Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

Warrior Solo Bar 35 g Yamamoto Raden + GRATIS Keel

Danes je To jan 28, 2020 05:14

Davorin Kejžar

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

KejžarD

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 2609

Kraj: Gorenjska

Odgovor So apr 19, 2014 19:59

Re: Davorin Kejžar

- 30 dni ;)

Danes pač treninga prost dan, tako da razen službe nič posebnega.

Prehrana:

1. 3 cela jajca
2. skuta + merica wheya
3. solata, puranje meso
IMG_0807.jpg

4. brokoli, piščanec, mariniran v pikantni omaki cca 200g (glede pikantnosti.... tudi p od pikantno ni bilo)
IMG_0808.jpg

5. avokado, druge del piščanca cca 200g
IMG_0809.jpg

Avokado, zanimivo, sem ga razpolovil in ga z vilico zmečkal. Pojedel sem ga polovico.

Za finale pa... ker je pes bil potreben sprehoda, sem se "opremil" v pajkice in ekola 32 min teka ;)))

No po koncu teka pa el bomba:
shake ->2 banane, mleko, skuta in 2 merice wheya
žemlja, namazana z nutelo, njam njam
5 čokoladnih napolitank

Dejansko sem kar malo utrujen od tega tedna. Jutri mislim, da bo pa res počitek, nič miganja, počitek in kak kos potice, da bo lažji teden brokolija.

Drugače vidim, da mi nič ne manjka, sedaj ko večino hidratov dobim iz zelenjave, brokolija se ne naveličam, ne vem res mi je dober in nasiten.

No skoraj malo slabe vesti zaradi nutele, samo je pa pasalo, ne da je bila potreba.

Drugače ura komej 21.00, jaz pa komej gledam, telo kričiiiii spattt haha, aja učerej je bilo zanimio. Se okoli 22 ure vsedem na kavč nekej zamižim in se ob 1.30 zbudim na kavču LOL.... ja mlčkn primankuje spanca. Jutri in v ponedeljek nadoknadim.

Pa vesele pirhe, oz čim več, da se bomo basal .....
Nimate dovoljenj za ogled prilog tega prispevka.
<< x

KejžarD

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor So apr 19, 2014 20:13

Naslednjič pripopam kako slikco poti, kjer tečem. Res lepo, sproščujoče, pomirjajoče.... edino tukaj nimam slušalk v ušesih, samo ptički in voda ;)

Fitnes druga zgodba ....Slipknot - DUALITY mal za ogrevanje ....
<< x

KejžarD

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor Po apr 21, 2014 10:10

No včerajšnji dan se je začel takole:
IMG_0811.jpg

No dan se je prevesil v noč in poleg se je popil tudi kak deci runega. END ;)

No danes, vstajanje, 30 min teka v dežju ;) ja na hard je treba začet, nato še malo raztezanja in pozni zajtrk.
IMG_0812.jpg

Seveda skuta, whey in jabolko.

Danes počitek od vsega dobrega jutri gremo naprej.
<< x

KejžarD

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor Sr apr 23, 2014 12:26

Kratek povzetek včerajšnjega dne. Zvečer mi je nekako zmanjkalo moči še za report na forumu.

Včeraj standarno prehranjevanje, brokoli, piščanec, ramstek ;) krompir. No ja krompir ravno ni standardno prehranjevanje, pa vendarle.

Gledam v telefon, kar nekaj slikc, katerih nisem uproabil, tako, da bom samo slikco treninga.

Aja upsss - 26 dni Slika (če sem prav odšteval) speta panika

Včeraj trening noge/ramena

Za noge sem naredil 10 serij počepov. Sledil je trening ramen.
ramena.png

Za noge so bile mišljene drugačne vaje, vendar ker v fitnesu ni kletke sem se odločil za "standardne" počepe. Ramena, huh.. hitro, eksplozivno, pump do konca. Časovno kratek in učinkovit trening.

Doma sem zvečer šel še za cca 30 min tečt s psom, ki je na koncu kar v leže pil vodo hehe. Ja tek 3jk se bliža in morem malo povadit tudi ta spekter, da ne bom čisto umru potem na Golovec.
Sej tukaj me bolj skrbi koleno, ki sem in tja opomni, da pa vse ni tako ok.

Hmmm počutje, drugače ok, vendar so vzponi in padci, glede treninga volja na polno, glede prehrane, hja, nisem ravno priden, piškoti, kak košček čokolade, ne vem, ampak zdi se mi da če tečem, da je še slabše?! cuker mi pade ,))

No kot sem rekel, danes ko sem malo gledal koliko je še do konca..... uff panika spet ,) samo ok, cilj je dosežen, v dnevno rutino je prišlo trening, prehrana itd. Kako odstopanje samo ne več tako kot včasih.

Nič danes bo trening meča/trebušni (ni časa, prevoz) sicer sem pa tako tudi načrtoval. Doma mislim odtečt še kak km. Mislim, da meni ne škodi, tek mislim, pa še pes je veselSlika
<< x

KejžarD

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor Sr apr 23, 2014 18:08

No ravnokar je v pečici 1 kg domače skute, moje najljubše pecivo, katerega recept vsakič malo predrugačim. Danes sem tako dal malo manj sladkorja, ker mi je skuta sama po sebi dobra brez dodatkov, posebej od sestre.

Recept, današnji:
2 x jogurt, lonček
2 x kisla smetana, lonček
4 x jajce
7 x velika žlica ostre moke, ja vem ja so alternative
4 x velika žlica sladkorja, "tapravga" hehehe

Tako da bo danes za večerjo kar skutino pecivoSlika

Preden sem "vrgel" v pečico. No papir sem še odstrigel stran.....kuhinja je pa kot na fronti mi je tamal pomagal.... haha...glavno da je "mikeser" pel :))
IMG_0819.JPG
<< x

KejžarD

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor Sr apr 23, 2014 18:46

Evo zaključek, kakoSlika dišiiiii
IMG_0820.JPG

IMG_0821.jpg

Večerja.
IMG_0824.JPG
<< x

BITTERsweet

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 342

Kraj: Škofljica

Odgovor Sr apr 23, 2014 20:02

Do sem disi :-)
<< x

KejžarD

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor Sr apr 23, 2014 20:09

BITTERsweet je napisal/-a:Do sem disi :-)

Slika hehe thnx
<< x

KejžarD

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor Sr apr 23, 2014 20:23

No namesto teka, je bila peka, pa še rima se teka-peka:) No v bistvu me je malo kolen bolel pa sem raje počil. Led pomaga.

Današnji trening je bil malo drugačen, v bistvu kratek, vendar dovolj za današnji dan, ko nisem ravno jedel "veliko".

1. tri jajca
2. shake
3. brokoli piščanec
4. paziiii ribca in na vodna, svinjska heheh in riž + skleda solate ;)
IMG_0818.jpg

5. skutino pecivoSlika

Trening meča/trebušni

meča:
4 x 20 dvig na prste sede
4 x 20 potisk s prsti (45 stopinj)

trebušni:
4 x 10 dvig kolen
3 x 20 dvig trupa
360 x twist

To je bilo to za danes kar se tiče treninga.

Zopet malo boljše volje. Peka je pomagala ;)

Jutri pa malo bolj gass, hrbet/roke in upam tudi večerni tek.

Sedaj pa kavč, tv in Slika
<< x

KejžarD

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor Če apr 24, 2014 19:38

No danes vstajanje malo čez 5 uro, tako da je bilo samo čas za cca 15 min kolesa, da sem se do konca prebudil.

Zajtrk, jajca in seveda moje pecivoSlika. Nato so sta sledila dva standardna obroka, aviacija in riž.

- 25 dni

Trening hrbet/roke
trening.png

Super trening. Najprej sem šel za 10 min na trenežer da sem se ogrel potem pa gass. Dedlift nisem delal iz kletke, ampak kar celotnega in malo več ponavljajev. Res mi je ustrezala ta kombinacija. Za veslanje v predklonu (ročka) sem bil že na polno ogret ;) da mi je kar teklo, super počutje med treningom, dober fealing. Nato pa grand finale, roke. To je res edina mičica za katero lahko trdim, da jo zadenem v nulo. Ta giant set, zeo dobra razporeditev vaj. Edino pri dvigih nisem zmogel več kot 3 saj sem imel roke čisto napumpane. Pri vsaki seriji tako samo 3 x dvig, ozki prijem. Triceps, dipsi BP ;)) pač najprej do konca pump na zajlah pol pa dipsi, hehe, nore kombinacije.

Na koncu sem odšel ves zadovoljen še za 20 min na kolo.

Doma pa ufff, ker je bilo pecivo še na dosegu, takoj par kosov no kar nekaj, tako, da sem nato komaj jedel ?! ;))) samo se nisem dal hehe. Slikal nisem, ker se ve ... piščanec, zelena solata z jajci.

Sedaj ko to pišem mi je malo žal, da sem se tako najedel peciva, ker mi ni čisto OK ;) ... tudi pomislim ne da bi jedel, pač ni ok, samo res ne morem. Še dobro da imam dobro prebavo, pa nebi v detajle hehe.

Nič, jutri sem doma, prost dan službe, tako da ..... upam na dobro regeneracijo, da odtečem končno tiste par km ,) Pa upam, da bo čas za trening prs, mislim malo "potestirat" vaje, doma seveda.

Nato pa Bohinj, tečaj Python.

c-ya Slika
<< x

KejžarD

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor Pe apr 25, 2014 21:35

- 24 dni :)

No danes je bil dan počitka. Spanje, zajtrk, kavica, sprehod s psom, kavica ;)
IMG_0828.JPG

Prehrana kot vedno piščanec, riž. No po cca 30 min teku pa shake, 2 banane, mleko, ja mleko, zakaj pa ne hehe in 2 merice wheya.
IMG_0830.jpg

Pes se je danes nahodil, jutranji sprehod nato pa tek z mano, hja sedaj samo še leži.... no ura je tudi prava.

Večerja ostanek od kosila + sladica, skuta albuminska z dodatkom wheya. Kmalu zatem je sledila proteinska čokoladica s katero sem mislil zaključit dan, vendar se je končal z večerjo.
IMG_0831.JPG

Tako, sedaj sem pa res sit kot boben.

Ravno danes spet min panike, ker bom kmalu konec izziva in sem se malo spraševal. Kaj pa je moj cilj, v bistvi je dosežen. Dobro počutje, redni treningi in nekako urejana prehrana po mojem okusu. Ja res je kje so sedaj trebušni izrezan 6 pack. Iščem se še volja po odrekanju pri prehrani. Zato tako občudujem nekatere, pač ko vidim njihovo formo (govorim o izgledu), ker mi je približno jasno koliko odrekanja je bilo potrebno vsaj na začetku.

NIč, da ne začenm preveč filozofirat. Gass naprej in to je to. Jutri bo dan počitka, samo tek je na sporedu ;)) hehe dobr se sliši ane, počitek pa kakih par km mam za oddtečt.

Noč.
<< x

KejžarD

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor Pe apr 25, 2014 21:36

P.S. krompirja nisem pojedel Slika
<< x

KejžarD

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor So apr 26, 2014 18:49

No danes res pozno vstajanje, po 9 uri. Sledil je zajtrk, piščanec in riž :))))))

Danes je vreme zdržalo, tako, da so bila na sporedu vrtna dela. Ravno ko sem končal, dež.

Malica 2: skuta, whey, notri sem zdrobil še dva piškota grancereale.

Malica3: piščanec, riž, solata

Malica4: več kosov odličnega peciva, ja spet sem pekel. Malo sprememb, namesto moke, kokosova moka in "samo" dve žlice sladkorja.
IMG_0836.JPG

Zame tudi te dve žlici nebi bili potrebni samo kao ne bo ok, no naslednjič bom brez, pa bo ostalo vse zame, hehehe.

Zatem z malo prepolnim trebuhom 8 km teka.

Po teku raztezanje, shake in kavččččč ;)))

No pa je dan počitka mimo, jutri bo potrebno malo zagrabit, čeprav so nedelje rezervirane za off day, bomo videli kako se bo odvilo.
<< x

KejžarD

Uporabniški avatar

Posting Freak

Odgovor Sr apr 30, 2014 07:38

Nič. Kratko javljanje. Pač glede treningov in vsega je sedaj bol tako tako, ker se mi dogajajo druge stvari in bom nekako ta izziv in tudi svoj pripeljal do konca.

Upam, da bom drug teden že v fitnesu in vsaj do konca naredil še kak trening ali dvaSlika.

Drugače pa 10ega tek 3jk.

Sedaj pa malo počitka od vsega in čim prej dalje.
<< x

Maja85

Mlečnozobec

Vnosov: 141

Odgovor Sr apr 30, 2014 15:22

Oglasi se še kaj. Tvoj dnevnik je tako simpatičen, prav fajn ga je brat Slika
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Maxx FIT IZZIV 2014

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

Warrior Solo Bar 35 g Yamamoto Raden + GRATIS Keel