Izšla je dvajseta številka revije POSTANI Fit

Revija PostaniFit

FB skupina FB skupina 2

Danes je Po maj 25, 2020 02:06

priprave na sezono fitnes

<< x

gapec

Pleničar

Vnosov: 3

Odgovor To jun 03, 2014 21:31

priprave na sezono fitnes

Pozdrav!
Moje vprašanje bi razdelil na dva dela, na vprašanje o osebnem trenerju in vprašanje o fitnes vajah.

[FONT=Arial]zanima me kaj mente o fitnes trenerjih. Zdej bom čez poletje(offseason) vzel 3-mesečno karto za fitnes in če plačam x2 torej dvojno ceno mam 10 ur trenerja, ki bi jih pa če že razporedil na 1x na teden da pride čez ceu poletje lepo. A mislte, da se mi to splača? Mam namen v fitnes hodt tut v prihodnosti tko da po eni strani mi je pomemben da dobim prave gibe in use to, ampk po drugi strani mi je pa mal bedn tok plačat, ker so use te naprave pri ogledalih in vidš kako delaš kkšno vajo(ravn hrbt itd.). Nism pa čist začetnik v fitnesu, letos smo mel že drugič (lansklet in letos)kakšne 3 mesce v fitnesu vadbo s šolo 2x na teden.

Zdaj drugo vprašanje pa se navezuje na primer, da osebnega trenerja ne bi imel. Namen imam medsezono delati na explozivnosti, odrivu in pa pač 'normalni' moči zgornjega dela telesa(pač da pojačam vse skupaj). Nekako sem se odločil da je najbolje če bi delal vsak dan celo telo. Recimo takrat ko sem bil s šolo sem mel kar dober sistem(vsaj meni) pač 2-3 vaji zgornji del, 1 vaja noge. In pri vsaki vaji sem naredil nekaj serij. ŠE kakšen način?

HVALA VAM ZA ODGOVORE! :)[/FONT]
Zadnjič spremenil gapec, dne To jun 03, 2014 22:26, skupaj popravljeno 1 krat.
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63980

Odgovor To jun 03, 2014 21:59

Re: priprave na sezono fitnes

Glede trenerja. Če je oseba ki ve kaj govori ti bo vsekakor koristilo nekaj ur
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com

Vrni se na Osnovno o fitnes vadbi

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost