g BioTech Nitro Pure Gold Whey, 30g masla

Obrok 3: 130g eko govejih hrenovk, 150g bučk in paprike, žlica olivca

Obrok 4: 50g bio riža, 150g bučk, paprike in pora, 100g piščanca, BioTech VitaminC, omega3, žlica olivca
<< x

AndrejaV

Uporabniški avatar

Pleničar

Odgovor Če mar 19, 2015 20:04

Dan 32/120

Uf kako letijo dnevi. Zjutraj sem si na brzino na pol spekla dve jajci na oko, vrgla v žep 30g makadamij in obrzela v pasjo šolo z našo mrcino. Za malico so sledile ponovno beljakovinsko-maščobne bombice. Če sem jih včeraj naredila v njami izvedbi, so bile danes totalen top-šit, ker so bile božanske!! Dala sem BioTech vanilijev casein in domače maslo, vse skupaj pa narahlo povaljala v kokosovi moki. Odlično!! :)

Slika

Slika

Nato sem z velikim veseljem ugotovila, da je marelica odprla prvi cvet...

Slika

..da pljučnik že veselo cveti in ga bo treba v prihodnjih dneh nabrati za zalogo..

Slika

In da je raziskovanje pomladi z otroci na tak lep dan naravnost čudovito. :)

Slika

Trening: off (z otrokoma na bolniški in brez varstva se niti ne trudim karkoli izvajati)

Jedilnik:

Obrok 1: 2x jajce, 30g makadamij, BioTech Super Fat Burner, BioTech VitaminC, BioTech one-a-day, omega3

Obrok 2: 30g BioTech Casein, 30g masla

Obrok3: 120g govedine, 175g zelenjave, žlica bučnega olja

Obrok 4: enak kot včeraj (rižota)
<< x

AndrejaV

Uporabniški avatar

Pleničar

Odgovor Ne mar 22, 2015 19:04

Dan 33/120

Jedilnik:

Obrok 1: 2x jajce, 30g lešnikov, omega3, BioTech Super Fat Burner, BioTech one-a-day, BioTech VitaminC

Obrok 2: 30g BioTech casein, 30g masla

Obrok 3: 120g govedine, 150g brstičnega ohrovta, 60g kisle smetane

Obrok 4: 120g bio govejih hrenovk, 150g krompirja+150g cvetače, 1 jajce, žlica olivca, BioTech VitaminC, omega3

Slika

Trening:

petek je dan za tehniko!

Vsakih 45s, 30 setov:
prvih 13 setov- hang clean + pause split jerk (začela s 25kg, višala na 30kg, zadnje 3 runde 32,5kg)
14-21 set-pause at knee clean +split jerk (delala s 30kg)
22-30 set-clean+push jerk (30kg)
WOD: 5 rft
5 OHP (15kg)
15 push ups
30 jump rope
Neverjetno, kako sovražim push up-e! Ampak tisto kar te najbolj jezi, je treba najbolj vaditi. Moj čas za wod je bil 9:10. Shame on me. Je pa kombinacija over head press-ov in push up-ov ubijalska za rame. High-five po treningu ni bil možen ;)

Dan 34/120

Jedilnik:Obrok 1: 2x jajce, 30g lešnikov, omega3, BioTech Super Fat Burner, BioTech one-a-day, BioTech VitaminCObrok 2: 30g casein, 30g maslaObrok 3: 120g govedine, paradižnik, kisla smetana s čebuloObrok 4: 100g piščanca, 150g krompirja, 150g paradižnika, 1 jajce, žlica olivca, BioTech VitaminC, omega3Tokrat sem naredila fat-protein bombice v čokoladni izvedbi. Delala sem jih z maxx desert, okus čokolada. Niso bile slabe, so mi pa z BioTechovim vanilijevim caseinom občutno boljše. Stvar okusa menda.
Slika
Danes tretji obrok razen mesa ni bil na grame natančen, ker smo otvorili piknik/žar sezono. Woohoo :) Je pa moja 120g pleskavica zraven ostalega izgledala precej žalostno :))

Slika

Naj vam zaupam recept za eno zelo preprosto in odlično piknik prilogo. Čebulo narežeš na koščke, soliš, popraš, dodaš rdečo papriko v prahu in kislo smetano, premešaš. Njami.
Slika

Dan 35/120

Jedilnik:

Obrok 1: 2x jajce, 30g lešnikov, omega3, BioTech Super Fat Burner, BioTech one-a-day, BioTech VitaminC

Obrok 2: 130g čevapov, bučke, kisla smetana, čebula, paradižnik

Obrok 3: 30g BioTech casein, 30g masla

Obrok 4: 100g piščanca, 150g krompirja, 150g zelenjave, 1 jajce, žlica olivca, BioTech VitaminC, omega3

Ker je bilo včeraj tako super, smo danes ponovili žar varianto :)

Slika

In ker k uživanju na svežem zraku in nedeljskemu relaxiranju pritiče tudi dobra knjiga...
Slika

<< x

Daisy88

Pleničar

Vnosov: 14

Odgovor To mar 24, 2015 08:55

Go girl! :) Končno sem si vzela malo časa, čeknila tvoj dnevnik, katerega sem z veseljem gledala in brala :) Super si in motivacija tudi za ostale :) ql si, da ne ješ samo eno hrano, ampak kombiniras in ustvarjaš pri obrokih! :) Vidim pa, da so ti kroglice prišle v navado ;)
osebno trenerstvo, skupinski treningi (BP kids, BP active, BP crossfit)

www.bpteam.si Slika
<< x

AndrejaV

Uporabniški avatar

Pleničar

Odgovor Sr mar 25, 2015 12:56

Daisy88 hvala bejba :) te kroglice so res top in idealne za malico za zraven, tnx for sharing recipie :)

Dan 36/120

je bil dan za meritve zjutraj na tešče. Pet tednov je že minilo od začetka. In resnično si nisem mislila, da bom tako hitro na tehtnici zagledala številko, ki se začne s 57. Bravo jaz! :)

Masa: 57,8kg (-3,8kg od začetka)
Trebuh: 68cm (-3cm od začetka)
Stegno: 57cm (-2cm od začetka)

Napredujem počasi, ampak zagotovo. treninge bo treba vključit, če hočem tapravi rezultat!

Jedilnik:

Obrok 1: 2x jajce, 30g lešnikov in mandljev, BioTech Super Fat Burner, BioTech One-a-day,BioTechVitaminC, omega3

Obrok 2: 30g BioTech casein, 60g sladke smetane

Obrok 3: 120g govedine, 150g čemaža, pora in zelene solate, 1 jajce, žlica olivca

Obrok 4: 100g piščanca, 150g krompirja, 150g paprike, žlica olivca, omega3 BioTech VitaminC

Dan 37/120

Jedilnik:

Obrok 1: 2x jajce, 2x kisla kumarica, BioTech Super Fat Burner, BioTech One-a-day,BioTechVitaminC, omega3

Obrok 3: 120g govedine, 150g brstičpnega ohrovta, 1 jajce, žlica olivca

Obrok 4: 100g piščanca, 150g krompirja, 150g radiča, žlica olivca, omega3, BioTech VitaminC

Iz govedine in brstičnega ohrovta sem naredila muffine. Dobri.

Slika

Zadnje dni si namesto maščobno-proteinskih kroglic naredim casein s sladko smetano. Casein naredim posebej, sladko smetano stepem posebej in jo previdno vlijem v casein, posujem z malo 100% kakava ali kokosove moke ali čiste vanilije v prahu...Jesti to je čisti kulinarični orgazem vam rečem ;)

Slika

Pa še info za mariborčane oz štajerske ljubitelje jetrc in ostale drobovine. V Mesnem centru košaki (oreško nabrežje) imajo sezono klanja in imajo drobovino po neverjetno hecnih cenah. kila svinjskih jeter je 0,55€, kila govejih pa 2,5€. Ni sicer bio, je klasična reja, ampak vseeno ugodno. Pardon za reklamo (če ne spada sem naj moderatorji izbrišejo), sem pa vedno za stvar, da je treba podpirati lokalno, zato tudi delim info, evo.
<< x

AndrejaV

Uporabniški avatar

Pleničar

Odgovor Po mar 30, 2015 18:46

Javljanje po nekaj dneh. Zakaj? Zato, ker se ne dogaja nič pametnega. Prehrana ostaja zmeraj enaka, v Mesnem centru košaki so celo goveja sveža jetra znižali na 0,55€ in tako me je moj dvodnevni obrok jetrc stal celih 28 centov. Tudi to, da so občutno bolj poceni kot tista bio, ki sem jih prej kupovala, še vedno ne spremeni dejstva - še vedno jih na maram! Ampak to pašteto pač nekako spravim po grlu, Grom pravi, da je dobro za mene..
Dnevi minevajo, nobenega hudega treninga nisem opravila, v bistvu nisem opravila treninga sploh (in iz rokava lahko v trenutku stresem najmanj 20 razlogov zakaj ne, od praznovanja rd hčere, grdega vremena, potekle karte za gym in podobno), ampak ker se resnično grdo sliši, da nisem nič trenirala, bom rekla da pa en trening sem le naredila - včeraj smo šli do Trikotne jase na Pohorje, kar štejem kot lahkoten kardio. Evo, trening, ha!
Deževni dnevi mi gredo na živce, ker me takrat zgrabi, da bi se utaborila na kavču pod koco in si zbasala v usta snickers, dva ali celo tri (ni nobena skrivnost, da sem bila v mojih "cuker časih" sposobna brez problema zmazati celo 300g milko naenkrat!) in se ne premaknila do jutra.
Skušnjavam podležem do te mere, da si skuham kavo (ki je drugače ne pijem, sploh), jo sladkam s cimetom in v njo dodam eno mini mini žličko masla, s tem preženem demone in nadaljujem po ustaljenem urniku.
Konec dolgovezenja, danes je ponedeljek - dan za meritve! Hecna stvar, prvič se mi pozna manj na kilogramih in več na centimetrih. mogoče pa ima odsotnost treninga kakšne super učinke, haha (ali pa sem bila navsezgodaj preveč zaspana da bi dobro videla na meter)..

Meritve 30.3.2015:

Masa: 57,5kg
Trebuh: 67cm
Stegno: 55,5cm

Počutje je (če odštejemo občasen vpliv depresivnega vremena) ok. Energije mi ne manjka.

Dan 38/120

Obrok 1: 2x jajce, 30g mandljev, BioTech VitaminC, BioTech One-a-day, BioTech Super Fat Burner, omega3

Obrok 3: 120g govedine, 150g paprike+čemaža, žlica olivca

Obrok 4: 30g vratovine, 100g piščanca, 1 jajce, 200g solate+paprike+pora, 50g riža, omega3, BioTech VitaminC

Obrok 3:
Slika

Obrok 4:
Slika

Dan 39/120

Obrok 1: 2x jajce, 120g kisle smetane, rjavi šampinjoni, BioTech VitaminC, BioTech One-a-day, BioTech Super Fat Burner, omega3

Obrok 3: 120g lososa, 200g brokolija, žlica olivca

Obrok 4: 120g govedine, 175g solate in bučk, 100g krompirja, 1 jajce, žlica olivca, žlica bučnega, omega3, BioTech VitaminC

Obrok 1: (ta mešanica jajc in kisle smetane je tako super mehka, da se kar topi v ustih, mmm)
Slika

Dan 40/120 (ena tretjina preobrazbe je mimo!!)

Obrok 1: 2x jajce, 30g mandljev, BioTech VitaminC, BioTech One-a-day, BioTech Super Fat Burner, omega3

Obrok 2: 150g svinjske ribice, 150g paprike+bučke, 2x žlica olivca

Obrok 3: 30g whey, 30g makadamij

Obrok 4: 120g govedine, 150g bučk, 150g krompirja, omega3, BioTech VitaminC

Obrok 2: gre za domačo svinjsko ribico. Sicer ni v moji najljubši obliki (prekajena), ampak je vseeno vrhunska!
Slika

Obrok 4: da ne bi bilo vedno dolgočasno, sem si naredila špagete (beri bučke) z mletim mesom
Slika

Dan 41/120

Obrok 1: 2x jajce, 30g lešnikov, BioTech VitaminC, BioTech One-a-day, BioTech Super Fat Burner, omega3

Obrok 3: 140g čevapčičev, bučke, kisla smetana s čebulo, žlica olivca

Obrok 4: 120g govedine, 150g krompirja, 150g paprike, olivec, omega3, BioTech VitaminC

Dan 42/120

Obrok 1: 2x jajce, 30g lešnikov, BioTech VitaminC, BioTech One-a-day, BioTech Super Fat Burner, omega3

Obrok 2: 30g whey, 30g makadamij

Obrok 3: 150g čevapov in letanc, bučke, mlada čebula, žlica olivca

Obrok 4: 250g jetrc, 60g kisle smetane, 150g krompirja, 150g regrata, regačice, dlakave penuše in ostalih divjih zadev, žlica bučnega, omega3, BioTech VitaminC

Ta dan je bil opravljen lahkoten kardio, če lahko temu tako rečem. Pot navzgor v zavetju dreves je bila super, zgoraj je pa pihalo kot hudič.
Slika

Za večerjo je sledila priprava dvojne porcije jetrne paštete (ena me čaka še danes za večerjo)
Slika

Dan 43/120

Obrok 2: 30g BioTech casein, 30g masla

Obrok 3: 120g lososa, 150g bučk, žlica olivca

Obrok 4: 250g jetrc, 60g kisle smetane, 150g krompirja, 200g solate, omega3, BioTech VitaminC
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63803

Odgovor Po mar 30, 2015 21:01

Kot sem ti rekel na začetku.. Preveč treninga le škodi. To se ti tudi kaže sedaj.
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com
<< x

Just_me

Uporabniški avatar

Pleničar

Vnosov: 21

Odgovor To mar 31, 2015 09:58

Noro, kak te pobira Slika za noge ti prav zavidam Slika
Da prevec treninga skodi? Omg, jaz pa s takim veseljem telovadim... Sicer niso to neki na hard treningi, cca 30 min, lastna teza ali utezi, kjer dela celo telo...kompleksne varjante... Danes je ravno dan brez treninga in mi je kr bad :/
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63803

Odgovor To mar 31, 2015 10:03

Po mojih izkušnjah zelo. Predvsem pri ženskem spolu.
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com
<< x

Savr

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 156

Odgovor To mar 31, 2015 15:45

V kakšem smislu škodi? da te naredi prej lačnega ali da se tudi pri napredku počasneje pozna?
torej dva treninga na teden je že več kot dovolj, bosta več treninga dodala sčasoma ko bo Andreja res že adaptirana, če seveda vprašanje ni skrivnost? :)

Drugače pa Andreja res lep napredek v tako zelo kratkem času :)
"As for butter versus margarine, I trust cows more than chemists. " - Joan Gussow
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Preobrazba z Gašperjem Gromom in Biotechom

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Cruhs Forum Komplet knjig Bemumast