Izšla je deveta številka revije Maxx Fitness & Bodybuilding

Maxx Fitness & Bodybuilding

FB skupina FB skupina 2

Danes je Po sep 21, 2020 14:27

IZGUBLJENA!!!

<< x

carica

Pleničar

Vnosov: 8

Odgovor To nov 29, 2011 12:46

IZGUBLJENA!!!

Zdravo,
vem da že mnogokrat napisano, še večkrat prebrano, pa še vedno dobrodošlo.;)
Dva meseca že obiskujem fitness/3X na teden(trening z utežmi: 2x na teden noge, 1x zgornji del), ostale dni pa tečem.Včasih tudi intervalni tek.Prehrana je na nek način urejena:
Z: OVSENI KOSMIČI+JOGURT
M:JABOLKO+PROTEINSKA ČOKOLADKA
K:BUČKINA JUHA+PIŠČANČJA PRSA ali RIBA NA ŽARU+ZELENJAVA
M:WHEY NAPITEK Z BANANO+LEŠNIKI
V:HYPRO

Tako nekako zgleda vsak dan. Enkrat na teden, ponavadi čez vikend imam dan off.Na tehtnico sploh nočem hodit, ker na začetku sem pa sem bila vedno razočarana...Na sebi vidim spremembe, samo v tem času bi verjetno moralo biti kaj - kg...Kaj delam narobe...????Je problem v jedilniku?Ker gibanja mislim da je dovolj..Kaj predlagate? Vsem bom iz srca hvaležna,
hvala
<< x

THeOne

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 1960

Kraj: Ptuj

Odgovor To nov 29, 2011 13:12

Re: IZGUBLJENA!!!

jedilnik: manjkajo M, premalo kvalitetnih B, hranila naj bojo čimbolj enakomerno porazdeljena po obrokih, za večerjo naj bo trdi obrok...
We are all allowed to have secrets and dreams. If we work hard long enough, a day comes when we set them all free.
<< x

carica

Pleničar

Odgovor To nov 29, 2011 13:15

M? Kaj predlagaš? Kakovostne B-misliš skuto....?sEJ NE VEM KAKO NAJ TO SESTAVIM-ko jem zajtrk, naj po kosmičih pojem še skuto?Zadnji obrok-trde oblike? Piščanec nna žaru in zelenjava?
Hvala
<< x

Rogerson

Senior Member

Vnosov: 640

Odgovor To nov 29, 2011 13:18

kvalitetne B so predvsem iz mesa... piščanec, puran, govedina, konj, kdaj pa kdaj tudi pusta svinjina... drugače pa še recimo jajca pa ribe...

sicer pa ne vem v čem je problem, če vidiš spremembe...
<< x

carica

Pleničar

Odgovor To nov 29, 2011 13:25

Rogerson vidim spremembe, samo se mi zdi da je skos enako-da sm stagnirala....Verjetno se mi je ustavilo..je kaj narobe če imam enkrat na teden day off..?Drugače pa nisem prov ljubitelj mesa, mi gre težko dol....Se trudim že pri kosiliu....Kdo mogoče pozna firmo Misura-sama jem te krekarje-3 takrat ko jem jajca....Upam da je ok...
Hvala za hiter odziv;)

Vrni se na Jedilniki forumašev

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov

FB skupina FB skupina 2