Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

FB skupina FB skupina 2

Danes je Po maj 25, 2020 02:25

mišicna masa ali definicija

<< x

tajk

Pleničar

Vnosov: 3

Odgovor Pe jan 19, 2018 22:35

mišicna masa ali definicija

pozdrvljeni imam 1 uprasanje pa me zanima hodim v fitnes cca 2 tedna in me zanima ali naj nadaljujem na misicni masi ali naj grem koj na definicjo ne znam se odlociti malo berem po forumih in sem v dilemi velik sem cca 172 in 73 kg , ce lahko kdo predlaga bi bil zelo hvalezen.
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63980

Odgovor Ne jan 21, 2018 18:32

Re: mišicna masa ali definicija

zacetnk gre lahko tudi oboje skupaj. trening je itak isti. potrebno je optimizirat prehrrano in dodatke
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com
<< x

tajk

Pleničar

Odgovor Ne jan 21, 2018 21:04

najlepsa hvalaa drugace pa jaz delam pon: prsa, rame, triceps , tor: hrbet , biceps, sre: noge, cetrtek: prosto , pet: prsa,rame ,triceps , sob:hrbet, bicepss , nedelja: prosto , vendar pa obcetrtkih delam kardio imamo florball (dvoranski hokej), ali mislite da bo tak plan treningov ucinkovit ? dodatke imam whey protein , kreatin , bcaa , ter maltodextrin (whey za malico ter maltodextrin (dopoldan) ter takoj po treningu isto , kreatin jemljem z maltodextrinom pol ure pred treningom , bcaa pa med treningom , ostala prehrana je vecinoma jajca, ovseni kosmiči , omega3 v kapsulah ,piscanec, govedina, skuta ter ribe iz konzerve, zelenjava , vcasih tudi polenta pa me zanima ali je to vredu samo ne razumem kako naj zraven delam se na definiciji oz kako naj prilagodim prehrano se za definicijo ... hvalaa lp
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Odgovor Po jan 22, 2018 10:27

pri osebah ki trenirajo druge športe in predvsem niso dolgo v fitnesu raje vidim drugačno delitev. maxx na 3 dni. mogoče celo dva bolje in potem 4 treninge z utežmi na teden..

npr

1trening: rame, noge, trebuh
2trening: hrbet,prsa, roke

ali

1trenign: noge, trebušnji
2trening: prsa hrber
3 trening: rame, roke

2 dni trneinga: 1 dn pavze: 2 dni treninga: 2 dni pavze

še bolj pomembno pa je kako trening izvajaš.. zadaneš mišico, delaš z glavo, intenzivno na mišico, stopnjuješ intenziivnost... hrana pa je jasno zelo velik del
<< x

tajk

Pleničar

Odgovor Po jan 22, 2018 15:09

aha hvala lepa vendar mi je nek osebni trener rekel da je tako imenovan push,pull,noge trening zelo ucinkovit za pridobivanje misicne mase , ter pa da naj trebusnih ne izvajam dokler nebom sel na cisto definicijo. pa da naj bo trening deljen na veliko misico ter majhno misico . zanima me se ce so doadtki ki sem ji navedel zgoraj v prejsnjem postu vredu ? hvala lp, drugače se pa z drugimi sporti ne ukvarjam razen 1 uro na teden dvoranskega hokeja pa se to bom sedaj na vsake 14 dni zaradi sluzbe hvala lp
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Odgovor Po jan 22, 2018 18:23

ima veliko misic verjetno

dodatki so ok

Vrni se na Osnovno o fitnes vadbi

Kdo je prisoten