Izšla je dvajseta številka revije POSTANI Fit

Revija PostaniFit

FB skupina FB skupina 2

Danes je So avg 08, 2020 02:20

Davorin Kejžar

<< x

UrosS

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 10972

Odgovor Ne maj 11, 2014 15:37

Re: Davorin Kejžar

Čestitke tudi tebi Davorin, lep čas :)
<< x

KejžarD

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 2609

Kraj: Gorenjska

Odgovor Ne maj 11, 2014 15:57

Hvala, hvala. Mislim da je čas OK, če gledamo moj čas priprav na tek, ker sem pač bolj fitness guy ;) Seveda če bi tekli na čas bi bilo malo bolje, tako pa morem rečt da je bilo prav užitek. Najvažnejše pa je, da me ne boli koleno, 5 mesecev po operaciji.
<< x

KejžarD

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor Sr maj 14, 2014 11:29

No še malo pa bo "konec".

Zadnje čase bolj neredno javljanje, malo manj fokusa. Rekel bom, da glede prehrane že dlje časa ne kompliciram več, kar ne pomeni, da jem vsepoprek samo, gledam malo bolj iz širšega kota, da bom pač tako vzdževal "formo" prehrana@treningi vedno. Zadnje čase tudi kak piknik preveč hehe. Pač ne bom se izgovarjal oziroma ne iščem izgovorov, toliko kot vložiš, toliko dobiš.

obrok1: 4 jajca (2 cela)
obrok2: zeljnata solata, 250g piščanca
obrok3: zeljnata solata, 250g piščanca
IMG_0932.JPG

No danes trening ramen/DTP.
<< x

KejžarD

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor Sr maj 14, 2014 21:06

Trening DTP/ramena
ramena.png

Zanimiv trening. Ker ni primernega stojala v fitnesu (potisk za glavo) sem delal kar na smith mašini. Teže haha res velike celih 10 kg sem gor dal. Drugače pa nor pump na koncu, hitro in učinkovito bi se reklo v vojaškem žargonu.

Na koncu 15 min kolesa, toliko je bilo še časa. Doma pa malica 4.
IMG_0933.jpg

Piščanec v gorčičini omaki, riž in zeljnata solata.

Proti večeru sem odpeljal psa na sprehod in čeprav je tek 3jk za mano sem se odločil, da malo potečem, da bo hitreje hehe. Tako sva naredila cca 6 km in to je bilo to. Nato pa razočaranje ker se je pokvarila skuta ;((((( zato sem po teku popil merico Metapure in pojedel 4 jajca (2 cela).

Počutje odlično, seveda, saj ne spuščam kalorij, hidrati tako kot mi paše, pač "same o same o"Slika

Mogoče se bom enkrat opogumil in res "usekal" dieto do konca, do kot pravijo 6-packa. Vidim, da res, toliko kot vložiš dobiš, pač ravno pirčkanje s kolegi ne pomaga ni pa slabo ;) Pač leta prinesejo svoje haha ni ravno vsak dan najbolj važno koliko tega in unega, pač življenje in z njim povezane preizkušnje te včasih uničijo.
Je pa res da se počutim odlično in dobim celo pohvale. No danes mi je nekdo rekel, da sem se vrnil, da sem spet kot johnny bravo haha.
Johnnyb001.gif

In na koncu lahko rečem, da mi je ta izziv, kak dan, dal malo več zagona, kot bi ga imel, čeprav mi ga ne manjka.

Nič sedaj pa malo na kavč pa spanje, ker mi ga manjka. Ja včeraj sem vstal pred 3jo zjutraj in se dopeljal v službo.

Nič še malo, v nedeljo pa photo shooting.
<< x

KejžarD

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor Pe maj 16, 2014 06:57

No včerajšnji dan je minil bolj v počitku. Nekaj sem utrujen, pa ne od kake diete ,) hehe.

1. 4 jajca (2 cela)
2. zeljnata solata, piščanec, tuna
3. zeljnata solata, tuna

Nikoli več ne kupm tun RioMare. Ko sem pojedel solato, sem mislil, da bom umrl od žeje. Sama sol. Sam uporabljam piransko sol ;) in mi je najboljša.

4. Metapure
5. goveji zreski, riž, motovilec
IMG_0934.JPG

6. skuta, naveden jogurt, Metaupre ;)

Drugače sem oddtekel 35 min, tempo 6min/km, na koncu zadnjih 5 min 5min/km.

Še kar me matrajo vozli na zadni desni strani, trapez, lopatica, tako, da morem na kako masažo, ker je že res moteče.

Drugače pa kar malo utrujen, niti ne od treningov, saj sedaj delam pol manj kot na začetku, pač vse se je malo "nabralo".

Lahko pa rečem, da je trening ram uspel ;) ko sem se nekaj smejal glede kilaž, še sedaj čutim trapeze in ramena ;) tako daSlika

Nič, danes dejansko dan brez miganja, imam polno zasedenost hehe. Jutri nameravam narediti trening doma, potem pa kmalu pred objektiv, hehe.
<< x

KejžarD

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor Pe maj 16, 2014 21:37

No danes dan OFF, dejansko.

Glede hrane.

1. 4 jajca (2 cela)
2. Metapure 2 merice
3. motovilec, piščanec
4. motovilec, piščanec
5. proteinska čokolada, kateri so sledile palačinke s skuto
6. pripravljen shake

+ s kolegom sva potem šla na pivo ;) in se pogovarjala o športu. Sproščujoče.

Jutri imam kar nekaj v mislih samo bomo videli.

Sklepna misel pa še pride. Slika
<< x

KejžarD

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor So maj 17, 2014 18:58

No danes kar produktivno.

Zjutraj sem vstal malo po 7 uri, čeprav bi še spal, samo me je tiščalo ... lulat haha.

Nato pa cca 8 km teka. Že na začetku me je nekaj motilo pri levi tetivi, neka čudna bolečina, no samo sem oddtekel. Sploh nimam problemov s sapo, vedno koleno, tetiva, .... kr neki, EMŠO izgledaSlika. No po teku se še ni končalo.
Zajtrk. Si dam v čajno šalico beljak in dva cela jajca. Beljak imam od mami, ki peče piškote in ji ostaja. No pogledam stran in kar 1/3 beljaka ven iz šalice in skoraj iz pulta na tla. Nekako pospravim, dam vse v skledo malo zmešam in dam pečt. Vmes pogledam, primem za ročaj in .....jaaaa ,)))) pol vsebine po štedilniku in na tla, aaaaaaaaa hahaa, komej sem popucal, beljak se vleče po teh kot... no nima veze lol Slika.

Nato je dan minil, kar "normalno". Aja po vseh teh pripetijah mi je cuker na polno padel in ko mi je sin rekel, da mu dam piškote, sem še sam pojedel kar ene par komadov, seveda s čokolado.

Nato sta sledile dve malice. Piščanec, brokoli, rdeča paprika.
IMG_0935.jpg

Nato trening DTP prsa/hrbet
trening.png

V domačem fitnesu. S težo nisem nekaj pretiraval, že zaradi tega ker se mi ne da "šraubat" ;) tako da max teža ročk 25 kg. Ampak trening uspel, majica čisto mokra. Po treningu shake, sedaj pa bodo trdo kuhana jajca, piščanec in brokoli. Ja cel brokoli sem skuhal in ga je najboljše kar pojesti.

razmišljanja
Hm ko takole gledam, sem mogoče malo nazaj bil v boljši formi, vendar ni kaj tako je. Sam namen je dosežen, redni treningi, urejena prehrana, mogoče ne ravno po smernicah. S sladkarijami večni problemi ,) ampak tako je (flash nazaj v soboto smo v Nutello namakali piškote haha), cel dan mir potem pa kar naenkrat neka želja, mogoče samo v glavi?! Z lakoto nobenih problemov, v bistvu za časa izziva nisem bil nikoli lačen! ker pač nisem izvajal nekih ekstremov, morda nekoč za kak % maščobe manj, vendar za enkrat se počutim odlično, poln energije, kot pravijo-> počutim se kot Superman ;)))
Hja no celoten izziv čokolada in seveda kako pivo preveč. Ne iščem izgovorov, tako je. Trebuh pove svoje lol ;)
<< x

KejžarD

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor Ne maj 18, 2014 10:33

;) mogel napisat, ravno ko delam kosilo, filanega piščanca, krompir, bučke, njam njam in vmes malo berem bb.com... preberem to... hja res je ja, sej ne da človek ne ve samo....

"it just takes one giant binge to completely erase a week's worth of effort"
<< x

kolenc.matej

Mlečnozobec

Vnosov: 133

Odgovor Ne maj 18, 2014 12:37

JohnyB je napisal/-a: Aja po vseh teh pripetijah mi je cuker na polno padel in ko mi je sin rekel, da mu dam piškote, sem še sam pojedel kar ene par komadov, seveda s čokolado.

Priporočam otroške pirine piškote z okusom cimeta. So okusni, malo manj vest peče ker so pirini, pa še zabavno jih je jesti, ker so v obliki različnih živali Slika Slika
<< x

KejžarD

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor Ne maj 18, 2014 13:21

kolenc.matej je napisal/-a:
JohnyB je napisal/-a: Aja po vseh teh pripetijah mi je cuker na polno padel in ko mi je sin rekel, da mu dam piškote, sem še sam pojedel kar ene par komadov, seveda s čokolado.

Priporočam otroške pirine piškote z okusom cimeta. So okusni, malo manj vest peče ker so pirini, pa še zabavno jih je jesti, ker so v obliki različnih živali Slika Slika

a sem kje zasledil opis s ČoKoLaDo hehe :))))

Evo ravno slikal:) hja rayen boljše kondicije, moči, kar naj bi bilo pri Fit življenju bistvo nič kaj sprememb, no ja kak g manj hehe.
<< x

blossom

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 499

Odgovor Ne maj 18, 2014 14:07

Meni se zdi že sama prijava in vztrajanje pri izzivu veliko :) Če praviš, da je prehrana bolj urejena in treningi bolj redni, pa sta tudi dva zastavljena cilja obkljukana :) Pa še fajn je brat tvoj dnevnik :)) upam da se tudi s koncem izziva še kaj oglasiš :)
<< x

KejžarD

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor Ne maj 18, 2014 14:10

blossom je napisal/-a:Meni se zdi že sama prijava in vztrajanje pri izzivu veliko :) Če praviš, da je prehrana bolj urejena in treningi bolj redni, pa sta tudi dva zastavljena cilja obkljukana :) Pa še fajn je brat tvoj dnevnik :)) upam da se tudi s koncem izziva še kaj oglasiš :)

Hvala, hvala. Ja ravnokar sem oddal slike. Bom zvečer pokementiral. Dejansko ko se slikaš vidiš ... stanje izgleda, ker počutja je kot sem že povedal odlično.

Vem pa, da bi za kaj več moral biti "lačen" in seveda nooo beer ;) poleg ostalih dejavnikov, ki te pri teh letih ;) presenetijo in pač ti takrat ni najbolj važno koliko tega in unega.
<< x

KejžarD

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor Ne maj 18, 2014 20:44

No takole, pač, da podam še uradno težo = 76.7 kg zjutraj na tešče. Se pravi cca 78 kg ? recimo = 1 kg manj kot Januarja.

Slike poslane. Ko sem gledal le te sem šele bolje videl stanje. Recimo, da se v ogledalu vidi vse lepše ;), s tem mislim na vse pomankljivosti. Slika ne laže in pokaže vse .... vnovičen ogled omogočen neštetokrat hahahSlika.

No kot sem že večkrat vmes zapisal, poznam svoje slabosti in ja za kak boljši rezultat bi se roko na srce moral bolje potruditi, tu govorim seveda o izgledu in ne počutju. Tako pa ja, danes sem po parih kosih skutinega zavitka odšel še na skutino tortico z malinami ;)) ker je "konec" izziva. V bistvu je to to, brez večjih pretresov vnesel v vsakdanjik treninge in malo bolj urejeno prehrano. Je pa res, da sem določeno pot začel že pred izzivom, ko sem imel cca 87 kg. Mogoče bi bilo bolje, da bi počakal, hehe. No šalo na stran. Lahko rečem, da me je ta izziv kak dan tudi malo bolj podžgal, ko sem prebiral kako ste bili nekateri pridni in ste redno trenirali in delali vse, da uspete in saj smo vsi, ki smo na tak ali drugačen način, po svojih najboljših močeh, pršli do "konca" oz začetka nove poti.

Nič, da ne padem v kake filozofske vode, vsem vso srečo do konca in naprej v življenju.
impossible.jpg
<< x

KejžarD

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor Po maj 19, 2014 10:45

No ker vsi tako prido limajo slikce bom pa še jaz dal eno, katero sem poslal Urošu. Zadnji del.
hrbet.jpg

Nisem ravno "zrezan" kot nekateri, ane Andrej hehe, no samo tudi nisem bil v tej "igri";)
<< x

Reckless

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 220

Kraj: Postojna

Odgovor Po maj 19, 2014 11:43

No pa saj je videti razliko!!! Izgubil si %-e maščobe, telesna teža je pa ostala skoraj nespremenjena, to je to!!! Slika
''I used to fight the pain, but recently it has become clear to me! Pain is not the enemy... It is my call to GREATNESS!''
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Maxx FIT IZZIV 2014

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

FB skupina FB skupina 2