Izšla je dvajseta številka revije POSTANI Fit

Revija PostaniFit

FB skupina FB skupina 2

Danes je So sep 26, 2020 21:33

Davorin Kejžar

<< x

KejžarD

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 2609

Kraj: Gorenjska

Odgovor Pe maj 02, 2014 10:06

Re: Davorin Kejžar

No Maja85, I m back Slika

No takole, gremo naprej, da vsaj nekaj končam ;) res da ne bo to to, samo ni razloga za odstop. Pač prehrana in vnesene količine neVode niso ravno v spodbudo.

No kakorkoli. Danes sem odtekel obvezne minute, da ne bom umrl potem na teku 3jk hehe. Če bo vse posreči, doma trening rok, da se malo "vrnem" nazaj.

Jutri bo na vrsti še kak čevapčič in priloge, ki spadajo k žaru, nato pa s ponedeljkom DTP do konca, na nož al kako se že reče hehe.

Prehrana še vedno isto po @piknuku, ki bo jutri, ker neke variante brez hidratov mi niso pogodu, ker pač tako se tudi ne mislim nadalje prehranjevat, tako, da jem, kot vedno in bo tako tudi naprej, izziv ne izziv.

NIč kava, trgovina. Ja danes pa bo kak kos piščančka ;)))
<< x

KejžarD

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor Ne maj 04, 2014 20:23

No takole. Malo sem prebral kaj drugi delate in sem si rekel, da vsaj zaključim vse to ;)

Ta teden sem podpiral delnice LaškegaSlika, tako, da bo za nekaj časa malo pavze. No pač bilo je veliko stvari na kupu tako, da ....

Danes jutranji tek cca 30 min. Proti večeru pa, da se ne čaka vedno na ponedeljek, na začetek nečesa, sem se odločil, da naredim kratek trening rok.
biceps_triceps.png

DTP, z eno besedo noro. Danes bi obvezno rabil paščke za okoli ročke, saj mi podlakti enostavno niso zdržale proti koncu. Samo se nisem dal in predzadnja serija 40 x biceps (10 kg ročke) je bila res peklenska. Zaključil sem s 5 kg ročkami;) V bistvu sem delal vse serije z 10 kg ročkami, samo 10 x sem delal s 15 kg malo za "glavo". Drugače pa nor pump. In tukaj ena iz domačega fitnesa, če se temu tako lahko reče. Bolj slabe kvalitete, vendar sem komaj držal mobi, hehe.
IMG_0878.jpg

.. leva ups desna roka, ja leve se še jaz bojim lol :) (popravek, obratne roke;)) )

Nato je sledila večerja. Dodatkov ni. Razen o3 in multivitamin, to je to.
IMG_0879.jpg

Hja pač vse je kot krivulja na borzi, vzponi in padci, tako je tudi tukaj oz. z mojim izzivom, pač življenje. Ja kmalu bo 37 komadov ufff ;)) No 14 dni do konca. Pač nadaljevanje kar delam in vidim, da mi je končno uspelo, z kako manjšo pavzo, da so treningi in prehrana, ki mi ustreza del mojega vsakdana. Res je da prehrana ni ravno nek optimum, samo tako jem. Rezultat temu primeren?! Ja za kaj več bi bilo potrebno bolj "zategnit" vendar, počutje in vse ostalo ok, oziroma odlično, tako da moj cilj je tukaj-dosežen. Ker dovolj je bilo "jo jo" projektov.

Hja nič. Gremo dalje. Jutri DTP - noge, pa še nekam morem stlačit tek uff to bo pain ;). No sej pri nogah me bolj moti ker me koleno vedno nekaj opozarja:(

Tako 1/2 kg avacije je v spakirano za jutrišnjo malico, kavč, tv, brskanje po netu ... spanje.
<< x

KejžarD

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor Po maj 05, 2014 21:48

No danes vse po planu.

Jutranje vstajanje 4.30. Tek cca 4.5 km, pač časovnica je bila prekratka.

1. zajtrk: 4 jajca (2 cela)
2. piščanec, brokoli (250g, cca pol vrečke brokolija)
3. piščanec, brokoli (250g, cca pol vrečke brokolija)
4. po treningu - ramstek, riž, solata in banana
5. 4 jajca (2 cela)

Trening, noge
noge.png

Čeprav sedaj malo tečem, ne ispuščam treninga nog. Res da sem dal bolj poudarek na sami vaji in ponovitvah, kot dodajanju teže, pač nekako morem še tečt ;) ampak na koncu super trening. Kile so bile res bolj za okras, vedar ravno prav, da sem moral kar potrudit, da sem vse ponovitve izvedel v kosu. Trebušne sem naredil zgibe brez uteži, na koncu pa še 25 min kolesa. To je bilo to glede treninga.

Sedaj ko to pišem sem na zadnjih atomih ;) in komej čakam postelje. Pozna se to jutranje vstajanje, samo ga ni bilo čez tišino, ptički, jaz in pes ;) hehe mu ni blo nič jasno kaj že ob taki uri skačeva okoli.

Nič spet poln zagona glede treninga.

Jutri nov trening, DTP-rulzzz big time.
<< x

KejžarD

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor To maj 06, 2014 12:06

No da ne bo jamranja da ni za proteine, če je bilo za pivo bo pa še za kak kilogramček praha :)

Drugače sem se odločal še za nakup burnerja in na koncu kupil Thermo Shape. V bistvu sploh nisem nameraval kupiti burnejev, vendar me sedaj to jutranje vstajanje kar malo sesuje, tako sem se odločil za bolj blag burner, pač z osnovnimi sestavinami. Enkrat sem probal nekaj "močnejšega" in skoraj bruhal, pač ni to zame hehe. Tako, da na koncu sploh nisem porabil omenjenih burnerjev. In evo, sedaj par dni pred koncem pa še malo "pomoči".

Metka hvala za shakerSlika.
IMG_0884.JPG
<< x

KejžarD

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor To maj 06, 2014 12:22

.. hmm ne najdem merice v Metapure ? ali je mogoče ni notri?
<< x

BITTERsweet

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 342

Kraj: Škofljica

Odgovor To maj 06, 2014 17:05

Pomoje se skriva kje globoko :)) Enkrat sem pri enem wheyu že obupala nad iskanjem merce in.. ko ga že skoraj porabim se kolegica prikaže čisto na dnu :D:D
<< x

KejžarD

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor Sr maj 07, 2014 05:42

:) kot si rekla... podrobnejše izkopavanje je pomagalo :)))
<< x

KejžarD

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor Sr maj 07, 2014 13:13

No včeraj bolj na izzi. Zjutraj standardno 4.30 ali kako minuto čez, nato pa 4 km teka. Bi zvečer napisal kako besedo, pa me je na kavču zmanjkalo, tako, da sem se ob 23 uri komaj odvlekel v posteljo.

Prehrana:
1. 3 jajca
2. QNT shake (ni bil časa za kaj drugega)
3. piščanec, solata
4. drugi del, kar je ostalo od piščanca ;)
5. špageti karbonara ;) ja špageti, hidratiiiii hehe, po treningu
IMG_0885.JPG

6. solata, tuna

Treninga prost dan. če se temu lahko reče. Odšel sem v fitnes, kjer sem naredil krajše raztezanje, nato pa 30 min teka, tempo 1km/6min. Na koncu sem bil kot, da bi me nekdo polil z lavorjem vode. Prvič sem tekel na traku, no ja, malo dolgcajt ;) samo kaj čmo. Pač morem vsaj par km prej naredit, da bom tek 3jk oddtekel in ne drug dan zaradi bolečin obležal haha.

Drugače pa imam res nadležno bolečino predel desnega trapeza, lopatica, pravi gordijski vozel, me kar pošteno moti. Mislim, da je posledica vsega uteži, sedaj tek. Ja masaža me kliče, enkrat ....

Danes sem tako zjutraj odtekel samo cca 15 min, toliko, da se je pes malo sprehodil, nato pa sem raje opravil malo vaj za raztezanje + 1kg hladilne kreme hehe.

Nič, dovolj jamranja, danes bo trening DTP prsa/hrbet.
<< x

KejžarD

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor Sr maj 07, 2014 13:25

Aja pozabil napisat. Metapure poleg odlične setave, lahko rečem odličen okus. Thermo Shape, lahko rečem, da sem odšel v fitnes utrujen in da mi je pomagal, da sem odtekel in se pri tem zelo dobro počutil, brez kakega "razbijanja" v glavi. Bolj kot pomoč pri utrujenosti, da te vsaj na treningu malo "dvigne".
<< x

KejžarD

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor Če maj 08, 2014 05:52

Včeraj zvečer nisem uspel nič napisat, ker sem zopet kot stari čičo ;) po 10i zaspal na kavču in se ves zaliman zbudil čez polnočSlika.

Ena izmed malic.
IMG_0886.JPG

Drugače pa včerajšnji trening DTP prsa/hrbet.
prsa_hrbet.PNG

Odličen trening. Kombinacija ponovitev mi je res ustrezala. S težami nisem ravno "pretiraval" max 30 kg ročke, samo pump pa enkraten. Na koncu še 25 min kolesa in to je bilo to.

Po fitnesu doma filane paprike, ups nisem slikal, ne hehe, kočno ni piščanec in jaz brez slik. No nato večerja ponovitev, paprike in cca 200g piščančje salame ;)

Počutje razen bolečin v trapezu in lopatici, vozli, zelo dobro. No včeraj se odločam a bi ali ne, čokoladico seveda, proteinsko, iz avtomata v fitnesu. No kupim in nato ugotovim, da je imela pretečen rok ;(( sreča? nesreča? no sem dobil v zameno double shake hehe.

Nič, danes počitek oziroma bo dan bolj tekaško obarvan.
<< x

KejžarD

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor So maj 10, 2014 06:05

Jutro. Se vidimo na teku 3jk.

;)

Drugače, tako tako, glede vsega, ampak za final picture bo, pač neki se mi preveč drugega dogaja.
<< x

BITTERsweet

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Odgovor So maj 10, 2014 15:33

Kako je šlo na teku trojk?

Pa še zanima me kateri okus QNT-ja maš :))?
<< x

KejžarD

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor Ne maj 11, 2014 07:14

BITTERsweet je napisal/-a:Kako je šlo na teku trojk?

Pa še zanima me kateri okus QNT-ja maš :))?

Na teku je šlo vredu ;) v bistvu nisem bil jaz najšibkejši člen ;))) čas: 1:14:42. Po teku pa čevapi, pivo itd OFF hehe.

Okus Belgian Chocolate, dober njam njam ,))
<< x

BITTERsweet

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Odgovor Ne maj 11, 2014 13:21

Oo priden :)) qnt ma itak fuuul dobre okuse :)
<< x

KejžarD

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor Ne maj 11, 2014 14:22

No takole moj izziv je uspel, čeprav datumsko še ni končan. Šport, zabava in uživanje v vsem na polno, brez obremenjevanja koliko in kaj pojesti. Pač telo samo pove ali glava ? ;)

No včeraj tek 3jk. Bilo je super. Res lahkotno odtekel, sploh klanci vidim, da mi ustrezajo in končno hehe, sem jaz nekoga čakal, to leto mojega sodelovca, kateri je mene vsa prejšna leta (neki se je zapustil hehe).

Slikca na cilju.
IMG_0346.JPG

Po končanem teku smo nadaljevali druženje.
IMG_0891.JPG

In po kakem pivu "napenjanje mišic" hehe.
IMG_0353.JPG

Danes nobenega muskulfibra, utrujen zaradi česa drugegaSlika
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Maxx FIT IZZIV 2014

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov

FB skupina FB skupina 2