Izšla je dvajseta številka revije POSTANI Fit

Revija PostaniFit

FB skupina FB skupina 2

Danes je Če apr 09, 2020 02:08

Projekt IFBB Bikini Slovenija & Cristana Casoni IFBB Pro

<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63980

Odgovor Pe sep 28, 2012 07:23

Projekt IFBB Bikini Slovenija & Cristana Casoni IFBB Pro

Ker mi punce dnevno pošiljate vprašanja o tem, kakšna so pravila v bikini kategoriji, kakšni morajo biti čevlji, kako je videti nastop ... sem se odločil, da z IFBB bikini Pro in večletno bikini trenerko Cristiano Casoni organizirava nekakšno predstavitev oziroma delavnico pri nas v Ljubljani.

Maxximum bo sponzoriral to učno delavnico, vendar le za tiste, ki bodo nastopile na Maxximum Open, ki bo 27.10.2012 v Mariboru. Prav tako lahko pričakujete da bomo šolo malo pofotkali in dokumentirali. Prijaviti se bo moralo vsaj nekaj tekmovalk. Prosim, pošljite mi email na gaspergrom@yahoo.com. TOREJ, DELAVNICA BO ZA TEKMOVALKE, KI BODO TEKMOVALE NA MAXXIMUM OPEN, BREZPLAČNA!

Točen termin določimo, ko vidimo, kakšno je zanimanje. Verjetno enkrat takoj po Arnoldu, saj je Cristiana trenutno na koncu priprav za to prestižno tekmovanje. Je pa to definitivno redka priložnost, ki jo tiste, ki nameravate tekmovati, ne smete izpustiti. To vam lahko potrdijo naše vse dosedanje bikini tekmovalke, ki so že obiskale Cristiano!

Slika
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Odgovor To okt 16, 2012 21:04

Re: Projekt IFBB Bikini Slovenija & Cristana Casoni IFBB Pro

Šolo bikini bom izvedli v začetku naslednjega tedna. Obvestim jutri, pojutrišnem točno kdaj..
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Odgovor Če okt 18, 2012 08:29

Predstavitev bikini kategorije iz strani bikini profesinalke in izkušene učiteljice Cristiane Casoni bo v torek 23.10.2012 v MaxxFITu na Kajuhovi v Ljubljani ob 16.15 uri. To je nad trgovino Maxximum shop.
Vse bikini tekmovalke, ki se boste udeležile Maxximum open in se še niste prijavile na šolo Casoni bi prosil da mi pošljete email na gaspergrom@yahoo.com .
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Odgovor To okt 23, 2012 09:26

Danes šola bikini tekmovalk. pride okoli 10 punc kar me zelo veseli...

Vrni se na FBZS-IFBB Maxximum Open 2012

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

FB skupina FB skupina 2