Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

FB skupina FB skupina 2

Danes je Po maj 25, 2020 00:03

Zahvale!

<< x

BostjanCebron

Posting Freak

Vnosov: 2756

Kraj: Brje

Odgovor To maj 11, 2010 10:55

Zahvale!

[FONT=Times New Roman]Zahvale trenerju Gašperju Gromu, ki je zaslužen za formo, katero sva do sedaj dosegla. Zahvali bi se mu rad tudi v smislu sponzorske pomoči, ker brez se jaz letos ne bi pripravljal za tekme. Hvala![/FONT]

[FONT=Times New Roman]Na isti poziciji le na drugem področju, bolj moralnem in psihične je moja žena Sara, katera me zmeraj podpira in prenaša, tudi v najbolj kritičnih trenutkih priprav. Njej iskrene zahvale za vse, ker brez nje bi bilo veliko težje v vseh pogledih. Hvala![/FONT]

[FONT=Times New Roman]Rad bi se zahvalu tudi nečaku Urošu in njegovi ženi Diani, ko so mi nudili prenočišče v lj in seveda pomoč v vseh pogledih. Hvala![/FONT]

[FONT=Times New Roman]Isto bi se rad zahvalil Sanji aka Charmosi za pomoč v zaodrju in mazanje itd… pa Simlerju za navijanje in isto suport;) Hvala![/FONT]

[FONT=Times New Roman]Hvala tudi vsem tle članom maxxforuma, ki vedno super spodbujate ko je to najbolj potrebno. Hvala![/FONT]

[FONT=Times New Roman]In se oproščam če sem slučajno koga pozabil omeniti ali bilo kaj, popravite me če je tako. Hvala vsem še enkrat. Zdaj pa po zmago v Bihač, s še boljšo formo in naprej na wff!!! ;)[/FONT]
http://hl-fitness.net/
HEALTHY LIFE FITNESS & NUTRITION
Goriška cesta 29A, Ajdovščina
GSM: 040417832
eMail: info@hl-fitness.net bostjancebron@gmail.com
<< x

Charmosa

Uporabniški avatar

Sanja Pahernik

Vnosov: 868

Kraj: Ljubljana

Odgovor To maj 11, 2010 12:36

Re: Zahvale!

Boštjan, v veselje mi je, da sem lahko s tabo delila to izkušnjo. Si v vrhunski formi in prepričana sem, da greš v Bihač res po novo zmago. In mi bomo tam, da ti pomagamo in navijamo zate.
<< x

RunningIustus

Pleničar

Vnosov: 16

Odgovor To maj 11, 2010 14:18

Ni za kej stari !!! Zdej, ko sta se te moji punci navadli, da "na pol" nag poziraš po stanovanju, mormo nujno še kdaj to ponovit !!! Slika
Drugače pa tudi z moje strani vse čestitke tebi in Gromu za super formo, in vama želim, da se vama tudi na ostalih letošnjih tekmah izide tako, kot sta si zadala.
<< x

BooMbAsTiC

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 153

Kraj: fitnes

Odgovor Sr maj 12, 2010 19:03

Zahvali se na koncu tekem, ker čene se boš moral vsak teden za odlično uvrstitev. ;)
...dont you know pump it up, you gotta pump it up...
<< x

BostjanCebron

Posting Freak

Odgovor Sr maj 12, 2010 19:32

opa en ki sm ga pozabu je bombatstik oz domen lozar, en zanesliv človk ki mu lahko zauppam fitnes. hvala ti za suport in pa seveda za asistenco pr trneingih, bolšga in bolj potrpežlivga trening partnerja ne bi si mogu zamislt, da bo prenašu moje pizdenje na dieti:) odličn si, hvala!
fak sm reku, da koga gvišno pozabm.

p.s. imaš pa prou ja glede zahval:) sam bom kar sproti ni mi panike:)
<< x

Mustelo

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 3399

Odgovor Sr maj 12, 2010 19:39

A moje teženje si pa ne zasluži zahvale? Se ti zdi da je to nekaj lahkega in da to vsak zmore?!?! No sedaj se bom pa jaz tebi zahvalil. HVALASlika
<< x

BostjanCebron

Posting Freak

Odgovor Sr maj 12, 2010 20:32

nisi častu bureka tako da neč. če boš v bih častu se bomo lahko kej menli;)
<< x

SebastjanS

Pleničar

Vnosov: 4

Odgovor Po jun 07, 2010 13:38

Boštjan, vsaka čast za trmo, voljo in vztrajanje ter vse odločitve sprejete za naprej ;) velika motivacija si tistim, ki spremljamo dogajanje okoli tvoje forme in priprav - just keep on going, u r in the flow ;)

Vrni se na Križ open 2010

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

FB skupina FB skupina 2