Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

FB skupina FB skupina 2

Danes je So jul 04, 2020 18:11

dietetika v izoli

<< x

kaia91

Pleničar

Vnosov: 8

Odgovor So mar 29, 2014 19:58

Re: dietetika v izoli

Sama sem se tudi letos vpisala na dietetiko izredno, ker sem bonuse za redni vpis že porabila. Grom in Staša, a se kaj spomnita kako je s seminarskimi v prvem letniku izrednega študija? Ker ko gledam predmetnik, pri praktično vsakem predmetu piše, da je za pristop k izpitu potrebna seminarska in predstavitev. Glede na to, da je študij samo med vikendi in da je treba nekam stisnit še predavanja, kako poteka tole s temi seminarskimi in predstavitvami, glede na to da jih nanese 10+?
Sprašujem zato, ker res ne maram nastopanja in upam, da bo odgovor, da predstavitev sploh ni :D
Pa še tole.. A se vama zdi, da so izredni študentje v velikem minusu, kar se znanja tiče? Ker se res ne bi rada neki švercala čez faks in ga končala brez nekega konkretnega znanja. Sem pač predhodno študirala na enem od "hobi faksov" in me je res strah, da bi se zgodba ponovila- polno neuporabnega balasta, praktičnega znanja pa nobenega in sem zgubila vso voljo.
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 63980

Odgovor So mar 29, 2014 21:54

Pri izrednih ni bilo veliko seminarskih.
izredni ali izredni bistveno je koliko bereš doma. sam sem bil na nekaterih predavanjih le zaradi info kaj, kje in kdaj...
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com
<< x

kaia91

Pleničar

Vnosov: 8

Odgovor Ne mar 30, 2014 00:00

Hvala Grom :)
Motivacija je trenutno itak na višku in komaj čakam oktober, upam da tako ostane :) No pa da bo šlo po planih in se sploh vpišem... Če se še kdo vpisuje redno ali izredno, bi bila full vesela, če bi se mi javil :)
<< x

ErikDi

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 290

Odgovor Sr maj 27, 2015 08:04

Pozdravljeni. Tudi jaz resno razmišljam o vpisu na (izredni) študij dietetike. Zanima me, ali imate tisti, ki imate ta poklic, kakšne izkušnje z iskanjem službe na tem področju. Sicer me sama vsebina študija zelo zanima, vendar šolanje ni poceni in ne bi rad na koncu postal še en diplomiranec z znanjem in brez možnosti zaposlitve.

Za vse informacije se vam lepo zahvaljujem.

Lp, Erik.
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Odgovor Sr maj 27, 2015 10:06

po moje bo poklic zelo zanimiv v prihodnosti
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Odgovor To jun 30, 2015 14:14

Predvsem predavajo po smernicah. kar je po eni strani razumljivo.
<< x

ErikDi

Uporabniški avatar

Mlečnozobec

Vnosov: 290

Odgovor Sr jul 01, 2015 13:34

Zorja je napisal/-a:
ErikDi je napisal/-a:
Pozdravljeni. Tudi jaz resno razmišljam o vpisu na (izredni) študij dietetike. Zanima me, ali imate tisti, ki imate ta poklic, kakšne izkušnje z iskanjem službe na tem področju. Sicer me sama vsebina študija zelo zanima, vendar šolanje ni poceni in ne bi rad na koncu postal še en diplomiranec z znanjem in brez možnosti zaposlitve.

Za vse informacije se vam lepo zahvaljujem.

Lp, Erik.

Samo na kratko bi ti svetoval, na faksu ne boš vsega izvedel (tako je itak vsepovsod), zato se začni že sedaj izobraževati. Čimveč beri, razmišljaj s svojo glavo in ne verjemi vsem kar kdo napiše. Glede faksa je pa tako, pri nekaterih predmetih veliko potegneš, tudi profesorji znajo zanimivo snov podati, nekateri pa... njim čisto nasprotje- dolgočasni, 30 let za časom itd...

Hvala za nasvet in informacije.
<< x

knox

Pleničar

Vnosov: 7

Odgovor Če avg 20, 2015 12:23

Pozdravljeni,

glede vpisa na dietetiko me zanima. Gledam mal po njihovi spletni strani. Za dodiplomski program imajo omogočen izredni študij, na podiplomskem pa piše le redni študij.
Dejansko na 2. stopnji izrednega študija ni? Se pravi, izredni študenti na tej smeri lahko le diplomirajo?

Malo me čudi, zato sem rekla, da vprašam. Če ima slučajno kdo informacije iz prve roke. :)

Hvala za odgovore in lep dan!
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Odgovor Če avg 20, 2015 13:57

je samo redni kot vem ampak se da delat komot ob službi kolikor imam info.jaz grem zdaj
<< x

knox

Pleničar

Vnosov: 7

Odgovor So avg 22, 2015 15:42

Grom je napisal/-a:je samo redni kot vem ampak se da delat komot ob službi kolikor imam info.jaz grem zdaj

Aha. No, hvala za informacije. :)
Prejšnja

Vrni se na Čvekarije in sprostitev

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov

FB skupina FB skupina 2