Izšla je osemnajsta številka revije POSTANI Fit

Revija PostaniFit

 
One More RAZPRODAJA BioTechUSA Zero Bar
 
Danes je Če nov 23, 2017 04:29

Uradni rezultati

Moderatorji: UrosS, Metka, Stasa, Grom

<< x

UrosS

Uporabniški avatar

Posting Freak

Vnosov: 10989

Pridružen: Ne feb 28, 2010 17:17

Odgovor Ne okt 12, 2014 20:22

Uradni rezultati

Junior Men's Classic Bodybuilding

1. Fabjan Meško
2. Nik Franko
3. Davor Pompe
5. David Žalec
6. Urban Mur
7. Urban Koren

Juniors Men's Bodybuilding

1. Aleksander Košmrlj
2. Matija Marinić (Hrvaška)
3. Bojan Teljak
4. Luka Fabčič
5. Jan Čampa

Juniors Men's Physique

1. Aljaž Kupnik
2. Jan Lah
3. Matej Erjavec
4. Aljaž Podobnik
5. Žan Štrenfelj
6. Marko Rošker

Juniors Women's Bikini

1. Petra Kuten (Hrvaška)
2. Fiona Čuček
3. Martina Vetrih
4. Mateja Serdar (Hrvaška)
5. Eva Kotnik
6. Sara Ducman
7. Natalija Sirovica (Hrvaška)
8. Ajla Rastoder
9. Katarina Kodrič

Masters Men

1. Dušan Djogič
2. Niko Goršek
3. Stanko Golob
4. Jiri Šramek (Češka)
5. Zoran Tokić (Hrvaška)

Men Newcomer

1. Rok Štern
2. Nik Franko
3. Marko Vraničar
4. Erik Bojić
5. Nick Nikolas Langerholc

Men's Physique do 175 cm

1. Sašo Pašič
2. Luka Pašič
3. Uroš Bencak
4. Mihael Klampfer
5. Peter Bukovnik
6. Gianluca Bevilaqua (Italija)
7. Matjaž Rojko
8. Mitja Goršek

Men's Physique nad 175 cm

1. Mitja Nemec
2. Andrej Rantaša
3. Jan Lah
4. Jure Stegu
5. Alan Gaspari
6. Selver Kasa (Hrvaška)
7. Tomica Milosevski (Makedonija)
8. Aljaž Podobnik
9. Matej Lemut
10. Iztok Kustec
11. Bojan Milohanović (Hrvaška)

Women's Body-Fitness

1. Zrinka Fišer (Hrvaška)
2. Mihaela Deak (Hrvaška)
3. Vanja Paladin (Hrvaška)
4. Špela Križ
5. Teja Korez
6. Simona Kern

Women's Fitness

1. Mojca Petaros

Men's Classic Bodybuilding do 175 cm

1. Mitja Gabor
2. Sergey Cvetkovski (Makedonija)
3. Bruno Cadeddu (Italija)
4. Urban Mur
5. Leonid Levak

Men's Classic Bodybuilding nad 175 cm

1. Boštjan Renko
2. Marjan Mesec (Hrvaška)
3. Miran Kovač
4. Matej Križnik
5. Denis Tomc
6. Matej Majcen
7. Danijel Nikolič
8. Rok Štern
9. Fabjan Meško
10. Bojan Teljak
11. Andraž Kavka
12. Forino Giusepe (Italija)
13. Marko Vraničar

Men's Bodybuilding do 80 kg

1. Danijel Miklečić (Hrvaška)
2. Rene Kenda (Avstrija)
3. Marko Bošnjak Mehmedović (Hrvaška)

Men's Bodybuilding do 90 kg

1. Andrej Hriberšek
2. Aleksander Košmrlj
3. Nikola Demo (Hrvaška)
4. Davor Doma
5. Jan Čampa

Men's Bodybuilding nad 90 kg

1. Gianfranco Bruno (Italija)
2. Davide Tronci (Italija)
3. Fikro Bosnić (Bosna)
4. Simone Vicenzino (Italija)
5. Doron Hlobik (Hrvaška)
6. Paul Pfandl (Avstrija)
7. Luka Fabčič
8. Saša Radić (Hrvaška)
9. Goran Radenović (Hrvaška)

Women's Bikini do 163 cm

1. Dora Adanić (Hrvaška)
2. Valerija Slapnik
3. Tamara Slaviček (Hrvaška)
4. Eva Kotnik
5. Dragica Kotnik

Women's Bikini nad 163 cm

1. Petra Kuten (Hrvaška)
2. Fiona Čuček
3. Marija Tomaš (Hrvaška)
4. Martina Vetrih
5. Tjaša Zorič
6. Patricija Franc
7. Ana Erak (Hrvaška)
8. Ajla Rastoder
9. Petra Jerman
10. Tinkara Kovše
11. Sara Ducman
12. Natalija Sirovica (Hrvaška)
13. Renata Zupanc
14. Leona Ruljančić (Hrvaška)
15. Katarina Kodrič

OVERALL BIKINI
Dora Adanić (Hrvaška)

OVERALL CLASSIC BODYBUILDING
Boštjan Renko

OVERALL BODYBUILDING
Danijel Miklečić
<< x

Grom

Uporabniški avatar

Šefe

Vnosov: 60522

Pridružen: Če sep 23, 2004 18:35

Odgovor Po okt 13, 2014 11:37

Re: Uradni rezultati

Slika
Vabljeni na moje spletne strani: www.gaspergrom.com

Vrni se na FBZS-IFBB Maxximum Open 2014

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost


 
DARILO ob nakupu Maxximum Pure Whey okus jabolko/cimet MaxximumShop
 
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
.