Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

Cruhs Forum Postani Fit

Danes je To avg 20, 2019 19:56

Andreja K. Vezjak

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

AndrejaV

Uporabniški avatar

Pleničar

Vnosov: 79

Kraj: Maribor

Odgovor Po mar 09, 2015 21:28

Re: Andreja K. Vezjak

Dan 22/120

Ker so minile trije tedni od začetka preobrazbe, je danes zjutraj bil čas za merjenje in tehtanje.

Meritve:

Masa: 59,4kg (-0,5kg od prejnšnjega tedna oz. -2,2kg od zaćetka preobrazbe)
Trebuh: 70cm (enako kot prejšnji teden)
Stegno: 57cm (-0,5cm)

Dan je minil predvsem pod vtisom urgentnega obiska pri zobozdravniku in tega, da sem dobila zdravilo v zob. Okus imam še vedno po kemikalijah, bljak.
Za hiter zajtrk so bila jajčka z gobicami in maslom, sledil je casein, malica losos, za večerjo sem se spet malo igrala s sestavinami in naredila polnjeno papriko z rižem, govedino in jajcem. Ker mi je malo mase ostalo, sem zraven zapekla še "pleskavico" iz preostale mase.

Slika

Trening: off

Jedilnik:

Obrok 1: 2x jajce, 30g masla, gobice, BioTech one-a-day, BioTech VitaminC, omega 3, BioTech super fatburner

Obrok 2: 30g BioTech casein, 60g sladke smetane

Obrok 3: 120g lososa, 150g cvetače in brokolija, 1 žlica olivce

Obrok 4: 120g govedine, 50g riža, 150g paprike, 1 žlica olivca, Biotech VitaminC, omega3
If there are no ups and downs in your life, it means you are dead.
<< x

AndrejaV

Uporabniški avatar

Pleničar

Odgovor Sr mar 11, 2015 10:51

Dan 23/120

Pišem poročilo za včeraj.
Počutim se vredu, nič novega. Jedilnik poteka ustaljeno. Za malo "imiđa" in pa da zadeve niso tako dolgočasne tu pa tam dodam malenkost 100% kakava, kokosove moke ali pa stevie (teh stvari uradno nimam na jedilniku), ter dijonske gorčice. Prvič sem se uradno pregrešila (nisem se mogla upreti in sem jo morala kupiti) s Cocto Easy :) Dobra je, hehe. In ful te "potolažijo" napisi na njej: brez sladkorja, s stevio, brez energijske vrednosti, brez kalorij. Za pregreho tu in tam.. ;)

Dan včeraj se je začel s "palačinko" iz jajc in lešnikov, ki sem ji dodala malo stevie, cimeta in vanilije v prahu in je bila odlična (se je strinjal še tamali, ki je drugače prav izbirčen). Čez dan nič novega, za večerjo solata s piščancem, krompirjem in jajcem.

Slika

Slika

Slika

In še velika zmaga preobrazbe po treh tednih: včeraj sem malo pogumno in malo s strahom stopila do omare, do tistega kupa hlač, ki jih nisem oblekla že mesece. Glede na to, da mi maščobo na nogah in riti vidno pobira, se mi je zdelo, da je vredno probati. Poskusila prve hlače, prav. Vau. Oblekla druge, tudi prav. Jaz to sanjam? Tretje, tiste ta bolj tesne. Prav :) Woohoo, to je noro, po treh tednih spravim na sebe vse hlače, ki pred tem nisem mogla obleči mesece :D
Prva majhna zmaga za mene :)
Tiste bolj ultra tesne hranim v škatli in bodo počakale še kak mesec ali dva.
In ugotavljam, da bom mogla začet malo bolj resno telovadit, če hočem, da je vse skupaj malo bolj čvrsto in da bodo rezultati do konca optimalni. V naslednjih dneh si pripravim plan za nadaljno telovadbo. Crossfit karta mi namreč poteče in razmišljam, da si kupim raje prost vstop v Gym in delam raje lastne treninge, pojačam tempo in zraven vključim še kardio, ki ga že malo pogrešam. Se bom pomenila z Gromom, da vidim kaj bo rekel.

Jedilnik:

Obrok 1: 2x jajce, 30g lešnikov, BioTech one-a-day, BioTech VitaminC, BioTech super fat burner, omega 3

Obrok 3: 120g govedine, 150g bučk, 1 žl.olivca

Obrok 4: 100g piščanca, 150g krompirja, 175g solate in paradižnika, 1 žlica olivca, 1 žl.bučnega olja, BioTech VitaminC, omega3
<< x

AndrejaV

Uporabniški avatar

Pleničar

Odgovor Sr mar 11, 2015 22:06

Dan 24/120

Dan je bil ... huh ... zelo naporen. Počutje je ok, muči me pa nekaj drugega. Morala bi dobiti M, pa je še ni, čutim pa nenehno napetost, tisto trganje v maternici in željo po hrani. Noro željo po hrani in cukru!! In tako popoldan več nisem vzdržala in sem si naredila belo kavo. Brez sladkorja in mleka se ve, samo dve žlici tiste bele mešanice cikorije, prelite z vrelo vodo. Za nekaj časa je bilo. Dokler nisem zvečer kuhala goveje juhe za ostale člane in nisem več vzdržala. Hitro sem si na skrivaj nabasala kak deci in pol čiste juhe z enim malim korenčkom noter in zadevo skoraj vrelo vrgla vase. Malo sem ublažila to prekleto hrepenenje po cukru, dan se zaključuje in upam, da čimprej pride ta presneta M in izginejo te nerazumljive težave. Mislim, resno, kakšne neumnosti lahko naumijo ti hormoni. Slika

Naj povem še, da nad mojo idejo o povečanju treningov Gašper ni bil tako navdušen kot jaz, treningi ostajajo kot so, povečevali bomo kasneje..

Za zajtrk je danes padla omleta z rjavimi šampinjoni. Potem sem poskusila novi whey - BioTech Nitro Pure Whey Gold z okusom kokos-čokolada. Proti pričakovanju nisem padla dol od navdušenja. Ni slab, ni pa med mojimi top.
Za večerjo sem si naredila ponovno bučno-tunine polpete, tokrat sem v njih dala še riž, manjšo rdečo čebulo in nekaj strokov česna. Njami.

Slika

Slika

Slika

Trening: nisem bila sposobna (beri: menstrualne težave)

Jedilnik:

Obrok 1: 2x jajce, 30g masla, gobice, BioTech one-a-day, BioTech VitaminC, BioTech Super Fatburner, omega3

Obrok 2: 30g BioTech Nitro Pure Whey Gold, 60g sladke smetane

Obrok 3: 120g govedine, 150g paradižnika, žlica olivca

Obrok 4: 1,5 deci čiste jušne goveje osnove + en majhen korenček

Obrok 5: 120g tune, 50g riža, 150g bučk, 2 žlici olivca, BioTech VitaminC, omega3
<< x

AndrejaV

Uporabniški avatar

Pleničar

Odgovor Če mar 12, 2015 23:42

Dan 25/120

Vse poteka bp. Moje javljanje v prihodnjih dneh bo okrnjeno, ker je prisla iz nemcije na krajse pocitnice sorodnica in te dneve ponavadi prezivljamo kar se da uzivasko (off computer). Obroke si bom verjetno vecinoma pripravila vnaprej.

Jedilnik:

Obrok 1: 2x jajce, 30g lesnikov, omega3, biotech vit c, biotech one-a-day, biotech super fatburner

Obrok 2: 30g casein, 60g sladke smetane

Obrok 3: 120g govedine, 150g buck, zlica olivca

Obrok 4: 120g tune, 150g krompirja, 175g solate s paradiznikom, zlica bucnega, zlica olivca, omega3, biotech vitamin c
<< x

UrosS

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 11011

Odgovor Pe mar 13, 2015 10:55

zelo lep dnevnik
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63803

Odgovor Pe mar 13, 2015 11:20

Bi lahko komot tekmovala na MaxxFit izzivu. :)
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com
<< x

AndrejaV

Uporabniški avatar

Pleničar

Odgovor So mar 14, 2015 21:22

Hvala Uroš in Gašper :) Čeprav za maxx fit izziv bi težko tekmovala, ker nimam dovolj samokontrole pri hrani :))

Dan 26/120

Običajen dan. Počutje kul. Svakinja iz Nemčije se je odločila, da bo te dni ko je pri nas, jedla enako kot jaz, ker bi tudi rada izgubila nekaj maščobe. Ni problema, sem rekla, dva obroka naenkrat je itak lažje pripravljati kot enega, čeprav je jasno, da učinka pri njej ne bo. Ne samo, da je čas totalno prekratek, tistih 10 pirov, ki jih dnevno spije zraven, ji niso kaj dosti v pomoč XD
Kakorkoli, njeno začetno navdušenje je kaj hitro splahnelo, ko sem za večerjo pripravila jetrno pašteto, muhahah.

Slika

Slika

Slika

Slika

Trening: petek je dan za tehniko, yeee :)

[FONT=Helvetica, Arial, lucida grande, tahoma, verdana, arial, sans-serif]A1 10 EMOM 3 position clean (25kg)
B1 10 EMOM 1x power clean + 3x jerk (25kg)
C1 10 EMOM below knee snatch high pull + below knee snatch + hang snatch high pull+ hang snatch (15kg)
[/FONT]

[FONT=Helvetica, Arial, lucida grande, tahoma, verdana, arial, sans-serif]WOD:
3 krogov s partnerjem(en dela A, drugi B)
A: 15 kettlebell swings (12kg)
B: 20 push ups (s push upi nismo niti slučajno prijatelji)
[/FONT]

[FONT=Helvetica, Arial, lucida grande, tahoma, verdana, arial, sans-serif]Moj čas za wod je bil 6 minut. Groza.[/FONT]

Prehrana:

Obrok 1: 2x jajce, gobice, 30g masla, BioTech One-a-day, BioTech VitaminC, Biotech Super Fat Burner, omega3

Obrok 2: 120g govedine, 150g bučk, 1 žlica olivca

Obrok3: 30g BioTech casein, 60g sladke smetane

Obrok 4: 250g jeter, 1 žl. olivca, 150g krompirja, 1 žlica bučnega olja, 60g kisle smetane, 175g solate s papriko, omega3 BioTech VitaminC

Dan 27/120

Luštna sobota z dvema zabavama za rojstni dan. Niti ni preveč težko gledat tistih tort in ostalih dobrot. Počutje ok.

Slika

Slika

Slika

Slika

Jedilnik:

Obrok 1: 2 jajci, 30g lešnikov, BioTech Super Fat Burner, BioTech One-a-day, BioTech VitaminC, omega3

Obrok 3: 120g lososa, 200g brokolija, 1 žlica olivca

Obrok 4: 150g piščančjega stegna, 150g krompirja, 1 jajce, 175g solate s papriko, 1 žl. olivca, BioTech VitaminC, omega 3
<< x

Just_me

Uporabniški avatar

Pleničar

Vnosov: 21

Odgovor Ne mar 15, 2015 12:18

Res imas lepo urejen dnevnik, jaz te z veseljem spremljam ze od zacetka. Kr tako naprej Slika
<< x

AndrejaV

Uporabniški avatar

Pleničar

Odgovor Ne mar 15, 2015 22:18

Just_me hvala :)) Fino je dobiti nek feedback, res :)

Dan 28/120

Jutri ima mož rojstni dan. Čaka me brskanje po netu za kakšno kul sladico, da jo lahko pripravim.. Če ima kdo kak predlog, se priporočam :)

Dan se je začel s palačinko, nadaljeval z govejo pleskavico, wheyem, končal pa s piščančjim stegnom in čajoto. Nič posebnega. Počutje je ok. Danes so minili točno štirje tedni od začetka preobrazbe, kar pomeni jutri zjutraj fotkanje in merjenje. Bom prilepila kakšno before/after sliko, pa da vidite, če se že kaj opazi v teh štirih tednih..

Dopoldan sva se s hubbyjem ustavila v lidlu in kupila nov kitchen gadget, ker za tistih 20€ se je res splačalo :). Da bom lažje pripravljala to presneto jetrno pašteto, on pa se veseli, da si bo lahko delal protein fluff v vročih dneh (zdrava varianta sladoleda - whey, mleko, zmrznjeno jagodičevje)

Slika

Svakinja še vedno je z mano (in še vedno seka pivo za pivom :))

Slika

Slika

Trening: off. Shame on me. Ta teden sem imela samo eno uro treninga. Naslednji teden bo boljše. Častna gasilska! :)

Jedilnik:

Obrok 1: 2 jajci, 30g lešnikov, omega3, BioTech VitaminC, BioTech One-a-day, BioTech super fat burner

Obrok 2: 120g govedine, 150g bučk, žlica olivca

Obrok 3: 30g whey, 60g sladke smetane

Obrok 4: 150g piščančjega stegna, 150g krompirja, 150g čajote, žlica olivca, BioTech VitaminC, omega3
<< x

MiKeL

Uporabniški avatar

Senior Member

Vnosov: 576

Odgovor Ne mar 15, 2015 22:22

AndrejaV je napisal/-a:
Jutri ima mož rojstni dan. Čaka me brskanje po netu za kakšno kul sladico, da jo lahko pripravim.. Če ima kdo kak predlog, se priporočam :)

Če imaš facebook poglej pod Fit kuhinja. Je veliko low carb - high fat sladic
If it doesn't challenge you it doesnt change you
<< x

AndrejaV

Uporabniški avatar

Pleničar

Odgovor Ne mar 15, 2015 22:32

Staša je itak na prednostni listi pri mojem brskanju, hvala :)
<< x

MiKeL

Uporabniški avatar

Senior Member

Odgovor Ne mar 15, 2015 22:50

AndrejaV je napisal/-a:Staša je itak na prednostni listi pri mojem brskanju, hvala :)

kakšno sladico pa iščeš?
<< x

AndrejaV

Uporabniški avatar

Pleničar

Odgovor Ne mar 15, 2015 23:29

V mislih imam sugar free, gluten free, privlačno, mamljivo zadevo. Dovolj široko zastavljeno, da ostanem open-minded za različne zadeve in dovolj ozko, da ostane zdravo. Bi bilo fino, da je v obliki torte, ni pa nujno. Imam nagledan tudi tvoj tiramisu :)
In pa kakšne one-bite zadeve tudi iščem. Verjetno bom v sklopu tega naredila Greek truffles, ker so res odlični, pa mogoče Rafaelo kroglice. :)
<< x

Barbarina

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 359

Odgovor Po mar 16, 2015 07:44

Predlagam tole tortico: http://www.culinaryjourneybyme.com/2011/08/makova-tortica-z-jogurtovo-panna-cotto.htmlSladkor seveda nadomesti s sladilom. Ali pa seveda katero iz Fit kuhinje.

Sicer pa pohvale za zelo kul dnevnik. Hrana je čisto po mojem okusu. :)
<< x

MiKeL

Uporabniški avatar

Senior Member

Odgovor Po mar 16, 2015 09:58

Barbarina je napisal/-a:Predlagam tole tortico: http://www.culinaryjourneybyme.com/2011/08/makova-tortica-z-jogurtovo-panna-cotto.htmlSladkor seveda nadomesti s sladilom. Ali pa seveda katero iz Fit kuhinje.

Sicer pa pohvale za zelo kul dnevnik. Hrana je čisto po mojem okusu. :)

Ta je tudi odlična ja. Prav taka osvežilna. Je pa punca naredila podobno (je tudi na Fit kuhinja recept), ampak se mi zdi da je biskvit drugačen

https://www.facebook.com/fit.kuhinja/ph ... =3&theater
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Preobrazba z Gašperjem Gromom in Biotechom

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Warrior Solo Bar 35 g Postani Fit